M

Binbaşı
24 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 yıl
2 yıllıklar için askerlik tecili
Arkadaşlar merhaba, konu kirliliği yapmak istemezdim ama bu konuyla ilgili açılan en son konu 2010 yılında açılmış.

Soruma geçeyim hemen,

Şimdi ben 2 yıllık bir üniversiteden mezun oldum diyelim, askerliğimi 4 yıllıklar gibi okulum bittikten sonra 2 yıl tecil ettirme hakkım var mı?

Yoksa direk 2 yıllık mezun olduğum okul biter bitmez beni askere mi alıcaklar?
M
6 yıl
Beyler Çok Acil Yardım Lazım Toplanın
Direk konuya giriyorum İzmirden İstanbula uçmam lazım.Yavru bir kedim var henüz aşılarını yaptırmadım İstanbulda yaptırıcam diye.Otobüs işi yaş hayvanı öldürücekler bagaja koyuyorlarmış.Uçakta ise aşı karnesi istiyor hepsinin tam olması lazımmış.Acaba bi veterinere gitsem burda sahte bir aşı karnesi yapar mı bana daha önce böyle bir iş yapan oldu mu ?
M
6 yıl
Dişi diye beslediğim kedi erkek çıktı.Ne hissetmeliyim?
Beyler 2 ay önce sokakta annesi terketmiş 2 haftalık hasta bir yavruydu aldım veterinere götürdüm.İyileşir falan dedi adam.2ay oldu aşısıydı koşuşturmasıydı derken, bakıyordum ancak bu gün arka tarafında küçük iki tane topunun çıkmaya başladığını farkettim.Biraz araştırma sonucunda gerçekten benim güzel kızım Lunanın aslında bir erkek oğlan olduğunu öğrndim.Hayatın silsilesini yemiş gibi hissediyorum ne hissetmeliyim bilmiyorum.
M
6 yıl
Beyler sizce kediler kendi aralarında ne konuşuyor olabilirler?
Beyler sokakta falan baş başa oturup birbirlerine miyavlıyorlar.Ne diyolar ki acaba var mı bir tahmini olan ?

EDIT : ÖRNEK BİR KEDİ MUHABBETİ

https://www.youtube.com/watch?v=jGIbIGuBntI
M
6 yıl
Beyler kafayı yicem alpella hangi ülkenin markası?
Googleda bir bilgi bulamadım var mı bulan
M
8 yıl
4 yıllık bölümden 2 yıllığa geçiş
Merhaba arkadaşlar Ege Üniversitesi Turizm Rehberliği öğrencisiyim.Bazı sebeplerden dolayı Kocaeli Üniversitesi'ne geçiş yapmak istiyorum.Ege Üniversitesi 4 yıllık ama Kocaeli'de bölümüm 2 yıllık.Geçiş yapmak istiyorum hiç bilmem böyle şeylerin uslüplerini.Neler yapmalıyım ? Sınavsız geçiş yapabilir miyim ? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
M
9 yıl
Tuzla/İstanbul Riot Games destekli LoL turnuvası
Tuzla İstanbulda Beyaz İnternet Cafe (Eski "Bizim internet kafe") tarafından düzenlenen Riot Games hakem destekli bir turnuva olucak. Başvurularımız bu günden itibaren açılmıştır.

1. Takıme : 1000 lira (Takım)+ 3600 RP(Kişi başı)
2. Takıma : Section 8 oyun kulaklıkları(kişi başı) + 2400 RP (kişi başı)
3. Takıma : 1800 RP (kişi başı)
ödülerimiz var.

Turnuva Kayıt Aralığı : 18.05.2013 - 02.06.2013

İrtibat NO: (0)216 395 93 56

Beyaz İnternet Cafe Açık Adres : Postane Mahallesi/Postane Sokak/No:26 B
M
9 yıl
Çok sağlam bir c6 serverı açsak kimler gelir.
Merhaba arkadaşlaar yazın ortasına doğru çok sağlam bir c6 server açmayı düşünüyoruz ancak l2 ye yaklaşık 1 yıllık bir ara verdik.Kısacası piyasayı şuan pek bilmiyoruz.Mithril Minesli itcli elven fortressli çok güzel bir plan var aklımızda tutarmı? Önerileriniz neler olur?
M
9 yıl
Idare ile kavga ettim lise 4 okul değiştirmek zorundayım.
İdareyle bugün kavga ettim.Kadro değişti öğretmenleri falan komple değiştirdiler ne kadar saçma sapan kendini bilmez adam varsa bize yollamışlar.Beden hocası kendini kral falan sanıyor spor ayakkabılı adamları git kundura giy diye eve yolluyor idare kafasına göre bir gün saç serbest oldu diyor diğer gün git kes gel diyor cevap verince saygısız, terbiyesiz, "işte bu adam 7-8 ay sonra üniversiteli olucak sonra ülke niye böyle oldu" oluyor.4 yıllık lise hayatımda en fazla 1 2 öğretmenle küçük laf dalaşına girdiğim lise hayatımda şu yarıyılda en az 3 4 hocayla ağır kavga ettim.Gittiğim okul 300 metre oturduğum yerine diğer okul ise 500-600 metre bir şey kalıyor.Şuan ki okulumdan kaydımı aldırıp diğer okula geçsem mahalle okulu falan problemi çıkartırlar mı? Devamsızlıkta bu git kestir gel git giyin gel olaylarından dolayı 16 gün oldu kayıt sırasında yok yazılma falan olur mu ?
M
9 yıl
Samsung S3 winrardan çıkardığım birkaç dosya bela oldu.
Merhaba arkadaşlar.Winrar'dan bir kaç dosya çıkardım ve artık silemiyorum her yolu denedim.Dosya kullanımda falan diyor bilgisayara bağladım unlockerla denedim nasıl kurtulucam şu lanet dosyalardan ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.