S

Yarbay
24 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme (?)
102 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
S
2 ay
Mi9 NFC ile Ödeme Problemi
Selamlar, Mi9 telefonumda NFC ile temassız ödeme yapamıyorum. Ödeme yapabilen var mı? Yapıkredi ve Akbank'ın NFC ile ödeme uygulamalarını sayısız farklı POS cihazında denedim. POS cihazına yaklaştırınca makine kısa dıt sesi veriyor. Kredi kartı okutunca biraz daha uzun dıt sesi veriyor. Banka müşteri hizmetlerinden hiçbir şeye ulaşamadım.
S
geçen yıl
aliexpress harman kardon?
arkadaşlar bmw f10 için harman kardon seti satılıyor aliexpress de. satıcı orjinal değil dedi. ama yorumlara göre kaliteli ürün gibi duruyor. alan deneyen var mı? tr de 12 bin tl ye takıyorlar (orj olduğunu söylüyorlar) aliexpressten 200usd gibi bir fiyata geliyor, bana mantıklı geldi açıkçası. siz ne dersiniz?
S
2 yıl
Youtube Music Aile Aboneliği
Tekim arkadaşlar. 2 kişi bile olsak bireysel abonelikten ucuza geliyor. İsteyen arkadaşlar PM atsın. Aktif hesabım var şu anda, aile aboneliğine yükselteceğim.
S
3 yıl
2 Yıllık VPN hizmetimi paylaşacak biri arıyorum
Merhaba,
Bundan önce 2 yıllık almış olduğum ve çok memnun olduğum VPN hizmetini dün itibariyle yeniledim. Aynı anda 5 cihazda kullanılabilir olduğu için paylaşmak istiyorum ki hem siz hem de ben daha ucuza VPN erişimimiz olmuş olsun. 2 yıllık hizmet karşılığında 100TL yada 1 yıllığına 60TL istiyorum. Dünya üstünde erişemediği nokta çok yoktur ve daha önceki kullandığım 2 yıllık süreçte de kopma veya herhangi bir sorun yaşamadım. Aynı anda kullanma 5 olan limitin 3'ünü kendime ayırıp 2'sini size ayırmış olacağım. Sonuçta hesaba erişim benden başka bir kişide daha olmuş olacak. Ancak bu slot meselesi tamamen sanal olarak var. Yani Teknik olarak bunu uygulama şansım yok. Ancak bu limit suistimal edilirse gerekeni yaparım. Hangi VPN olduğunu açıklamıyorum. Malum çok bilinen VPN hizmetleri engelleniyor.
S
3 yıl
P20 Lite mı Xiaomi Mi Mix 2 mi?
Arkadaşlar iki cihaz da bütçeme uygun aralıkta, ikisinin de tasarımı hoşuma gidiyor. Huawei'ye biraz daha sıcak bakıyorum daha güvenilir geliyor. Mix 2'de ses çıkışı type-c olması benim için büyük bir eksi. P20'de 3.5mm çıkışı var ama bu ek aparatla "aşılabilecek" birşey. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Teşekkürler.
S
3 yıl
Mi Mix 2 mi P20 Lite mı?
Arkadaşlar iki cihaz da bütçeme uygun aralıkta, ikisinin de tasarımı hoşuma gidiyor. Huawei'ye biraz daha sıcak bakıyorum daha güvenilir geliyor. Mix 2'de ses çıkışı type-c olması benim için büyük bir eksi. P20'de 3.5mm çıkışı var ama bu ek aparatla "aşılabilecek" birşey. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Teşekkürler.
S
4 yıl
Acer G277HUsmidp Nasıldır?
S
4 yıl
Tarife Değişikliği Yardım
25 Ağustos tarihinde 35Mbit 50gb vdsl kampanyaya geçiş işlemini telefon üstünden başlattık. 2-15 gün dediler. 15 Eylül'de önceki tarife kesildi. 15'inden beri internet erişimim yok yani. Neredeyse 1 ay oldu hala vdsl tarifeyi de kullanmaya başlayamadık. Telefondan sayısız kayıt bıraktım, sonuç alamıyoruz. Telefondan arayınca beklemede diyorlar başka hiçbir bilgi de yok. Bu şekilde tecrübe etmiş arkadaşlar var mı? Nasıl çözdünüz?
S
4 yıl
Rainbow Six Siege YouTube Kanalı [İngilizce]
Herkese merhaba,
Genelde Rainbow Six Siege videoları paylaştığım kanalıma desteklerinizi bekliyorum
Dilin İngilizce olma sebebi daha çok kişiye ulaşma isteğimden kaynaklıdır. Kanala, videolara dair eleştrilerinizi yorumlarınızı lütfen esirgemeyin
Kanala burdan ulaşabilirsiniz.
S
4 yıl
B150 Chipset ve i7 6700k
B150 anakartlarda işlemciye OC yapılamadığını biliyorum. Ancak bu anakartlarda 6700k 4.0ghz hızında mı çalışır yoksa 3.4ghz hızında mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.