PATLATILAN BALON: 0
BALONLARI KAPAT
G

Binbaşı
16 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
362717 Gün Cezalı
357579 gün 6 dk.
Gönderiler Hakkında
G
14 yıl
Aldığım Ürünü Geri Verme Hakkında Yardıma İhtiyacım Var
Arkadaşlar iyi geceler

512 Mb'lık Creative Muvo Mp3Player'ımı kaybettiğimden, 22.10.2007'de Philips GoGear 1 Gb'lık Mp3Player aldım. Sesi Creative kadar iyi olmasa da fiyatı uygun geldi(80 YTL), üstelik ekranlı ve 1 Gb olması da iyi geldi uzun süre kullanmak isteğindeydim. Ama iki gündür pili Duracell ve yeni olmasına rağmen arada alet kapanıyor durduk yerde. Sesi de iğrenç durumda. Hissedilir biçimde cızırtı var ve baya düşük ses düzeyi. Otobüste dinlerken motor sesi ve dışarıdaki sesler aletin sesini bastırıyor. Kısaca birçok şikayetim var ve hiç memnun değilim. Geri vermek istiyorum. Yasalara göre geri verme şansım nedir? Bu şikayetlerim bence geri vermem için yeterli. Aldığım yer kıllık yapar mı? Üç-beş şubesi olan büyük bir mağazadan alındı alet. Bir de ödeme kredikatıyla yapıldı.

Bilginiz varsa çok memnun olurum. Saygılar...
G
14 yıl
Akın Eldes Dinleyiniz
Dinleyiniz.
G
14 yıl
Redd Dinleyiniz
8image]http://www.radyo1.fm/images/linkler/ana%5B1%5D.jpg" target="_blank">< Resime gitmek için tıklayın >
G
14 yıl
Cem Adrian Dinleyiniz
G
14 yıl
Serdar Öztop Dinleyiniz
G
14 yıl
Cevap: Ankara' da güzel mekanlar
Birisi cevaplarsa bana email at

Buraya resim koymak için tıklayın ! Mesajda resmi görüntüle

Yeni mesaj at

Ana Sayfa | Profilim | Gelen Kutusu | DH Hız Aşırtma VT | Adres Defteri | Email'le üyeliklerim | Benim forumlarım | Fotoğraf Albümleri
Favorileriniz | Üyeler | Arama | SSS | Şikayet listesi | Uyarı listesi

daha çok gülücük..


Dosya

Giriş yaptığınız ad
Gerko

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET
G
14 yıl
Ankara'da Öğretmenevi ya da Otel?
Arkadaşlar merhaba

Bugün 23.30'da İzmir'den yola çıkacağım. İki gece Ankara'da kalacağım. Kızılay'da öğretmenevi olması gerek. Adresini yazarsanız sevinirim. Orada yer olmama olasılığına karşı bir de geceliği 40 Ytl'yi geçmeyecek fiyatta otel önerirseniz çok mutlu olurum. Saygılar, teşekkürler...
G
15 yıl
Sizce Ülkemize Gelmiş En İyi Yabancı Futbolcular Kimler?
1- Georghe Hagi (Galatasaray)
2- Pierre Van Hooijdonk (Fenerbahçe)
3- Radoslaw Majdan (Göztepe)
4- Federico Giunti (Beşiktaş)


Benim listem bu; ama bir ricam olacak. Lütfen objektif olalım. Ben koyu bir Göztepeliyim en önemlisi de İstanbul düşmanıyım(futbolda); ama yine de objektif davranarak oluşturmaya çalıştım listemi.
G
15 yıl
Besyo Yetenek Sınavlarına Hazırlananların Buluştuğu Yer
Arkadaşlar merhaba

Besyo(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu eski adıyla Spor Akademisi) yetenek sınavlarına hazırlanan arkadaşlar varsa forumdan bu başlıkta birbirimizle iletişim kuralım istedim.

Ben geçen yıl liseden mezun olduktan sonra Manisa Celal Bayar Üniversite'sinin sınavlarına girdim. Öss Ea-1 ya da Say-1 puanını kabul ediyordu okul. Ea-1 puanım 227'ydi ve bu 185 üstü her puan ek puan getirdiğinden 42 ek puan getiriyordu; ama değerlendirilmeye alınmam için yetenek sınavlarından en az 60 puan almalıydım(100 üzerinden); ama ne yazık ki 57'de kaldım. Geçen yıl başka bir okulun sınavlarına da girmedim. Zaten Öss'den sonra iki ay çalışabilmiştim o da çok verimli bir çalışma değildi.

Bu yıl antremanlar geçen hafta kursumda başladım. Önümde sekiz aylık bir zaman var. Öss'den bu yıl çok daha fazla alarak şansımı arttırmak istiyorum. Bu yıl Ege Üniversitesi, Celal Bayar Üniversitesi ve sınav zamanlarına göre bu okulların sınav zamanlarıyla çakışmayan başka bir okulun daha sınavlarına gireceğim.

