E

Binbaşı
25 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
5 yıl
Küpe ile ilgili
Arkadaşlar 1 hafta önce kulağımı deldirdim ve dün taktıkları küpeyi çıkarıp kendi küpemi gayet rahat şekilde taktım. Bugün küpeyi çıkarıp yeniden takmak istedim fakat dün çok rahat girmesine rağmen bugün bir türlü takamadım. 10 dk filan uğraştıktan sonra dışarıya çıktım, eczaene filan bulamayınca gördüğüm bir piercingciye girip sordum. O da denedi fakat takamadı. Tersten deneyelim dedi, tersten takınca rahatça girdi. O da testten takıp bıraktı ve bir gün böyle kalsın yarın düzden takmayı denersin dedi.
Daha önce böyle bir durum yaşayanınız oldu mu ? Tersten girip düzden girmemesinin sebebi ne olabilir ve adamın dediği gibi yarın denediğinde düzelir mi yoksa gidip bir eczacının yardımıyla mı denemeliyim? Şu an kulağım biraz şiş ama bu durum normalmiş sanırım.

Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
E
7 yıl
Asus vs Lenovo
http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-z510-59-391785-notebook-urun10912.html

http://www.pcdepo.com/asus-x550vc-xo007d-8gb-notebook-urun10812.html

Şu iki ürün arasında kaldım.Özellik olarak lenovo çok çok daha iyi fakat lenovo markasına sıcak bakamıyorum bir türlü.Sizin tavsiyeniz nedir? Lenovo alsam ısınma ve menteşe gibi konularda beni üzer mi? Yoksa direkt asus alıp rahata ereyim mi?
E
7 yıl
Orijinal kitapta eksik sayfa çıkınca ne yapılmalı?
Sırf zevkim yarım kalmasın, yazıları düzgün olsun, eksik sayfa olmasın diye kitap alışverişlerinde orijinal kitaptan şaşmıyorum.
Ama az önce Ölüm kapısı serisinin 3. kitabı olan Ateş denizi'ni okurken sayfayı çevirince bir de ne göreyim; sayfa eksik.Hemen bir kaç sayfa ilerisine baktım orda da bi kaç sayfa eksik.
Kitabı set halinde hepsiburada'dan almıştım.Şimdi ne yapmalıyım, kimle iletişim kurmalıyım sizce?
E
8 yıl
Üst bardaki forumlarım özelliği çalışmıyor
Başlık yeterince açık sanırım.Aşağıya açılır menü filan açılmıyor, tıkladığımda da bir tepki vermiyor.
E
8 yıl
Outlook 2013 mail göndermeme sorunu
2 gün öncesine kadar sorunsuz bir şekilde kullanıyordum fakat artık mail alıyor ama göndermiyor.New Email butonuna basılmıyor bile, daha doğrusu basılıyor ama hiç tepki vermiyor.Bunun çözümünü bilen var mı?
E
8 yıl
Çadır seçiminde yardımcı olabilecek birileri var mı?
Arkadaşlar otostopla ya da arkadaşlarımla gittiğim 1-2 günlük geziler için ufaktan kamp malzemeleri almaya başlayacağım.Şimdilik en temel üçlü olarak bunları belirledim. El feneri filan da lazım ama onu uygun denk gelirse alacağım. Bu üçlü haricinde kesin al dediğiniz bir şey olmaz sanırım ?
Soğuk hava koşullarında gezmeyi seven biri değilim pek. O yüzden kalacağım geceler ancak serin geceler olacak büyük ihtimal. Bu durumda bakıp beğendiğim şu üçlü nasıldır, tavsiye eder misiniz?
Ufak bir sırt çantam var. Bu üçü ve 2-3 günlük giyecek sığdırabilir miyim sizce yoksa 45 lt üstü çanta şart mıdır bu saydıklarımı sığdırmak için?


Çadır :
http://www.atlaskamp.com/andoutdoor-monodome-2p-pencereli-cadir-2-kisilik-cadir-mon2p/

Mat :
http://www.atlaskamp.com/askeri-mat-10-mm-30-kg-yogunluklu-mat-302/

NOT: Mat olayından hiç anlamıyorum. Bu mat 30 kg yoğunluklu. 20 liraya da 50 kg yoğunluklu olanı var çok fark ediyor mu bunlar?

Uyku Tulumu :
http://www.atlaskamp.com/evolite-uyku-tulumu-0-c-xy-150-xy-154/

Bu arada öğrenci bütçesiyle alınacak bunlar :)
E
8 yıl
60-70 TL Bütçe ile Off-Road arayışı
Arkadaşlar ben de bi tane rc araç almaya karar verdim ve bikaç gündür araştırıyorum.Taşlık vb. alanlarda sürmek gibi planlarım olduğu için off-road bakıyorum ama normal rc lere nazaran çok daha pahalılar.Kafamda belirlediğim bütçeye (60-70) göre off-road bulamadım maalesef.Siz ne tavsiye edersiniz?Bu fiyat aralığında bulunabilir mi yoksa düz normal rclere mi yönelmeliyim?
E
9 yıl
Termal içlik hakkında bildikleriniz
Havalar soğumaya başladı malum.Termal içliklerden almayı düşünüyorum daha önce kullanan var mı, gerçekten işe yarıyor mu ve kullanışlı mı?

Almayı düşündüğüm ürün:

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=1302822&Productid=outhzl001


< Resime gitmek için tıklayın >
E
9 yıl
Bisikletimin durumu
Arkadaşlar üniversiteye başlayınca bisikleti evde bırakmıştım.Yazları da hiç eve gitmediğim için bisiklet yaklaşık 3 yıldır kullanılmıyor ve evdekiler balkonda muhafaza etmiş.Şimdi bisikleti getirmeyi ve kullanmayı düşünüyorum.Yeni bisikletlere(xc250,ng650) baktım ama bütçem yetersiz kalıyor maalesef.En son gittiğimde bir kaç fotoğraf çekmiştim.Sizce bisiklete neler yapmalıyım ve bana ortalama masrafı ne kadar olur?

Zincirler ve dişliler pek iç açıcı değil.
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

Somunların durumu bu.Elciklerin altında da biraz paslanma var.

< Resime gitmek için tıklayın >

Sele borusu da bir hayli paslı

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >


Ne dersiniz adam olur mu?
E
9 yıl
Karbonhidrat Tavsiyesi
Arkadaşlar boyum 1.81 kilom 53. Kilo almak istiyorum ama pek başarılı olamıyorum.Bundan ötürü takviyeye ihtiyacım var.Max. 100 tl olmak kaydıyla hangi karbonhidratı önerirsiniz? Spor yapmadan sadece karbonhidrat kullansam faydası olur mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.