A

Teğmen
22 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
8 yıl
Motosiklet geçiş ücretlerinde indirim
Karayolları Genel Müdürlüğü'nden motosiklet geçiş ücretlerinde indirim geldi. KGM Basın ve Halkla İlişkiler Birimi tarafından yapılan açıklamada, "6. Sınıf araçlar için uygulanacak ücretlerde değişikliğe gidildi.

Otoyollar ile Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerinden 6. Sınıf HGS etiketi ile geçiş yapan L3, L4, L5 ve L7 sınıfı araçlar 1. sınıf araç geçişlerinin yüzde 50'si oranında ücretlendirilecek" denildi.

Bu kapsama giren araçların, motosikletler olduğu belirtildi.

KGM tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM), sorumluluğu altında bulunan "Otoyollar ile Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri ve Erişme Kontrolünün Uygulandığı Karayollarında, Geçiş Ücretlerinin Belirlenmesi ve Uygulanması" na ilişkin yönetmelikte, 6. Sınıf araçlar için uygulanacak ücretlerde değişikliğe gidildi. Buna göre, otoyollar ile Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerinden 6. Sınıf HGS etiketi ile geçiş yapan L3, L4, L5 ve L7 sınıfı araçlar 1. sınıf araç geçişlerinin yüzde 50'si oranında ücretlendirilecek. Karar, 24.10.2015 tarihi saat 00.00'dan itibaren uygulanacak."
A
11 yıl
Bmw'den 2012 ve 2013 modeller için iki ayrı fiyat Listesi
2012 ve 2013 model araçlar için iki ayrı fiyat listesi yayınlamış, 2012 yılı bazı serilerinde ise fiyatlandırmada neredeyse hiç taviz vermemiş!
A
12 yıl
Boğazköprüsü girişi emniyet şeridi ihlali cezası
Merhaba arkadaşlar

Bu sabah Boğaz köprüsü Avrupa yakası girişinde (Mecidiyeköy ve Beşiktaştan gelen yolun birleşiminden yaklaşık 150-200 m yukarıda) trafik biz 3-5 motorluyu durdurdu ve emniyet şeridi ihlalinden 66 TL ceza kesti, her gün geçtiğimiz yoldan birde ihlal cezası yedik. O zaman ben ne diye arabam varken motor alıpta aynı araba gibi trafiğin içerisine gireyim, kaldı ki emniyet şeridinden giden motor ne ambulansı nede geçiş önceliği olan diğer araçları engelliyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.