Q

Yarbay
07 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
509 (Bu ay: 9)
Gönderiler Hakkında
Q
2 ay
Discord Hk
Merhaba, discorda hesabım devre dışı bırakıldı hiç bir neden göstermeksizin. Nasıl kurtarabilirim acaba ?
Q
geçen yıl
Movie Maker 1080p 60 fps sorunu ?
Movie Maker ile 1080p 60fps olan videoya müzik ekleyip kayıp olmadan pc.ye kaydetmek istiyorum ama kayıttan sonra fps düşüyor. Özel ayarlar vs denedim ama bazen oluyor bazen olmuyor. Çözemedim bir türlü. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba ? Basit bir şekilde 2 parça video dosyasını birleştirip müzik ekleyerek kayıpsız pc.ye kaydetmek amacım.
Q
2 yıl
Eski Android Telefona Spotfy Yükleme
Güncelleme almayan, markete giremediğim telefonumu sadece spotfy olarak kullanmak istiyorum, sd karta apk dosyasını attım ama bu dosyayı telefonda bulup yükleme yapamıyorum.
Bunu yüklemenin bir yolu var mı ? Telefonda dosya yöneticisi yok
Q
2 yıl
Koskoca Türksat Kablonet'de HD Box Kutu Yok
Arkadaşlar 16 gün oldu aboneliğimi yenileyeli HD TV Box kiralamıştım ama kutu stoklarında yokmuş hala bekliyorum, Müşteri hizmetleri teslim tarihi bile veremiyor ne saçma iş anlamadım. Koskoca Turksat da cihaz yok

Teledünya parasını ödüyorum hizmetini kullanamıyorum

İkinci el hd box da almak istemiyorum. Conax modül kullanacak cihazım da yok

Yer; İstanbul Anadolu Yakası
Q
2 yıl
silinsin açılmış konu
silinsin açılmış konu
Q
2 yıl
İzmir Su Kesintisi Çilesi
Nasıl Her şey güzel oluyor mu

Nostalji(90'lar) Yaşamak İsteyen İzmir'e Gelsin

"alıntı"
Burası...
Fransa sömürgesi,
Burkina Faso'da bir su kuyusu başı değil,
Mega starımız Tarkan'ın hizmetlerinden dolayı başkanını tebrik ettiği, Modern, Laik, Çağdaş İzmir'de, su kuyusu bulamadığı için Çatıdan akan suyla ihtiyacını karşılamaya çalışan İzmir halkı...

İzmir'deki su kesintisi vatandaşı çileden çıkardı
İzmir'in 3 büyük ilçesinde yaşanacak 60 saatlik su kesintisi vatandaşları sokağa döktü. Tankerlerin dağıttığı suları yanlarında getirdikleri bidonlarla evlerine taşıyan vatandaşlar, "2020 yılına giriyoruz, halimize bakın" sözleriyle isyan etti.
https://www.ahaber.com.tr/video/yasam-videolari/izmirdeki-su-kesintisi-vatandasi-cileden-cikardi

< Resime gitmek için tıklayın >
https://twitter.com/gkhnkhrman/status/1209375909213544449?s=12
https://twitter.com/gkhnkhrman/status/1209523261102534657?s=12
https://twitter.com/06melihgokcek/status/1209319720136126464?s=12
Q
2 yıl
Sinan Aygün'den CHP'yi karıştıracak açıklamalar
Bunun %1 bile doğru olsa vayy vayy vayyy.
http://beyazgazete.com/haber/2019/12/21/sinan-aygun-den-chp-yi-karistiracak-aciklamalar-5381204.html

İsmi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın rüşvet istediği iddialarıyla gündeme gelen CHP eski Milletvekili Sinan Aygün, Beyaz TV'de katıldığı Dinamit programında çarpıcı açıklamalara imza attı.

'BENDEN 25 MİLYON RÜŞVET İSTEDİLER'

