T

Binbaşı
27 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
9 yıl
Disiplin cezasının yeni üniversiteye başvururken etkisi
Merhabalar şuanda okuduğum özel üniversitede uyarı cezası aldım. Bu sene lgs/lys ile sınava girip başka bi üniversiteye geçmek istiyorum okuduğum bölümden memnun olmamam nedeniyle. Merak ettiğim aldığım bu uyarı başka bir üniyi kazanmam halinde başvuruda başıma iş açarmı böyle bir tecrübesi olan varmı?
teşekkür ederim şimdiden.
T
10 yıl
İngilizce KAVGAM' ı nerde bulabilirim ?
Merhaba. Yabancı bi arkadaşım rica etti, onların ülkesinde basımı satışı yasakmış, KAVGAM yani Hitlerin meşhur kitabını ingilizce olarak nerde bulabilirm? Bi kaç bilindik yere baktım ama bulamadım, bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum.
T
11 yıl
TOEFL ?
Merhaba. Şuan da bulunduğum üniversitede gördüğüm Academic Skills in English dersinden muaf olmam için bu belgeye sahip olmak yeterliymiş.

ama konu hakkında herhangi bi fikrim yok. nedir, nasıl başvurulur, sınavları nerde yapılır, sınavına nasıl hazırlanılır? Bu konudaki her türlü bilgiye ihtiyacım
var. tecrübesi olan yada hakkında bilgi sahibi olan herkimse paylaşabilirse çok sevinicem. şimdiden teşekkür ederim
T
11 yıl
TOEFL ?
Merhaba. Şuan da bulunduğum üniversitede gördüğüm Academic Skills in English dersinden muaf olmam için bu belgeye sahip olmak yeterliymiş.

Ama konu hakkında herhangi bi fikrim yok. Nedir, nasıl başvurulur, sınavları nerde yapılır, sınavına nasıl hazırlanılır? Bu konudaki her türlü bilgiye ihtiyacım var tecrübesi olan yada hakkında bilgi sahibi olan her kimse paylaşabilirse çok sevinicem. şimdiden teşekkür ederim
T
11 yıl
80 Warrior HP/MP/ATACK/DEF Ne kadar olmalı ?
meraba beyler
carnac e de warrior kasıyorum. önceki cz tecrübelerim hep rogue du o yuzden çok bilgili değilim warrior konusunda.

80+ bi warriorda tahmini hp mp atack ve def. nasıl olmalı ?

Şuan 70 çarımda 3,5k hp 3k mp 2,1k atack 1k def var. Şuan için bi değerlendirme yaparmısınız tecrübesi olanlar ?
not: yukarda belirttiklerimde çarda sadece gain basılıdır.
T
12 yıl
Karakterimin şifresi
Uzun zamandır oynamadığım bi charın şifresini unuttum haliyle. elimde sadece id gizli sorunun cevabı ve esn kodları var yarım yamalak. ticket attım defalarca pek bi sonuç aldığım söylenemez. Böyle bi tecrübesi olan yada bi yolunu bilen varsa paylaşırmı diye bi konu açayım dedim
T
12 yıl
Son demlerim. Dies?
Ben HarderFaster ronarktan 69 asastım bile arkadaşlar vardır. 7 8 ay önce bırakıp kapatmıştım bu sayfayı. ama yaz geldi yine ko aranılan oldu işte bulamadım evde boş boş vakit öldüreceğime oynayacam. çok uzun zaman önce bıraktığım dieste bi çarım vardı. tesadüfen şifresini buldum. ticaret çarımdı her telde orta düzey +7+8 uniqueler vs.

Sorum şu itemler fena olmayacak ama sonuçta dies. bi kaç aylığına bi çar yapıp oynamaya değermi ?
T
13 yıl
Ronark2 Bug?
Hikaye uzun aslında. Bi süredir gb bekletiyordum piyasalar düşünce bi dizeyim dedim. 2çarda gb vardı 10 ar bölmüştüm nolur nolmaz diye tam çar dizicez 30 leveldan önce item para aktaramama olayı geldi. Hadi dedim kasayım. R2 de bırakın kasmayı 10 adım atamıyorum. Hayvanlar bugda sanırım yarı canı inince ya kendi kendine ölüyor ya da öldürünce exp gelmiyor. Hatta şöyle bi durum bile var siz karar verin artık ne olduğuna:
< Resime gitmek için tıklayın >
Olay bu yeni bi k2 nimeti. R2 de ki boşluğuda, bakarsanız farkedersiniz.
T
13 yıl
Edanada Satılık Item
Server değiştirme durumum olduğundan edanada elimde kalan itemlar satılıktır;

  • Skeleton Belt = 75 TL
  • +8 Rogue Chitin Pads = 25 TL
  • GB'ler ronarkta gb ile takas edildi


Ekleme: Itemler RONARK' ta karşılığı kadar gb veya item ile takas olabilir.
Alışveriş ptt veya yüzyüze (Maltepe/Kadıköy) kolaylıkla halledilebilir, aksi takdir de forumda bi aracıda bulunabilir. Msn Adresim: emre.bektas@hotmail.com
Dn: okuyanlar uplarsa sevinirim.


Ayrıca yine edanada satılık; ( SATILDI )

76 Level satılık/takaslıktır. Konusu alttadır
http://resim.donanimhaber.com/m_30235476/mpage_1/key_/tm.htm
T
13 yıl
Önerebileceğiniz Video/Music Player ?
İşin aslı müzik severim rahatça uzun listeler oluşturabileceğim bi program arıyorum. Basit ve önerebileceğiniz bişi varsa yazarsanız sevinirim.
Dn: win.mplayer da ses yok sebebini hala çözebilmiş değilim winamp kasıyor gom da oluşturamıyorum vsvs..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.