K

Binbaşı
25 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
68 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
7 yıl
Quatro Mobile S1453 Yorumlar
Quatromobile'ın yeni telefonu 5.5 inçlik model S1453 satışa çıktı. Diğer Quatromobile modeli gibi bu telefonda fiyatı ile ön plana çıkıyor. Şuan telefon n11 de 579 tl ya satılıyor. Bende F1453 konusunun içinde paylaşılacağına kendi konusu olsun diye yeni konusunu açıyorum. Konuyu ileride düzenlerim. Sorularınızı genelden sorarsanız ben olmasam bile bilgili arkadaşlar cevaplayacaktır. İyi forumlar.

Tanıtım videosu linki :http://www.youtube.com/watch?v=1d-eH-nN_uk
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
K
7 yıl
Silinsin
silinsin
K
7 yıl
Bonustan Kliksa Samsung ve Lg Tvlere %10 indirim kodu
< Resime gitmek için tıklayın >

Kampanya Detayları:

31 Mart- 6 Nisan tarihleri arasında İnternet Şubesi'ne giriş yapanlar Kliksa.com.tr'den yapacakları Samsung veya LG marka televizyon alışverişlerinde %10 indirim kazanıyor.
Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 13 Nisan 2014 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.
Kampanya, kliksa.com içerisinde yer alan Televizyon Kategorisi içerisinde yer alan tüm Samsung ve LG televizyonlarda geçerlidir.
Kampanya kodları, İnternet Şubesi'ne giriş yapanlara 7 Nisan'a kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir.
Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamaz.
K
9 yıl
AEG 55000 wo
Arkadaşlar candoğan62 ve lordford50 arkadaşlarımızın tavsiyeleri ile çamaşır makinası (aeg 87480) ve buzdolabı (grundig 5680) işleri tamamdı şimdi geldi iş bulaşık makinasına. AEG 55000 wo çelik tabanlı bulaşık makinası kampanyaya girmiş oldukça uygun fiyat 700tl bu makinayı tavsiye edermisiniz. Yoksa başka makinamı önerirsiniz diye soracaktım. Evlilik arifesi kaldı 20 gün masraf dizboyu onun için ekonomik ve iyi modundayım. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.