T

Yüzbaşı
12 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
102 (Bu ay: 14)
Gönderiler Hakkında
T
2 hafta
Microsoft Office 365 Aile Hesabı Kardeşliği
Microsoft Office 365 Aile Hesabı açmayı düşünüyorum ilgilenen arkadaşlar özel mesaj yolu ile ulaşabilirler bana.
T
7 yıl
Hızlı Tren (Prag-Viyana)
Arkadaşalr çok acil hızlı tren bileti almam gerekiyorda google'da bir sürü site çıktı. Hangi siteden alabilirim prag - viyana arası? Yardımcı olabilirseni çok sevinirim.
T
7 yıl
Sony Nex 6 Çanta-Kılıf Tavsiyesi
Arkadaşlar merhaba. Sony Nex 6 sahibiyim. Bana çanta veya kılıf önerisinde bulunabilir misiniz? İstediğim çanta veya kılıf kaba olmasın yeter. Farklı alternatifleriniz var ise değerlendirebilirim. Teşekkürler şimdiden.
T
7 yıl
2015 sürüm Macbook Pro 13" Ses Sorunu
Arkadaşlar merhaba. Ben 13 gün önce başlıkta belirttiğim bir macbook aldım ve ilk defa kullanıyorum bu bilgisayarı. Benim bilgisayarın sağ tarafında sanırım hdd nin olduğu bölümde cızırtı diye tarif edebileceğim sesler geliyor ara ara. Çok rahatsız edici olmasa da bir kere aklıma takıldı ister istemez kulağım bu sese gidiyor. Sizce bu durum normal mi yoksa yarın son günü olduğu için değişim mi talep edeyim. Acil yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
T
7 yıl
Kasa Çabuk Çizilir mi?
Merhaba arkadaşlar ben yeni macbook aldım. Malum epey bir maliyetli oldukları için insan daha özenli bakıyor. Bu nedenle bir çanta aldım. Aynı zamanda alüminyum kasanın çizilmesini engellemek için speck tarzı şeyler almaya gerek var mı? Normalde ben çok sevmem bu tarz şeyleri, çünkü apple'ın görüntüsünü bozuyorlar bence :) ama kasa çok rahat çiziliyorsa mecburen alacağım. Deneyimli arkadaşlarım bu konuda yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

NOT: Bu arada aslında ben speck smart shell aldım apple store'dan. Geldi ama ürün kullanılmış anladığım kadarıyla çünkü üst kapağında çizikler var epey. O yüzden tamamen geri yollayıp para iadesi mi isteyeyim yoksa değişim mi isteyeyim karar veremedim. Son seçenek de pek akıl karı olmasa da değişimle vs uğraşmamak için bu haliyle kullanayım mı :)))
T
8 yıl
SAMSUNG 42F5570 FHD SMART LED LCD TV İyi midir?
Merhaba arkadaşlar. Tek yaşıyorum ve arada film seyretmek ve ps4 oynayabileceğim bir televizyon almak istiyorum çok da pahalı olmasına istemiyorum sadece 1-2 yıl idare etsin yeter.

Teknosada SAMSUNG 42F5570' yı gördüm ve fiyatı uygun geldi. Sizce bu televizyon ps4 ve arada tv izlemek için yeterli olur mu acaba? Yorumlarınıza göre acil alacağım tv'yi. Çok teşekkürler şimdiden.
T
8 yıl
Mediamarkt.com.tr 750 TL üzeri alışverişe 50 TL Maxi Puan
17 Ekim-10 Kasım 2014 tarihleri arasında mediamarkt.com.tr`den tek seferde gerçekleştireceğiniz 750 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişinize 50 TL MaxiPuan! Üstelik peşin fiyatına 9 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları:

1- Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin "MEDIAMARKT"yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyamız sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
2- Bir müşteri kampanyamız kapsamında azami 50 TL MaxiPuan kazanabilir.
3- Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı alışveriş üzerinden olacak şekilde azami 50 TL MaxiPuan kazanabilir.
4- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın sona ermesini takiben 14 gün içinde müşterilerimizin kampanyamızda kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
5- Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 2 Aralık 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 3 Aralık 2014 tarihinde geri alınacaktır.
6- Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7- Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8- Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
9- Ziraat Maximum Kartlar da kampanyamıza dahildir. Ziraat Maximum Kartı sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “MEDIAMARKT” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747'ye SMS göndermeleri gerekmektedir
10- Kampanyamıza kayıt için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
11- Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
12- Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanyamız dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
13- Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu alışverişlerinde taksit yapılamamaktadır.
T
8 yıl
Saat Tavsiyesi
T
8 yıl
Bilgisayarımda Daha Önce Bulunan Bir Dosyayı Geri Getirebilir Miyim?
Arkadaşlar benim acil yardımınıza ihtiyacım var. Benim bilgisayarımda bulunan 2 adet word dosyasını ben Usb belleğime atmıştım. Fakat Usb belleğimde kayboldu. Bu word dosyaları bana çok lazım. Çünkü iş yerimle alakalı dosyalar. Bunları geri getirebileceğim bir program var mı acaba? Silinen dosyalar için bu tarz programlar mevcut ama benimki gibi sorunları çözmek için bu tarz bildiğiniz bir program var mı acaba?
T
9 yıl
Focus mu, i30 mu?
Arkadaşlar ben focus ve i30 dan birini almayı düşünüyorum da çok kararsız kaldım. i30 donanım olarak onde fakat Hyundai' ye karşı genelde bende olmak üzere bir on yargı var olumsuz anlamda. Focusa bindiğimde daha kaliteli gibi duruyor. Ama özellik olarak dediğim gibi i30 önde.
Benim açımdan önemli olan araç iç ve dış tasarım olarak iyi olmalı yakıt olarak az yakmali ve donanımı iyi olmalı.
Malum kredi faizleri sürekli artıyor o nedenle kısa zaman içerisinde ikisinden birini almayı düşünüyorum. Sizin bu konudaki düşüncelerinizi alabilir miyim?
Focus titanium 1.6 dizel motor ve duz vites. i30 1.6 dizel elite düz vites modeli.
Bu arada fiyatları hemen hemen aynı fakat kredi faizleri açısından ford daha avantajlı.
Şimdiden teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.