D

Yüzbaşı
14 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
5 yıl
Note 7 Donma ve Yeniden Başlama
Arkadaşlar telefonu çıktığı ilk gün gidip 3600 TL vererek satın aldım herkes gibi. Fakat telefonu ilk aldığımda daha hiç bir uygulama yüklü değil iken telefon , resimde görüldüğü üzere, 'Rainbow Screen' hatası verdi ve tekrar başladı. Daha sonrasında biraz daha kullandıktan sonra tekrar aynı hatayı verdi. Formatladım telefonu. Fakat ne format ne farklı bir olay çözüm olmadı. Ertesi gün servise götürdüm. Yeni yazılıp atıp en azından bir gün boyunca kontrol amaçlı uygulamama yüklemememi, telefonu gözlemlememi tavsiye etti. Ben de öyle yaptıım fakat program yüklemememe rağmen yine aynı şeyleri yaptı ve bu sefer servise verdim değişim için. Şimdi 6 Hafta değişim süreci işleniyor. Siz karar verin.

< Resime gitmek için tıklayın >

Benim çektiğim Video : https://youtu.be/gq5eDRdgfRI

Bunlarda internette bulduğum bu sorunu yaşayan insanlar :
Link 1
Link 2
Link 3
D
5 yıl
iPhone 6S Plus değişim
İyi günler arkadaşlar forumdaki benim gibi sorun yaşayanlara yardımcı olmak için açtım bu konuyu. Ben İzmir'de oturuyorum ama bayram dolayısıyla İstanbul'a geldim. Gelmişken akasya Apple Store a gitmek istedim çünkü telefon soyulmaya başlamıştı arka tarafı artık çok kötü bir hal almaya başlamıştı. Gösterdim telefonu fakat fiziksel sorunlar yüzünde değişemeyeceğini söyledi ve başka sorunum olup olmadığını sordu. Ses ile ilgili sorun var dedim kontrol etti ve ekranın değişmek gerektiğine karar kıldı. En son başka bir sorun var mı dediğimde Taptic Engine sorunlu gibi geliyordu bana onu da söyledim ve kontrol ettikten sonra sorun olduğunu ve Taptic Engine değişmeyeceği için tamamen telefonu değiştireceklerini söylediler.
Aklınızda olsun .. Pes etmeyin
D
6 yıl
Apple Store da Türkiye hesabına geçmek
Arkadaşlar merhaba. Cihazı Amerikan hesabıyla kullanıyordum fakat Türkiye store dam bir app indirmem gerekiyor ülke değiştirmek istediğimde ise hesabımda 0.16$ olduğundan geçiş yapılamıyor. Bu küsuratı harcayanilexeğim bir yer var mı ya da harcamasan değiştirme şansım var mı acaba ?
D
6 yıl
iPhone 6S Plus 64 GB Vodafone Kredi Puanı 3629
Arkadaşlar az önce Vodafone 542 den öğrendim. Almak isteyenlere puanı yetenlere hayırlısı olsun. Benim 3300 çıktı aradaki 330 puanı nasıl halledebilirim bir fikri olan var mı
D
6 yıl
Kontratlı iPhone 6s Plus hakkında
Merhaba arkadaşlar 6 aydır vodafone red M tarifesini kullanıyorum. Bugün sorgu yaptırdığım da 3300 puan çıktı bir vodafone bayisi bunun yeterli olmadığını , ötekisi ise bunun en yüksek puan olduğunu söylediler. Bunun aslı astarı nedir ? Ön ödeme yöntemiyle telefon alınabilir mi ayrıca ?
D
6 yıl
Galaxy Tab S 10.5 Şarj Olmuyor
Gündelik olarak kullandığım tabletimde durduk yere , içinden çıkan kablo ve şarj aletini kullanmama rağmen , tabletin batarya ikonunda kırmızı bir x ibresi çıktı ve tablet şarjı inanılmaz derece yavaş olmaya başladı kapalı iken 30 saatte falan doldu bir tam şarjı. Bunun sebebi nedir ? Ayrıca Note 4 te kullanıyorum onun şarj cihazıyla da aynı sorunu veriyor. İlla servise mi göndermem gerekir ?
D
6 yıl
Galaxy Tab S 10.5 Güncelleme Sorunu
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2 ay önce internet üzerinden inceleme yaparken lollipop güncellemesi geldiğini gördüm. Cihazı aldığımda türkiye de satılan t800 modeli yerine benim elimde t807 modeli gönderildi. Bunun özelliği LTE desteklemesi sanırım. Fakat üzerinde 4.4.2 bulunmakta ben bunu 5.0.2 ye çekecek official rom bile bulamıyorum en son sürümde diyor güncelleme yaparken. Daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı aranızda ?
D
7 yıl
Note 4 alacağım yardım
Arkadaşlar şuan elimde iPhone 5S kullanıyorum fakat rehber Olduğum için sürekli seyahat halindeyim ve Yanımda external şarj taşımak hoş olmuyor. Bazen iPhone U günde 3 defa şarj ettiğim oluyor. Bir hafta sonra telefonu elimden çıkarıp note almayı düşünüyorum hem uzun şarj/ değişebilir bataryadan dolayı. iPhone U kaça elden çıkarmalıyım 32 GB Apple com.tr dem almıştım ürünü
D
7 yıl
Note 4 almak istiyorum
Arkadaşlar şuan elimde iPhone 5S kullanıyorum fakat rehber Olduğum için sürekli seyahat halindeyim ve Yanımda external şarj taşımak hoş olmuyor. Bazen iPhone U günde 3 defa şarj ettiğim oluyor. Bir hafta sonra telefonu elimden çıkarıp note almayı düşünüyorum hem uzun şarj/ değişebilir bataryadan dolayı. iPhone U kaça elden çıkarmalıyım 32 GB Apple com.tr dem almıştım ürünü
D
7 yıl
NBA 2K14 Crew arıyorum
Arkadaşlar IT GOTTA BE CREW throphy sini açmak için NBA 2k14 online arkadaşlar arıyorum. PSN : dougtuten.

BerkayRose1: eklendi
AzorAhaiTR : eklendi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.