Siz neler yapıyorsunuz? Öss ve yetenek sınavlarının hazırlıkları nasıl gidiyor? Tüm görüşlerimizi paylaşalım.
G
15 yıl
Serdar Öztop Sevenlerin Buluştuğu Yer
Merhaba arkadaşlar

Ülkemizin kaliteli gitarcılarından Serdar Öztop'u dinleyen arkadaşlarla bu başlıkta toplanalım; fikir alışverişinde bulunalım.

Kendi ağzından biyografisi ile ben başlıyorum:

1970 yılında İstanbul'da doğdum. Sırasıyla bitirdiğim okullar; Fatih Gazi İlkokulu, F.M.V.Ö. Işık Lisesi Orta Bölümü, İstanbul Atatürk Fen Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Meslek Yüksekokulu, Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği.

Müziğe ilkokulda mandolin çalarak başladım. Lise yıllarında gitarla tanışmamla beraber, ciddi anlamdaki ilk müzik çalışmalarıma başlamış oldum. Okul grubuyla beraber çeşitli konserler verdik ve Milliyet Liselerarası Müzik Yarışmalarına katıldık. Üniversite yıllarında kurduğum ilk grubum Exon ile rock tarzındaki İngilizce sözlü bestelerimi seslendirmeye başlayarak, grubumla çeşitli illerde konserler verdim. Gülhane yarışmalarında iki dalda birincilik alan grubumuz, karışık bir kasette bir parçasını seslendirme şansını yakaladı. Daha sonra kurduğum Funk-Rock grubu BlueLine başarılı konserlerin ardından, elemanlarının askere ve yurtdışına gitmeleri nedeniyle dağıldı.

B.Ü. Elektronik M.Y.O.'dan mezun olduktan sonra, Stüdyo Spectrum'da tonmaisterlik yapmaya başladım. Burada stüdyo teknikleri konusunda kendimi geliştirme fırsatını bularak, çeşitli albümlerin yapımında görev almaya başladım. Bunun ilk örneklerinden biri, Murat Köseoğlu'nun "Yine Yağmurlar Yağıyor Duygularıma" adlı albümüdür. Bu sırada Türkçe sözlü rock grubu Kesmeşeker'e katıldım ve grubun "Aşk ve Para" albümünün kayıtlarını Boğaziçi Üniversitesi Ses Kayıt Stüdyosu'nda gerçekleştirdik. Albümden sonra gruptan ayrılarak uzun süre barlarda müzik yapacağım Indians grubunu kurdum. Devam etmekte olan stüdyo çalışmalarımı, bir ev stüdyosu kurarak, aranjör-prodüktör olarak sürdürmeye başladım. Bunun ilk ürünleri, Tanju Aşanel'in "Yolculuk" albümü ve Kaynak'ın "Carpe Diem" albümüdür. Bu sıralarda tanıştığım Haluk Levent'in iki albümüne gitarist olarak katıldıktan sonra, içinde kendi bestelerimin de bulunduğu "Arkadaş", "Mektup" ve "www.leyla.com" albümlerinin yapımını üstlendim. Bununla beraber Teoman, Murat Evgin, Rojin, Kutsal gibi sanatçıların albümlerinde de çalıştım.

2002 yılı Haziran’ında Türkiye’nin ilk enstrümantal rock albümü olan ilk solo albümüm “Sükut”u çıkarttım. Kısa bir sure sonra da tanınmış rock grubu Bulutsuzluk Özlemi’ne katıldım. 2003 Ağustos’unda ünlü gitar sitesiwww.guitar9.com ‘da undiscovered artist seçildim ve ”Sükut” albümüm pek çok dünya ülkesinde ilgi gördü. Aynı yıl Bulutsuzluk Özlemi ile senfoni orkestrası eşliğinde açıkhava tiyatrosunda verdiğimiz konserin kayıtları “Bulutsuzluk Senfoni” adıyla piyasaya sürülürken, Bora Uslusoy ve Quartet Muartet’in albümlerini şirketim Öztop Müzik’ten yayımlayarak prodüktörlük çalışmalarıma ağırlık vermeye başladım. 2004 yılını çeşitli konser ve stüdyo çalışmaları ile geçirdikten sonra 2005 yılı başında 2. albümümü kaydetmek ve solo projelerime ağırlık vermek üzere Bulutsuzluk Özlemi’nden ayrıldım.


Konserler

23 Haziran Cuma 22:00
Passage Live / İstiklal Cad. Beyoğlu

31 Mayıs Carsamba 20:15
AnkiRockFest / Ankara

22 Nisan C.tesi 16:00
Tüyap Beylikdüzü

18 Mart C.tesi 22:00
Kemanci/kentrock Fest.

10 Mart Cuma 19:oo
Yildiz Teknik Üni.

Kaynak:www.serdaroztop.com

Şarkılarına sahip olmak isteyenler özel mesaj yoluyla bana ulaşsınlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.