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın kendisinden rüşvet istediğini iddia eden Aygün, 'Daha önce kendisi de dahil olmak üzere 3 kere benim inşaatımı denetledi. İsterse eline cetvelle gelsin benim inşaatımı ölçsün. Bakın bu kadar iddialı konuşuyorum. Benim almış olduğum 8 tane rapor var. Bu raporları ben Yavaş zamanında aldım. Kardeşime abinle görüşmek istiyoruz demişler. 8 kişi toplantı yaptık. Biz Mansur Yavaş beyle görüştük. Biz yetkili olarak buraya geldik. Bu konuyu konuşmaya geldik dediler. Mansur Yavaş'la yukarda toplantıdan çıkıp aşağıya benim yanıma geldiler. Peki Meclis üyelerinin bu idari işlerle ne işi olabilir. Bu adam belediye yönetecek, bana sen niye Meclis üyesini yolluyorsun genel sekreterini yolla, imar daire başkanını yolla Meclis üyelerinin görevi midir bu? Meclis üyeleri, Mansur Bey'den talimat alıp görüşme mi yapacaklar? Bakın buradan ben uyarıyorum. Ankara'daki iş adamları ve müteahhitleri de uyarıyorum. Dava açılan bütün inşaatlar Ankara'da bunu krize sokar bu adam. Eğer bunu böyle yaparlarsa, böyle devam ederse fırsat var elimizde 10 yıl vadeli kredi var. Faizler düşmüş yüzde 10'un altına sıfır küsürlerde faizler var. Bizim daire satmamız gereken zamanlarda bunu durdurmuş vaziyetteler. Görüşmeden sonra beni aradılar. Abi bir şey söylede biz bunu bağlayalım. Dedim bağlayacağımız nedir? Siz ne istiyorsunuz sizin derdiniz ne? dedim. 25 milyon dediler. Yavaş söz konusu inşaattan 950 milyon rant elde ettiğimi söyledi, 550 milyona kendisine verebilirim. Rüşveti istedikten sonra tekrar arayıp bir şeyler yap dediler. Mansur Yavaş'a mesaj attım. 'Bana şantaja mı başladın. Elinden geleni ardına koyma. Bugün Uğur Dündar program yaparken ona mesaj attım ‘Sayın Dündar bende sayın Mansur Yavaş'ın olduğu programda iktidarlarıyla belgeleriyle cevap vermek isterdim. Sizden beklentim, sayın Yavaş'la beraber sizin moderatörlüğünüzde hemen yarın karşılıklı hesaplaşalım dedim. Uğur Dündar bunu okudu, Mansur Yavaş'ta dedi ki: ‘Ben yargıda hesaplaşacağım yargıda ona hesap soracağım' dedi.' ifadelerini kullandı.


'FETÖ YAVAŞ'I CHP'DEN ADAY ÇIKMAYA İKNA ETTİ'

Yavaş ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasında aracılık yaptığını söyleyen Aygün, 'Mansur Yavaş ile Kemal Kılıçdaroğlu arasında aracılık yaptım. Doğru ben Mansur Yavaş Beyi aradım ofisime davet ettim. Bizim o zaman ki ofis Çukurambar'daydı öğlen yemeğine dedim ki Mansur Bey, ben CHP'liyim orada da çok mutluyum. Sayın Genel Başkan'ın talimatı doğrultusunda biz sizi partimizden aday yapmak istiyoruz dedim. Mansur Yavaş havaya fırladı. Ya sen bana bunu nasıl teklif edersin dedi. Benim hayatım yıllarca bunlarla mücadeleyle geçmiş dedi. Ben ülkü ocaklarından geliyorum dedi. Ben bunu kendime hakaret sayarım dedi. Bir dakika dedim dur yavaş. Biz de sağ gelenekten geldik. Biz de Elhamdülillah Müslümanız. Bu nasıl bir konuşma dedim. Sonra gittim genel başkanım böyle oldu.
Bu adam bana ağır laflar söyledi. Bunu hakaret algıladı. Aman dedim ben bu duruma düştüm başkasını yollamayın dedim. Aradan bir mühlet geçti.Benim de FETÖ'cü olduğunu bildiğim bir arkadaşım dedi ki ‘Biz Mansur Yavaş'la görüşüyoruz. Biz bunu CHP'ye alacağız' dedi. Dedim ‘Deli misiniz ya?' Bu adam bunları söyledi. Bana FETÖ'cü dediği için bunları anlatıyorum. Mansur Yavaş'ın adaylığı açıklandı. Bununla ilgili de zaten Cumhuriyet Başsavcılığı'na ayrı bir suç duyurusunda daha bulunacağım. Yapacağım şu, vereceğim telefon numaralarını Mansur Yavaş kaç sefer konuşmuş. Devletimiz bunu bulur. Konuştuğu bu adam şu anda nerededir? Nereye gitmiştir? Hangi dosyayla yargılanmaktadır? Müebbet almış mıdır almamış mıdır? 4 tane telefon numarası vereceğim. Hadi bakalım işin içinden çıksın Mansur Efendi… Devreye giren FETÖ'cüyü savcılığa vereceğim dilekçemde söyleyeceğim. Şimdi savcılar duydu bunu izliyorlardır. Bu FETÖ'cülerden bir tanesi cezaevinde, bir tanesi FETÖ davasında yargılanıyor. Öbür ikisi de kaçak. Bizim Ankara Ticaret Odası'nın camını çerçevesini kıran ekibin içindeki adam. Mansur Yavaş'ın en iyi adamı. Benim ATO Başkanlığı seçimimde odayı basanlar, odanın camlarını kıranlar, beni tehdit edenler, bana su getirenler, bu sene odaya aday olmada bak senin de Ergenekon davan var. Bunu da bağlarız diyen FETÖ'cülerle Mansur Yavaş, kaç defa konuşmuş. Telefonları bende var. Doğru o isim Ayhan Atalay. Mansur Yavaş'ı CHP'den aday olmaya Ayhan Atalay ikna etti. Bu grup içerisinde de bir tane etkin pişmanlıktan faydalanan arkadaşımız var. O gitti bunların hepsini anlattı.Yani şunu söylemek istiyorum. Bana FETÖ'cü diyen önce kendisine baksın. Bir de bir mesaj daha vereyim Mansur'a ve bir takım kişilere, artık bu işi iyice sıkıntıya götürdüler. Çok fazla da üstümüze gelmesinler. Bunu alan alır. 2014 Belediye Başkanlığı Seçimleri'nin hesabını sorarım onlara ben. Bu mesajı alması gerekenler aldılar. Benden sonra bu işi takip eden Milletvekili Bülent Kuşoğlu'dur. Bülent Kuşoğlu takip etti bu işi. Bülent Kuşoğlu bitirdi işi.Bülent Kuşoğlu'nun ağabeyi Genelkurmay istihbaratta FETÖ'den açığa alındı. Ordudan atıldı.' şeklinde konuştu.

