S

Er
19 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
10 yıl
Satılık Domain cr-7.org 10 TL
domain isimtescil.net firmasından kayıtlı olup 20.11.2011 03:14:31 tarihinde sonlanacaktır alacak arkadaşa hayırlı olsun

ödeme:iş bankası
S
11 yıl
Satılık Domain cr-7.org
Satın alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun, kendim cristiano ronaldo fan sayfası olarak kullandım ancak vakit ayıramadığımdan siteyi kapattım, siteyi ingilizce olarak kullandım.

iletişim: sirfaik@gmail.com
S
12 yıl
Telefon açık olduğu halde bana ulaşılamıo lütfen yardım edin
merhaba arkadaşlar 2 hafta önce 2.el bi iphone 2g 8gb aldım fake imeiliydi 3.0 a geçerken fake imei kaybettim bende telefonu kayıt ettirdim sorunda burada başladı telefon açıldıktan 2-3 gün sonra arkadaşlarım beni aradıkları halde telefona ulaşamıoyorlar ben ise heryeri arıyabiliorum işin ilginci telefon benim yaptığım aramaları sanki bir aktivasyon gibi algılıyor benim yaptığım aramadan sonra bana atılan mesajlar arka arkaya geliyor telefon bi süreliğine ulaşılabiliyor,firmwareden dir diyerek tekrar yükleme yaptım ama yine 3 gün geçti ve telefon aynı sorunu veriyor lütfen yardımcı olun ne yapmayılıyım
S
12 yıl
Dokunmatik Ekran Bozuldu yardım
merhaba arkadaşlar iphone 2g min dokunmatik ekranının soldan sağa bi şerit şeklinde bi kısmı çalışmıo istanbulda oturuyorum yaptırabileceğim bi yer yada başka bi öneriniz var mı ??

şimdiden teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.