O

Teğmen
23 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
49 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
geçen yıl
Arkadaşım yolda Aplle Watch Series 5 bulmuş yardım eder misiniz?
Merhaba forum üyeleri dün akşam bir arkadaşım yolda yürürken 5. seri apple watch bulmuş. Cihazı bana getirdi ancak şarjı yok açmaya çalışınca ekranda yeşil bir dijital saat ve şarj işareti çıkıyor. Bizde bu cihazın şarj aleti yok anladığım kadarı ile farklı bir cihazla şarj imkanı da yok. Sahibi "bul" uygulamasından bildirim gönderdi ise de biz göremiyoruz. Çok anlamsız bir durum herkeste aplle watch şarj cihazı olmak zorunda mı? Saatin sahibini bulmak için cihazı açmamız lazım aksesuarcılara gidip şarj aletini bir kez kullanabilirmiyiz diye rica mı edeceğiz? Daha önce başına böyle bir olay gelen varmı. Nasıl bir yol izlememiz lazım yardımcı olursanız sevinirim.
O
4 yıl
Flo 21 Aralık indirimleri
Flo da 21 Aralık için bazı ürünlerde indirim yapmış fiyatlar uygun gibi. Ürünler güzel görünüyor ancak kalite konusunda tecrübem yok.

https://www.flo.com.tr/yilbasi-ozel-koleksiyonu.html

Mobilden girdiğim için indirim kodlarını deneyemedim. Kullanılırsa gayet avantajlı olabilir.

75TL üzerine 10TL indirim kodu : AC10PCD

75TL üzerine %10 indirim kodu : AC10ALE

125TL üzerine 35TL indirim kodu : AKK35FLEM

%15 indirim kodu : FL15EMRK

(Farfaraway21 mesajından alıntı)

75TL üzerine 15TL indirim kodu : FL15EMRS

Konusunu göremedim daha önce açıldıysa kusura bakmayın.
O
8 yıl
Casper 7 tablet (CTA-E07-11A) rom yükleme doğrumu yaptım arkadaşlar bi bakın
Evet forum sakinleri elimde bulunan casper CTA-E07-11A model tabletin yazılımını 4.0.4 e yükseltmek için uğraştım yapamayınca CTA-E07-10Z modelinin 4.1.1 yazılımını cihaza yükledim. Yüklemeyi sorunsuz hallettim ancak cihazın yön sensörü yanlış çalışıyor yani dik tutunca yatay oluyor ya da tam tersi. Sensörü kapatınca sorun yok. Bu problemi çözüp cihazı CTA-E07-10Z yazılımı ile kullanabilirmiyim. Ya da bunu çözsek de başka sorun çıkar mı? Bu konuda çok fazla bilgili değilim. Tecrübeli arkadaşların bilgisine ihtiyacım var.
O
10 yıl
Samsung LCD servis ayarlarınımı bozdum bilmiyorum lütfen yardım edin!!!!
Arkadaşlar cihazın modeli 40A551 servis menüsüne girdim neresini değiştirdim bilmiyorum ama şuan tv açılmıyor. Tekar servis menüsüne girmeye çalıştım ama oraya da girmiyor. Açılıyormuş gibi kırmızı led yanıp sönüyor ama ne görüntü var ne ses. Servisi aradım durumu anlattım 750 TL tutar diyolar böyle şey olurmu bu tv yi fabrika ayarlarına döndürmenin bir yolu yokmu? Bu konuda uzman arkadaşların tavsiyesi varsa çok acil rica ediyorum sinirlerimi bozdu bu tv.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.