'KILIÇDAROĞLU'NA GİTTİM BANA KUŞOĞLU İLE GÖRÜŞ DEDİ'

Olaydan önce Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü söyleyen Aygün, 'Ben bu işi yapmadan evvel bu istinaf dilekçesi geri çekildiği anda başıma bir şey geleceğini anladım. Çünkü dilekçeyi geri çektiğin anda davayı kaybetmiş oluyoruz. Davayı kaybedince inşaatım mühürlenecek. Bu benim bilgisayar log kayıtlarımda var onu da çıkarttım. Hemen cumartesi sabahı Cumhuriyet Savcılığına dilekçemi hazırladım. Saat 12'de Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu'na gittim. Genel Başkanıma konuyu anlattım. Önüne de dilekçeyi koydum. Ben savcılığa gidiyorum dedim. Benim ekmeğimle oynanıyor dedim. Yalan yanlış iftiralar atılıyor. Yok yüz bin metre inşaat, gelin ölçün. Elinde metresi olan gelsin benim inşaatımı ölçsün kaç metre inşaat yaptım. Kemal Bey bana dedi ki ‘Dur sakin ol, tamam peki sakin olalım. Ben Bülent Kuşoğlu ile görüşürüm. Senin Mansur ile olan işini halleder dedi. Bekledim, yarım saat sonra Kemal Bey beni aradı. Bülent Kuşoğlu Ankara dışındaymış. Sonra görüşeceksin dedi. Efendim bakın benim bu karar çıktıktan sonra istinafa gitmediler. Yavaş bunu fırsata çevirir. Benim burayı mühürleme kokuları alıyorum ben. Dedim burası mühürlenir ve nitekim dediğim çıktı' şeklinde konuştu.
Q
2 yıl
Passolig Olmadan Maça Gitmek ?
Pek maça giden birisi değilim. Oğlumun ısrarı ile Galatasaray-Ankaragücü maçına gitmeyi düşünüyoruz. Possolig olmadan maç bileti alma ve maçı izleme şansım olabilir mi ?

NOT: Başka bir maça gideceğimi tahmin etmiyorum tek maçlık düşünebiliriz bu sorumu.
Q
2 yıl
Android den I Phone Whatsupp Sohbeti Aktarma Nasıl Yapılır ?
Xperia J telefonum eskidiği için yeni iphone 7 aldım. İşim gereği çok önemli olana whatsupp sohbetlerini başlık da belirtiğim gibi I Phone aktarma işini nasıl Yapabilirim acaba ?
Q
2 yıl
Turgay Demir Galatasaray Forması Giydi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.