S

Teğmen
23 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
126 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
9 yıl
Note II N 7105
Arkadaşlar, N 7100 ile N 7105 arasında benim gördüğüm kadarıyla 3g ve 4g farkı var temel olarak, bir de N 7105 HSDPA, 42 Mbps iken 7100 21 Mbps.. aradaki hız farkı hissedilir mi ?
iki model arasında $40 civarı bir fark var.. değer derseniz Amerikadan alacağım 4g li model 1150tl ye geliyor.. yoksa 7100'ı buradan alacağım arada çok az fark var pasaport kaydı sonrası, uğraşmaya değmez..
S
9 yıl
Galaxy S için yardım lütfen...
Arkadaşlar, 3 yıldır kullandığım Galaxy S artık beni yarı yolda bıraktı, uyulamalar bile açılmıyor.. Forumlarda bulduğum güncellemeler güncel değil maalesef :)
Root ve Android sürüm yükseltmem için yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim..
Not : mevcut sürüm 2.2.1 Froyo
S
9 yıl
Galaxy S4'ün İlk Kullanım Videosu Çıktı!
videoyu çeken kişinin gölgesi ile önceden çıkan resimdeki gölge aynı sanki..

http://shiftdelete.net/galaxy-s4un-ilk-kullanim-videosu-cikti-43470.html
S
9 yıl
Galaxy S serisi 100.000.000'u aşmış...
Samsung Galaxy S series shipments surpass 100 million

14 January, 2013 | Comments (234) | Post your comment


Tags: Samsung, Android, Touch UI


It's no secret that Samsung's Galaxy S series of smartphones has been a game changer, for the company as well as for Android smartphones in general. Now the series has reached a new landmark, with the total worldwide shipments exceeding 100 million units since the first Galaxy S device shipped two and a half years ago.


The Galaxy S III has been the biggest and fastest contributor so far, with 40 million shipments coming in the first seven months after launch and currently shipping close to 190,000 units every day. The venerable Galaxy S II, which has been around for almost two years now, has managed to ship 40 million units in 20 months.

With people now eagerly looking forward to the next flagship in the series, we don't see the popularity of the Galaxy S brand waning any time soon.
S
12 yıl
Yurtdışından telefon getirtme... Yardım lütfen... Galaxy S..?
Merhaba,

Şu anda bir arkadaşım Amerika'da... E-bay'den bir telefon alıp adresine gönderecegim, o da gelirken getirecek... Kayıt ettirmek için gereken işlemler nedir ?
Girişte gümrük memuruna kaydettirmesi gerekli mi yoksa 1 ay içinde Turkcell abone merkezine pasaportuyla birlikte gitmemiz yeterli mi ?

şimdiden teşekürler...
S
12 yıl
Vaio VGN-FS 315M Wireless driver yardim lutfennnn
Selam,

Emektar laptopa format attim ve windows 7 kurdum ama Wireless driveri bulamiyorum simdi... yardimci olabilirseniz cok cok makbule gecer..
S
12 yıl
Oyun takas etmek isteyen var mı ??
Virtua tenis / Call of duty ya da NFS Nitro ( başka bir araba yarışı da olabilir ) karşılıgında Mario Kart / Mario Galaxy / Wii Play oyunlarını takas edebiliriz isteyen olursa.. Her 3 oyun ya da herhangi biri ya da ikisi de olabilir..
Elimdeki oyunları alalı henüz 1 ay olmadı., her 3 oyun da orjinal olup hasarsız ve çiziksiz ve orjinal kutusundadır.
İlgilenenler PM atabilirler...

Teşekkürler...
S
12 yıl
Vaio Batarya - Acil Yardım Lütfen -
Herkese Selamlar,

Vaio FS serisi laptop icin VGP-BPL2 / VGP-BPS2 batarya ihtiyacım var ve nereden bulacagımı bilmiyorum. Nerden alabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler...
S
13 yıl
Samsung BD-P1500/XEU ya da Sony BDPS350
Arkadaşlar merhaba ; aşağıdaki iki player'dan birini İngiltere'den getirtme şansım var., Blue-ray filmler dışında mevcut standart dvd leri oynatma performansını da değerlendirebilirseniz sevinirim.
Samsung a656 lcd tv kullandıgım icin tek kumanda kullanmayı tercih ederim, bu yüzden daha çok Samsung üstünde duruyorum. Yanısıra yakınlarda orta ölçekli bir 5.1 surround sistem de kurmak istiyorum, bunu de göz önünde bulundurursanız sevinirim.
Özellikle BD-P1500 için performans açısından olumsuz görüş bildirecek olan var mı acaba ?

Şu andaki fiyat seviyesi de aşağıdaki gibi..
Samsung BD-P1500/XEU : 370 ytl 2 ad film 'I Am Legend' ve 'Oceans Thirteen' dahil
Sony BDPS350 : 410 ytl
S
13 yıl
Kabloluda TNT
Son kanal düzenlemesinin ardından TNT kayboldu ( Ist. Avrupa Yakası )
İzleyebilen var mı ? Varsa kanal frekansı nedir ?

Teşekkürler...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.