T

Haber Editörü
15 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
186 (Bu ay: 10)
Gönderiler Hakkında
T
3 gün
God of War PC'ye Çıktı! - RTX 3080 Ti ile Oynadık

PlayStation'ın en önemli serilerinden God of War'un, 2018'de PlayStation 4 için çıkan oyunu bu kez PC'ye geldi. Biz de sıcağı sıcağına oyuna girerek PC tarafındaki performansına yakından baktık.


T
geçen hafta
Apple Arcade'de Bu Ay - Ocak 2022

Bu serimizde Apple Arcade sistemindeki yeni oyunları, aldığı güncellemelerle tekrar dönüp bakılması gereken oyunları ve sisteme ilk kez giriyorsanız mutlaka denemeniz gereken oyunları listeliyoruz.


T
2 hafta
God of War, Uncharted, Pokemon ve dahası! Oyun Dünyasında Bu Ay - Ocak 2022

Oyun dünyasında bu ay programının yeni yıldaki ilk bölümünden herkese merhabalar. Bu videomuzda Ocak ayı içerisinde çıkış yapacak olan oyunlardan bazı dikkat çeken yapımlara yakından bakıyoruz.


T
2 hafta
Mikrofonu Mükemmel Oyuncu Kulaklığı! - GamePower Raijin İnceleme

Bu videomuzda özellikle mikrofon performansıyla beklentilerin ötesine geçen GamePower'ın Raijin model isimli RGB aydınlatmalı oyuncu kulaklığına yakından bakıyoruz.


T
3 hafta
Tüy Gibi Hafif Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Logitech G435 İncelemeBu videomuzda Logitech'in hafifliğiyle öne çıkan ve pc, konsol, telefon, televizyon ayırt etmeksizin pek çok cihazda kullanılabilen kablosuz oyuncu kulaklığı modeli G435'e yakından bakıyoruz.


T
3 hafta
Yeni Nesil Robot Süpürge - Robogil Stella 500Daha fazlası için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz:www.robogil.comwww.robogil.com/en_uygun_fiyat


T
4 hafta
Robx R8 Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge Test Masamızda

Bu videomuzda sizlerle birlikte Robx markasının R8 model isimli kablosuz şarjlı dikey süpürge modelinin sahip olduğu özelliklere ve çalışma performansına yakından bakıyoruz.


T
4 hafta
Yapay Zeka Destekli Oral-B iO 9 Serisi Şarjlı Diş Fırçasını Deniyoruz!Oral-B iO 9 serisi şarjlı diş fırçası satışa çıktığında haberdar olmak ve sınırlı sayıdaki fırsattan yararlanmak için buraya tıklayıp kayıt olabilirsiniz. Ayrıca tüm iO serisi şarjlı diş fırçalarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


T
geçen ay
Esnese de Bükülmeyen Oyuncu Kulaklığı! Logitech G335 - İnceleme Logitech'in 240 gramlık hafifliği ve esnek yapısıyla dikkat çeken, değiştirilebilir kafa bandıyla özelleştirmeye olanak tanıyan, başarılı mikrofonu ve dengeli ses profiliyle beğenimizi kazanan G335 model isimli oyuncu kulaklığının tasarımsal ve teknik açıdan sahip olduğu özelliklere yakından bakıyor ve kullandığımız süre boyunca yaşadığımız deneyim eşliğinde sizlere aktarıyoruz.


T
geçen ay
Apple Arcade'de Bu Ay - Aralık 2021

Bu serimizde Apple Arcade sistemindeki yeni oyunları, aldığı güncellemelerle tekrar dönüp bakılması gereken oyunları ve sisteme ilk kez giriyorsanız mutlaka denemeniz gereken oyunları listeliyoruz.


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.