T

Yarbay
02 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
520 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
2 ay
Schwab.com\u0027dan swift ile para göndermeyi bilen var mı acaba?
Adımları yazabilir misiniz? Daha önce TDameritrade kullanıyordum ama hiç para çekmedim. Bu firma satın aldığı için nasıl yapılcağını bilmiyorum. Yarımcı olursanız çok sevinirim.
T
5 yıl
Herhangi bir editörden gelen konuyu görmek istemiyorsanız girin içeri(Örnek;Ekrem71)
Fazla söze gerek yok En kısayol siyah renkleri takip edin ; siz de benim gibi bildirimlerden yorulduysanız kafanıza en yatkın editörleri seçip gerisini silin bence..

DonanımhaberV2Beta > üç çizgi ≡ işareti >Bana özel> Takip edilenler sekmesinin hemen yanında ses ayarı düğmesi gibi bir Winamp butonu(üzerine getirince Takip ettiklerinizi yönetin yazıyor)var. Basın o işarete > Editörler sekmesine gelin istediğinizi seçin.(gri yaparsanız aktif oluyor önce hepsini turuncu yapın, sonra seçin) Ben ; Erdi,Tunahan ve Şolt'u seçtim. Mesut çevik artık haz etmediğim konularda baş göstermeye başladı onu da sadece 2'si'1 de izliyorum. Kategoriler sekmesinden de aynını yapın hepsini turuncu yapın. Ben sadece 2'si'1 izlersem yeterli. Soğuttular siteden tamamen vaktime de yazık!
Ben bayağı uğraştım bunun için; siz uğraşmayın diye yazdım ,çünkü rengi çok absürt normalde seçili olan renkli olur burada gri seçilen....
.................................................................................................................................
Çok Merak edip okumak isteyenler aşağıyı okuyabilirler:
....................................................................................................................................
Bugün siteye girdim baktım ki her gün giriyorum ve sıfırlıyorum bildirimleri ki yarın günceli görebileyim. Bir sürü haber gelmiş yarısından çoğu yapabilir gibi haberler(bence bunlar direk gereksiz -abilmek eklenen bir cümle artık gerçeği yansıtmıyor demektir). Her neyse işteyken sıfırladığımı sandım eve bir geldim 77 tane bildirim. Yok daha neler dedim direk bildirimleri kapayayım dedim. Ama kapatmışlar mı sorunlu bilinmez yapamadım. Az meraklı ya da Meraksız seçilemiyor.
T
7 yıl
Assasin\u0027s Creed ilk oyunu 3D olarak açıyor nasıl kapatırım?
3 boyutlu gözlüğüm var çok da iyi gösteriyor ancak gözlerim harap oldu 1 saatte nasıl normal oyun gibi oynarım?

2 saatte beynim çürüdü lan :D

Sorun çözüldü 3d vision devredışı yap diyormuşuz karta oyundan yapılmıyormuş cahiliz be yaw ,o değilde 24 saat oyun oynamış gibi oldum 3d iş değil :D
T
7 yıl
çift işletim sistemi kurdum fakat açılışta seçim ekranı gelmiyor
Dİğer sorunu geçelim windows 10 kurdum zaten o nedenle editledim:Çift işletim sistemi kurdum fakat açılışta seçim ekranı gelmiyor, son kurduğum Windows 10 dan başlıyor. Çalıştır/msconfig/sistem yapılandırması/ sekmelerinden baktığımda sadece windows 10 gözüküyor oraya Windows 7 olanı nasıl eklerim ?

Bilgisayarım sağ klik özellikler/gelişmiş sistem ayarları/gelişmiş/başlangıç ve kurtarma/ayarlar/ dediğimde yine windows 10 var sadece nasıl oraya windows 7 de eklerim ya da ne yapmalıyım düzelmesi için flash ile ilk kez yükledim ve rufus kullandım biçimlendirme seçeneklerinde rufus mbr kullan.bios kimliği seçin kısmını işaretlememiştim ondan oldu muhtemelen üzerini okuduğumda yazıyordu halbuki ben ekstralara girmeyeyim demiştim sorun olur diye okuduğum açıklamlarda yazmıyordu seç diye çünkü sonradan düzeltme şansım var mı yeniden flasha kurup bu kez seçerek o şıkkı sonra onar desem olur mu ?

