M

Yüzbaşı
11 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
7 yıl
Silinebilir
Silinebilir
M
7 yıl
Silinebilir.
Silinebilir bağlantı hatasıyla 2 kere açılmış.
M
7 yıl
Arena-tr davetiyesi isteyen gelsin
18 adet arena-tr davetiyesi var.İsteyenler yoruma mailini yazsın.
M
7 yıl
silinebilir
silinebilir
M
7 yıl
silinebilir
silinebilir
M
7 yıl
Silinebilir
Silinebilir
M
8 yıl
Lenovo z500 nvidia ekran kartı sistemde görünmüyor
Evet arkadaşlar öncelikle sorunumu kısaca belirteyim.Pes 2015 te settings ekran kartını görmüyor diye bir arkadaşımın tavsiyesiyle biostan switchable graphics seçeneğini uma graphics e getirdim ve sorunlar tam bu noktada başladı.
Bunu yaptıktan sonra sistemde sadece intel hd 4000 graphics görünüyordu , biz o seçeneği uma graphics yapınca sadece gt 645m ekran kartı çalışacak zannettik ve yaptık.Şimdi tekrar seçeneği switchable graphics seçeneğine getirdiğimde ise nvidia ekran kartım yine görünmüyor.Driver kurmaya çalıştığımda ise uyumlu değil uyarısı alıyorum.Bu hatayı ben ilk format attığımda da alıyordum fakat donanım kimliğini drivera eklediğimde sorunsuz kuruluyordu.Şimdi ise aynı şeyi denediğimde driver kurmaya uzun bir süre çalıştıktan sonra driver yükleme başarısız uyarısı alıyorum.Sorun belki format atınca geçer ümidiyle windows 8 64 bit ten windows 7 64 bit e geçtim fakat yine aynı sorun devam ediyor.
Denediklerimide hemen sıralayım ;
1) İlk olarak gpu-z ile ekran kartı görünüyormu diye baktığımda sadece intel hd 4000 ekran kartını görüyorum , aygıt yöneticisindede sadece intel hd 4000 ekran kartı görünmekte.
2) Tekrar windows 8 64 bit kurup lenovonun sitesinden win 8 64 bit ile uyumlu bios update denediğimde firewall error hatası verdi sonra geri win 7 64 bit e döndüm
3) Son olarak laptop2video sitesinden indirdiğim driverı donanım kimliği ekleyerek denedim başarısız uyarısı aldım
4) Lenovonun sitesinden uyumlu driverı indirip aynı işlemi tekrarladım sonuç aynı.
Bilgisayarın garantisi hala devam etmekte , eğer sorun yazılımsal ve çözülebilecekse garantiye göndermeye pek niyetim yok ama donanımsal ise garantiye göndereceğim sizden bu konuda yardım bekliyorum.Bu dediğim sorun başlamadan önce pes 2015 vs. hariç tüm oyunlarımı nvidia 645m ekran kartımla sorunsuzca oynayabiliyordum.
M
8 yıl
Samsung UE48H5570AS alindi-Tavsiyeler icin tesekkurler
Arkadaşlar evdeki tüplü tvmizden artik led tvye geçiş yapmayi düşünüyoruz. 1100-1400 TL arasi 40-42" led full hd dahili uydu alicili ve mümkünse smart bir full hd tv düşünüyoruz 3d özelliği olmasada olur .Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler.
M
8 yıl
r10 davetiyesi için arena-tr davetiyesi verilir
Arkadaşlar r10 için 2 adet davetiyeye ihtiyacım var , bunun için arena-tr de olan davetiyelerimi her r10 üyeliği için 3 adet davetiye olarak verebilirim.Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
M
8 yıl
80 level dc preli Asas Yan char 69 battlepri
80 level %5 human asas karakter.Questleri yandı.nÜzerinde 3 marta kadar walkire set ve 6 marta kadar dragon kanadı bulunmakta(Hp basılı şekilde)nDc premium mevcut karakterde bununla birlikte golden mattockta açılmış şekilde karakterde 350 saati var.nYan karakterleri 69 level battlepriest , 50 level mage ve 50 level rogue.nBankasında yaklaşık 1 gb lik görev itemi vs. bulunmakta.Ayrıca 1700 kadar ibex pot bulunmakta.nFiyatı uygun tutuyorum , alıcısına şimdiden hayırlı olsun.
Profilimden 2. el referanslarıma bakabilirsiniz.
Fiyat 200 TL dir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.