N

Teğmen
29 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
N
14 yıl
Windows Vista Pencere Ayarları Problemi
Merhabalar,

Vista vista kullanırken, xpde olduğu gibi pencere görünüm ayarlarını kendime göre ayarlıyorum.

Ama belli bi zaman sonra, "bunun periyodik bir zamanı yok" kendi kafasına göre herhangi bir görünüme geçiyor. Her seferinde de farklı farklı götüntülere geçiyor.

Yani, detaylı görünüm, liste görünümü, büyük simgeler kafasına göre seçiyor.< Resime gitmek için tıklayın >
ayarlar olması gerektiği gibi

< Resime gitmek için tıklayın >
ayarladığım görüntü

< Resime gitmek için tıklayın >
buda değişen görüntü. yani kafasına göre seçtiği görüntü
N
15 yıl
Leptop İçin Görüntü Yakalama
Merhabalar,

sony kameram var. video aktarımı için 1394 portu ile aktarım yapılabiliyor. Masaüstü bilgisayarımda aktarıyorum. Ama tatile falan gittiğimde laptop için aktarma işlemide yapmak istiyorum bu yaz.

Ancak taşınabilir bilgisayarımda 1394 portu yok. PCMA da yok. o yüzden PCMA 1394 kartıda alamıyorum. Bunun dışında ne yapabilrim?

usb to 1394 şeklinde bir bağlantı varmı? varsada sağlıklımıdır? yada usb den bir adat capture card mı alsam. Bu konuda fikir verebilecek olan varmı?
N
15 yıl
2.0 da excel de çalıştırılabilcek
N
15 yıl
call history pach problemi
Malum iClarified'in yapmış olduğu Call History Pach çağrı geçmişini 250 ye çıkarıyor. ancak tekrar kaldırdığımızda hala 250 olarak kalıyor. iPhone kullanan üyelerden rica ediyorum Call History Pach'i yüklememiş olan varsa bana callhistory.db sini yollayabilirmi. geçmişini silip. yani orjinal db nin boş olanını istiyorum. şimdiden teşekkürler.

db burada.
/private/var/mobile/Library/CallHistory
N
15 yıl
Quake 3 iPhone ve iPod Touch'ta!
N
15 yıl
summerboard icon sorunu
Selam arkadaşlar.

Uzun zamandır kendi tema çalışmamı yapıyorum. ancak Hava Durumu iconunu birtürlü çalıştıramıyorum. bütün iconlar değişiyor ama hava durumu iconu dğeişmiyor. Türkçe dil olduğu için iconlar türkçe yazıyorum hava durumu haric hepsi oluyor. Hava durumu ayrı yazıldığı için olmuyo dicem ama Hesap Makinesi oluyor :S bu sorunu yaşayan başka arkadaş varmı?
N
15 yıl
Itunes Sync ile ilgili
Merhaba arkadaşlar,

Iphondaki müzikler videolar v.s dışında birde malum adres defterimizi sync ediyoruz. Malum adres defterimizde bazı kayıtlara fotoğraf ekliyoruz.

Office 2003 ve office 2007 de adres defterinde bulunan kişilere resim eklenebiliyor. Windows Vista da ise contact programında adres defteri tutuluyor ve itunes ile çok düzgün çalışıyor. Resimleri bile düzgün bi şekilde alıyor. sormak istediğim itunes ile adres defterimizi sync yaparken farklı bir adres defteri programı kullanabilir miyiz? Çünkü Office 2003 de denedim aktarıyor ama özel bir kişi klasörü seçemiyorsunuz ve mevcut kişilerin içine atıyor ortalık karışıyor. Windows Vista daki contact 10 numara ama Windows Xp kullanıyorum artık. Böyle bir şey yapabilir miyiz itunes'e farklı bir adres defteri programı gösterebilir miyiz.?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.