J

Binbaşı
04 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
196 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
geçen yıl
Silinebilir
...
J
3 yıl
silinebilir
...
J
7 yıl
Yeni Taahhütlü Kampanya Başında Cayma Ücreti?
Bu yıl sonu 1 yıl taahhütlü superonline aboneliğim bitiyor. Bitmeden arayıp durdular ve tablet içeren 2 yıllık pakete geçirmeye ikna ettiler ama şimdi vazgeçmek istiyorum. Tableti teslim almadım sözleşmeyi de imzalamadım sadece telefonda teyit ettim. Kapatmak istediğimi belirtince 400 tl gibi bir cayma bedeliyle korkutmaya çalıştılar, çünkü mevcut sözleşme üzerinden devam edecekmiş. Öğrenmek istediğim bu işten en ucuz nasıl çıkarım? Ocakta mevcut taahhütlü paket bitince kapatırsam benden ne kadar bir ücret keserler?
J
7 yıl
Faturasız Data Hattım Kapandı, Biriken Telsiz Borcu?
Adıma kayıtlı data hattına yükleme yapmadığım için kapandı, zaten kullanmıyorum da. Telsiz kullanım ücretlerine herhangi bir şekilde faiz işleyip benden tahsil etmeye çalışırlar mı?
J
8 yıl
silinebilir
......
J
8 yıl
silinebilir
.....
J
9 yıl
Şeffaf Ekran Koruyucu Farkları?
Ebayde telefonuma ekran koruyucu bakınırken gördüm. F1,F2,F3,F9,M1... vs bunların arasında ne fark var beyler? Yerli/yabancı açıklayan bir site yazarsanız, o da yeterli olur.
J
9 yıl
Hangi akla hizmet (Shift + Enter ile yeni satır açabilirsiniz)??
forumdaki hataları belirtmek için ya da öneri de bulunmak için bir sayfa yok ya da gizlenmiş kıyıda köşede aramakla uğraşamayacak kadar vaktim kısıtlı. Buraya yazıyorum mutlaka sebebini bilen biri okur ya da cevaplar. Özel mesajlaşmada shit + enter neden niçin vardır? Sayfayı kodlayan kişi ömründe user experience diye birşey duymuşmudur? Var olan alışkanlığı çiğnemek hangi akla hizmettir? 2 kez yarıda mesaj attırdınız kafamın tasını da.

tamam sakinim.

edit: Bir de Türkçe karakter sıkıntısı var. DOĞAN yazımında arada ? işareti çıkıyor. (Burada gözükmüyor pm'de bakın.) Buna da dikkat ltf.
J
10 yıl
membership database kayıtta saat sorunu
Default membership ile database'e kayıt edilen tarihler(lastlogindate gibi) 2 saat geri gözüküyor. Zahmetsizce UTC+2 olacak şekilde düzgün kaydetmesini nasıl sağlarım? Eminim birileri uğramıştır aynı sorunla daha önceden.
J
10 yıl
ImageButton ie9 pixel sorunu
ImageButton kontrolüne atadığım resim orjinal boyutu 28x28 pixel, firefox ile görüntülerken bu boyutta sıkıntısız gözüküyor ama internet explorer 9 ile 27*27 'ye düşüyor ve resimdeki pixel boyutundaki karaktlerler oldukça bulanıyor. Bu ie zımbırtısını düzgün çalıştırmak için ne çeşit sopalar mevcuttur arkadaşlar?

şimdiden teşekkürler.<asp:ImageButton ID="ImageButton_Word" runat="server" enabled="false" ImageUrl="~/images/word.png" width="28px" height="28px" style="padding-top:6px;padding-left:6px;width:28px;height:28px" OnClick="Bastir" ToolTip="Word" />
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.