Sabah kalanı hallederim cevabınıza göre fena uykum geldi 5 saattir bunlarla uğraşıyorum.
T
7 yıl
Silinebilir
silinebilir
T
8 yıl
Herhangi bir sınavınızın mp3 yada video kaydını paylaşabilir misiniz acaba ?
Herhangi bir dershanenin ya da ÖSYM sınavının ses kaydına ihtiyacım var Sınav ortamına alışmaya ihtiyacım var yani 10-20-30 dk. daha uzun ya da kısa olabilir sınavda kayıt butonuna basıp bulunduğunuz sırada ki ve etraftaki sesleri alacak biçimde olması yeterlidir MP3 olması şart değil çeviririm gerekirse çok makbule geçer eğer yapabilirseniz teşekkürler şimdiden
T
8 yıl
Kpss önlisans Türkçe Çözümlü Sorubankası Önerisi
Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmeliyim ki ben yavaşım yani o kadar yavaşım ki kaplumbağa gibi çözüyorum ortalamaya yaydığımda 2,5 dk. sürüyor 1 soru benim için yani 30 soru için ben 70 dk altına bile inemedim henüz sebebi benim hayatım boyunca sadece klasik çözmem malum derslerimizde teste yer vermezlerdi hiçbiri bizim zamanımızda coğrafya tarih vatandaşlık hepsini klasik yöntemle sorarlardı okurken bu yüzden ayrıca maddi imkanlar yüzünden hiç dershaneye gidemedim,kazandığım parayı savuran biri değilim hemen hepsi evin ihtiyacına ya da okula giderdi.

Şimdi konuya geri dönecek olursak ben soru bankası istiyorum ancak çözümleri sadece o sorununun cevabını verenlerden değil diğerlerinin hepsinin de açıklamalarını veren soru bankası arıyorum ayrıca mümkünse yol gösteren her soruyu hızlı olmak için yada anlamak için nasıl çözmem gerektiğini gösteren bir kitap var mıdır ayrıca henüz sadece 150 soru çözdüm konuları yeni bitirdim 100 soru daha çözeceğim üzerine de biraz online soru çözümleri ve Ales sınavları ayrıca denemelerle destek vereceğim bu süre zarfında Türkçe en kötü lanı olduğundan ve beni yavaşlattığından en çok buna zaman ayırıyorum sonuç olarak netlerim ortalama 30 soruda 24 civarı sadece kpss çıkmış sorulara çalıştım şimdilik 2006-2011 bu sınavları çözdüm elimde olan buydu detaycıyımdır bir defa okuduğumda anlamam için ya yavaşça ya da tekrar okumam gerekiyor yoksa yapamıyorum nasıl hızlanırım hangi kitaplar bana uyar ayrıca daha zor denemeleri olanları mı çözmeliyim yoksa önce kpss sınavına en yakın olanı mı çözmeliyim henüz çalışmaya başlayalı 1 ay 25 gün oldu Türkçe için 10 yıldır elime kitap almamıştım her şeye sıfırdan başlıyorum tarihi coğrafyayı da öğreneceğim tek güvencem matematik onda zamanında çok iyi yapabilir hale gelmiştim 10 yıl evvel yanlız onu tekrar eski haline getirebileceğime inancım çok yüksek yani 40 dk da 30 soru çözerim tarih ,coğrafya ve vatandaşlık için 3 soruyu 2 dk da çözerim diye umuyorum yani çözmem lazım daha doğrusu yani türkçe tek sorunum özetle yine de süre yetmiyor ne yapmam lazım

Tarih=20 dk
coğrafya ve vatandaşlık 20 dk
Matematik en iyi ihtimalle 35 dk ki geometrileri atlayacağım
Türkçeye kalıyor 30 soru için 45 dk şuan ki hızımla bu 18 soru yapabilirim demek bunları kağıda geçirmek için zaman lazım ne yapmam lazım herkes nasıl yetiştiriyor yani cidden çözerek hızlanırım şuanki gibi olmam herhalde en azından 50 dk ya inmeliyim Türkçe de 30 soru için millet nasıl 40 dk da yetiştiriyor aklım ermiyor 50- hatta 60 dk da yapabilsem cidden rahatlayacağım bunun için daha zorlarını mı çözmem lazım lisans paragraflarına mı çalışırsam hızlanırım ya da ales ne yapmam lazım yani tarih-coğrafya-vatandaşlığı 30 sn de yaparsam 30 dk kar elde ederim o zaman Türkçe ve matematiği yetiştiririm herhalde yani Türkçe yerine tarih coğrafya vatandaşlığa mı önem vereyim?
T
8 yıl
silinebilir
silinsin
T
8 yıl
KPSS Türkçe bir soru kafamı karıştırdı yardım alabilir miyim ?
Soru bu aşağıdaki cevap da c şıkkı imiş ancak neden d veya e değil belirtilmemiş bu konuda yardım almak istiyorum evde çalıştığımdan soracak kimsem yok yaçıklarsanız sevinirim ben d şıkkını tahmin etmiştim bence neredeyse tamamen benziyor konunun tamamını okudum altı çizili yeri es geçtiğim için mi o cevabı verdim yada başka değişle altı çizili yer olmasa verdiğim cevap doğru mudur yoksa hiç mi alakası yok?

ENazından benle hem fikir olanlar yazsın yaw

< Resime gitmek için tıklayın >
T
8 yıl
sözleşme ekleme kısmı nerede gençler ?
fifa da sözleşmem biten personel için kontrat yenileme nerede bulamadım illa satıp almak mı lazım ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.