C

Teğmen
22 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
3 yıl
Alfa Romeo 2007 1.6 tspark dinstictive
herkese merhaba
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-alfa-romeo-147-694188056/detay kısmetse bu araca talibim. Sizce alınır mı?
C
3 yıl
alfa romeo 147 1.6 ts distinctive
Herkese selam
2004 model 146.xxx km de alfa romeo 147 1.6 ts distinctive alacağım. Bugüne kadar alfa romeo kullananların araca bakarken şusuna busuna bak diye bir tavsiyesi var mı? Ve kullananlar olarak tavsiyeleriniz,fikriniz nedir?
C
8 yıl
KISA FİLM ÇEKİMİ İÇİN

Merhaba arkadaşlar,

Benim şöyle bir sorum olacak. Ben kısa film çekmek istiyorum ve şu an kullandığım makina Canon 650d ve üzerinde bildiğimiz 18-55 lens var. Sizce gece çekimi için hangi lens/lensleri almam uygun olur? Yada makinayı değiştirmem mi gerekir?
C
9 yıl
ödeme yöntemi reddetme
Arkadaşlar öncellikle iyi forumlar

1 haftadır indirdiğim uygulamaları ödeme türü reddedildiğinden dolayı güncelleyemiyorum. Farklı kredi kartı bilgileri girmeme rağmen sürekli ödeme türünüz reddedildi diyor. Kartların içinde para olmasına rağmen sizce neden bu uyarı karşıma çıkmaktadır?
C
10 yıl
İndirilen uygulamaları güncelleştiremiyorum
Herkese merhaba

Max Payne oyununu indirmiştim. Şu an güncelleştirmesi var ve update etmek istediğim zaman şifremi giriyorum ödeme ile ilgili sayfa karşıma geliyor kart bilgileri doğru olmasına rağmen ödeme türü reddedildi diyor :( Bankayı aradım durumu anlattım ve buna engel olacak birşeyin olmadığını belirttiler. (Kartta para da var) Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir..?

Şimdiden teşekkürler
C
10 yıl
IPhone 4 gereksinimleri
Selamlar

IPhone 4 kullanıcısıyım ve bu telefonun kendi programları dışında indirilebilir programlar nelerdir? Hangi tür program vs... indirirsem daha da keyifli bir hâle gelir telefon kullanmak!

İyi forumlar
C
12 yıl
CS 2010 EXTREME ???
Arkadaşlar merhaba. Oyunu büyük bir hevesle aldım fakat password istiyor. Bunuda cd nin içinden buldum ama hiçbiri uyum sağlamadı. Sizce neden yüklemeden önce yapmam gereken herhangi bişi var mı? İyi forumlar.
C
12 yıl
LAPTOP İÇİN ACİL YARDIM
Arkadaşlar laptop için 1 GB ekran kartı almayı düşünüyorum. İlk olarak Ge Force FX tabiki ama sizinde bana önerebileceğiniz kaliteli marka ve model var mı? Yardımcı olursanız sevinirim...

iyi forumlar...

C
13 yıl
TUAF BİR İNT. SORUNU YAŞAMAKTAYIM!!!
s.a arkadaşlar.Pc'mde bütün int. bağlantılarım eksiksiz ve doğru biçimde power,ethernet,internet ve adsl ışıklarımda yanıyor.TT net müşteri hizm. aradım baktıklarında int.netim bağlı görünüyor bilgisayarda bütün olumsuz olasılık taşıyan yerlerede göz gezdirdim hiçbir şekilde sorun yok modemin içine girdim bağlantı kurulu görülüyor.Yeni telefon hattı bile çektim.Fakat int. yine yok yine yok Ne yapmamı önerirsiniz. şimdiden teşekkür ederim.İyi forumlar...
C
13 yıl
GREECE'DE CHAR ARIYORUM
Arkadaşlar herkese slm'lar... Greece serverında güzel bir nuker char arıyorum... Min. 55lvl,Max.65 lvl tercihimdir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.