M

Yarbay
31 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
84 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
5 ay
Cihazdan Sildiğim Fotolar SD Karttan da Silindi
Merhaba arkadaşlar
İş yerinden bir arkadaşım eski model samsung telefonu var ve cihaz hafızası dolmuş. SD karta klasör açıp cihazdaki fotoğrafları taşıdım. Kopyalayıp 2 bölümde de fotoğrafları gördüm. Daha sonra cihazdaki fotoğrafları sil dedim. SD karttaki fotoğrafların da silindiğini fark ettim. Sizce bu neden olur? Ve pratik olarak nasıl getirebilirim?
M
2 yıl
Led tv ekran kararması sorunu
Merhabalar. 32'' LG led tv mizin 3 sene sonra ekranı karardı, yani görüntü yok yalnızca ses vardı. Biraz araştırınca Led lambaların yandığını ve tamirinin masraflı olduğunu öğrendim. Biz tv den ümidi kesmişken bir kaç güm sonra ekran yeniden geldi. Tamamen kararmadan sonra tamamen net görüntü geldi. Geçenlerde tekrar kararmaya başladı ancak kararma ekran ışığını azaltma gibiydi yani ışık homojen şekilde azaldı. Dün epey gitti bugün yine yarı aydınlık şekilde açıldı. Sorun şu, led lamba sorunlarında tv nin belli bölgelerinde kararma veya aşırı ışık var. Benim tv de böyle bir şey yok. Kendim açıp birşeyler yapayım dedim ama 2 adet görüntü ekledim. Sizce bu sorunun çözümü basit midir?
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
M
3 yıl
Note 4 bilgisayara bağlanmıyor
Geçen hafta notebook aldık sırf note 4 teki dosyaları yedeklemek için. Usb kablosuyla veya herhangi bi şekilde bağlayamadık. Bilgisayar görmüyor.
< Resime gitmek için tıklayın >

Bu konu hakkında ne yapabilirim?
M
4 yıl
Hasar Kaydı Var, Sigorta Eksper Kaydı Yok
Aracımızı ekspertize sokmadan aldık. Şimdi satışa çıkardık. Araçta 1 adet kaza bilgisi ve 6000 tl kayıt var. Ancak plaka ve şasi ile poliçe, ekspertiz sonucu istedik. Kayıt bulunmamaktadır diyor. Yani değişen bilgisini bulamıyoruz. Bu nasıl bir durumdur. Karşı tarafın hasarı mı gözüküyor?
M
4 yıl
Değişen parçaları nasıl öğrenirim?
Aacımı ilana koydum ancak arayanlar değişen parçaları soruyor. Sorgulamalarda kaza kaydı tarihi ile bakılabiliyor ancak ben ne zaman hangi kazaya karışmış bilmiyorum. Yok mudur tarih marihle uğraşmadan öğrenmenin yolu.
M
4 yıl
0 - 100 Hızlanması İyi Orta Seviye Araçlar
Fiyat olarak 80 bini geçmeyen özellikle b segmenti 0 100 km si 12 sn nin altında ne kadar model var aklınıza gelen. Şu an en gözde Toyota yaris 1.5 benzinli 111 Hp 132 Nm tork ve 0 - 100 ü 11.0 saniye. Bunun dışında aynı segmentte 12 saniyenin altında hafif ve güçlü araç bulamadım.
M
4 yıl
Yaris 1.5 Benzinli Manuel Nasıl?
Şu anda 2004 model 1.0 yarı otomatik yaris kullanıyoruz. Araçla kısa mesafede işe gidiyorum sadece işimi görmek amacıyla yani. 3 ay önce viteslere geçmemeye başladı ve otomatik vitesin robot kolunun ömrü bitti. 1800 civarına değişti ancak geri viteste çoğu zaman hemen geçmeme problemi devam ediyor. Gözüm sürekli ekranda. Bir de 1.0 motor geç tepki veriyor ve ağır kalıyor. Yeni 1.5 benzinlilerine baktım. 112 hp maksimum güç veriyor. E araç da hafif haliyle seri olacağı yönünde ön fikrim var. 6 ileri olması da ekonomi ve son hızda avamtaj. Sizden değerlendirme bekliyorum.
M
5 yıl
8 Yılda Fiyat Farkı
2009 başında fotoğrafta görüldüğü gibi Mitsubishi L200 32,450 liradan başlıyormuş.
Yıl 2017. Bir önceki yılın aracı ve geçen senenin fiyatı üzerinden 88.157 lira.

< Resime gitmek için tıklayın >

Asgari ücret 2 kat artmışken araç fiyatı neredeyse 3 kat artmış. Şu görüntülere denk gelince içim acıyor.
M
5 yıl
Annem İçin Yüksek Sesli Cep Telefonu
Kulakları iyi duymuyor ve yazıları da büyük olan uygun fiyatlı eski tip tuşlu telefon önerir misiniz?
M
5 yıl
Youtube Reklamlarını Kapatma
Youtube'da baya vakit geçiriyorum. Bir ara şu videoyu bölüp kapatılamayan reklamları kanal ayarlarından kapatmıştım. Hiçbir reklam göstermiyordu. Format attım ve artık bazı videolarda iyice saçma sapan reklamlar çıkmaya başladı. Dün netten arattım. Chrome a screwadds adlı eklentiyi kurdum. Başka kapandığını düşündüm ama hiçbir fark yok. Bunu bilen biri beni aydınlatabilir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.