K

Yarbay
12 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
94 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
K
5 yıl
Kredi kartı limitlerinin artması
Yeni çıkan yasadan sonra en düşük kredi kartı limiti 5.200 tl olacağı belirtilmişti.merak ediyorum kredi kartı limiti artan var mı? Benim 2 kartımın da limiti aynı gözüküyor.
K
5 yıl
Galatasaray - Rize maçına 2 bilet - Doğu alt tribünü
Rize maçına 2 adet biletim mevcut.Arkadaşımla gitmeyi planlayıp almıştım ama ikimizde gidemeyeceğiz.Bileti aldığım fiyattan 80 TL'den (teki) pasolig üzerinden transfer edebilirim.İlgilenenler pm atabilir.Alan arkadaşa şimdiden iyi seyirler :)

< Resime gitmek için tıklayın >

Not: Garanti veya Yapıkredi'den havale alınır.İsteyene (komisyon ücreti eklenmesi koşuluyla) sahibinden.com'da GET ilan açılır.
K
6 yıl
Kadıköy İmam Hatip Ortaokulu?
Kadıköy imam hatip ortaokulu tam olarak nerde arkadaşlar? Google a yazıyorum hep lise çıkıyor ama ortaokulun ne sitesine ulaşabildim ne de google mapste yerini bulabildim? Sınav kağıdında ortaokul yazıyor.
K
6 yıl
Altın almalı mıyım?
Her ay kenara para koymak yerine çeyrek veya yarım altın almak istiyorum ancak şuanda altın almak mantıklı mı? Fiyatın düşmesini beklemeli miyim sizce?
K
6 yıl
Kombine Maç Transferi
Arkadaşlar merhaba,

Arkadaşımla beraber yanyana kombine aldık.Yarın ki maça kız arkadaşımla gitmek istiyorum, pasolig kartı yok.Arkadaşımın kombinesindeki maçı ona tek maçlık nasıl transfer edebilirim? Sanıyorum tek maçlık giriş biletleri filan bişi varmış?
K
6 yıl
Origin Oyunu - Ücretsiz
Harddiskimdeki arşivleri karıştırırken denk geldim.Silmek istemedim belki alıp oynamak isteyen olur diye.Oyunları Origin'de aktif edip oynayabilirsiniz.Mesaj yoluyla ilk kimler ulaşırsa onlara vermek istiyorum.Oyunlar şunlar:

Medal of Honor - 1 adet
Dead Space (İlk oyunu) - 2 adet
Burnout Paradise: The Ultimate Box - 3 adet
Mirror's Edge - 1 adet

Oyunların aktif edilip edilmediğimden tam olarak bilgim yok ama aktif edilmediğini, kullanılmadığını düşünerekten hayrına dağıtmak istediğimi, hiçbir çıkar amacım olmadığını belirtmek isterim.

Edit: Mesajla ulaşanlar bunların arasından sadece 1 tanesini seçme hakkına sahip, bilginiz olsun :)

------------------------

EDIT 2: TÜM OYUNLAR TÜKENDİ ARKADAŞLAR.İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER
K
6 yıl
Windows 10 ve BATTLEFIELD 4
Windows 8.1 kullanıyorum.Açıkçası memnunum bir sorun yaşamıyorum ancak Windows 10'a ücretsiz geçiş hakkım geldi.Geçip geçmemekte çok kararsızım.

Windows 10'da Battlefield 4 oynayanlar herhangi bir sorun yaşıyorlar mı? Geçmemi tavsiye eder misiniz? Yorumlarınızı merak ediyorum.Halen kararsızım..
K
6 yıl
Windows 10 ve FIFA 16
Windows 8.1 kullanıyorum.Açıkçası memnunum bir sorun yaşamıyorum ancak Windows 10'a ücretsiz geçiş hakkım geldi.Geçip geçmemekte çok kararsızım.

Windows 10'da FIFA 16 oynayanlar herhangi bir sorun yaşıyorlar mı? Geçmemi tavsiye eder misiniz? Yorumlarınızı merak ediyorum.Halen kararsızım..
K
7 yıl
Stad Araç Park Yeri - ÇOK ACİL
Arkadaşlar merhaba,

bu akşam maça bir arkadaşım arabasıyla gelicek ama aracını stada en yakın nereye park edebilir? İŞPARK gibi park yerleri var mı stadın etrafında? Çok acil cevap verebilirseniz çok sevinirim.
K
7 yıl
Facebook'a 3G'den Girememe(?) Sorunu!
iPhone 5 IOS 8.0.2 kullanıyorum.3G açıkken Facebook programına girdiğimde 'Ağ Hatası' diyor ve sanki internet bağlantısı yokmuş gibi haber akışı veya diğer hiçbir güncel aktiviteyi göremiyorum.En son WIFI den girdiklerimi görebiliyorum.

Facebook ve messenger programlarını telden kaldırıp ayarlardan da çıkış yapıp tekrar indirdim ama düzelmedi.

Safariden 3G açıkken Face'e girebiliyorum ancak programda 'AĞ HATASI' diyip akışı/güncel şeyleri önüme getirmiyor.

Ne yapabilir, nasıl çözerim bu sorunu arkadaşlar? 2-3 gündür uğraşıyorum bu sorunla.
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.