L

Yüzbaşı
08 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
5 ay
Monster Abra A5 v10.3 Nvme
Merhaba arkadaşlar elimde Monster Abra A5 v10.3 laptop var M2 SSD soket resimide koyuyorum, acaba bu model nvme destekli mi? Öyleyse hız ya da model sınırı var mıdır?

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
L
4 yıl
Satılık Aero Cool 550 Watt güç kaynağı
Güç kaynağı satılıktır. Fiyat 85 TL


< Resime gitmek için tıklayın >
L
5 yıl
PS4 Dinlenme Modu
Selam arkadaşlar PS4 ü gece download yapması için dinlenme moduna alıyorum ama alet benim pause ladığım diğer oyunlarıda kendi kendine devam ettiriyor sabah baktığımda bu sefer hiçbir oyun bitmemiş oluyor. Acaba bunu aşmanın yolu var mı benim bıraktığım gibi sadece işaretli olanı indirmesini istiyorum yani sınırlama benzeri bi ayar var mı dinlenme modu için??
L
13 yıl
ARCADE ALDIM AMA FALCON MU ?
Selam arkadaşlar bugün elime bi xbox 360 arcade geçti, üretim tarihi 2007-12-08 yani 8. ay 2007 üretimli, adaptörü ise 203 watt lık. Ürünü aldığım arkadaş falcon demişti alet için ama ben emin olamadım falcon olup olmaması konusunda çünkü bildiğim kadarıyla 2007 9. aydan sonra üretilmeye başlandı falcon board lar. Ürünün birde Ntsc olduğunu düşünüyorum çünkü Ntsc gta 4 ü açıyor bildiğim kadarıyla region free gta 4 çıkmamıştı zaten. Bu yüzden forumu biraz araştırdım tuttum zorda olsa xbox u açtım anakartına baktım.

< Resime gitmek için tıklayın >

Üstteki resme göre benim anakart falcon gözüktü ama hem ntsc ve 203 watt olması, üretim tarihinin 8. ay olması kafamı kurcaladı. Bilen arkadaşlardan yorum bekliyorum acaba ürün kesin falcon mu? 203 watt lık adaptör ileride herhangi bir sorun teşkil edermi çünkü genelde herkes 175 watt biliyor falcon bordlu makineleri? Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.