.

Yarbay
16 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
43 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
.
7 yıl
Çevirisi olan gelsin


Beyler trados'u öğrenmeye çalışıyorum acil olmayan ve tercihen teknik çevirileri bana gönderebilirsiniz.

Trados bilenleri de konuya bekliyorum
.
7 yıl
.
.
.
7 yıl
Koleksiyonunu Yapacağım Şeyi Buldum!


< Resime gitmek için tıklayın >

açacağı şeylere sahip olamasak da, bunlar yetecektir.

.
8 yıl
Bis Sahibi Üyeme Atılan Kazık


126 Bis konumdaki bis sahiplerinden biri olan @RsnBrg'nin başına gelen bir olay. Takdir edersiniz ki sayıları oldukça az olan bu araçların tamirinden anlayan kişi sayısı da az ve çoğu da güvenilmez.

Bu adama ne yapılabilir sizin de bir görüşünüz almak istedim.

quote:

Orijinalden alıntı: RsnBrg

Avcılar İKİZLER OTOMOTİV'den uzak durun 126 Bis aracım marş moturunu 350TL'ye tamir ettiler ve Yedek lastiğini çaldılar !

Şaka gibi resmen parayı ödedikten sonra fark ettim durumu ayrıca kalborator ve hava filtresini bile kapamadan aracı teslim ettiler
.
8 yıl
Afyon'da Kafe Denetimi(Sadece Erkekler)


Yazın, köydeyken interneti için gittiğim kafede dahil ne kadar öğrencilerin vs. gittiği kafe varsa tabiri caizse 'basmışlar'. Seviyorum memleketimi bazen

Başbakan’ın kız ve erkeklerin birlikte yaşadıkları evlerle ilgili valilerin denetim yapacağını açıklamasının ardından Adana Valisi Hüseyin Avni Coş bir açıklama yapmış ve ”Başbakanımızın sözleri talimattır. Gereken yapılacak” demişti. Ancak Adana’dan önce Afyon’dan haber geldi. Afyonkarahisar’da polis, gece yarısı öğrencilerin gittiği kafelerde kimlik sorgulaması yaptı ve tek tek öğrencilerin kaldıkları adresleri belirledi.

Afyonkarahisar’da Yeşilyol ve 2’nci Dumlupınar caddelerinde öğrencilerin yoğun gittiği kafelere dün gece polis ekipleri baskın yaptı. Resmi kıyafeti ve yelek giyen sivil polisler, kafelerde oturanların tek tek üstünü aradı. 50 polisin katıldığı uygulamada, müşterilerin kimlikleri toplanarak GBT’sine bakıldı, ikametgah adresleri tespit edildi. Uygulamaya tepki gösteren bazı öğrenciler, “Hedef öğrenci evleri” dedi.

”BÖYLESİ İLK KEZ OLUYOR”

Kafe işletmecileri ise ilk defa polisin böyle bir uygulamasına tanık olduklarını kaydetti. Polisin saat 22.00’de kafelere girerek çalışanlar dahil herkesin tek tek üstünü aradığına dikkati çeken işletmeciler, toplanan kimliklerin merkeze bildirildiğini, GBT sorgusunun yanı sıra öğrencilerin adreslerinin de kontrol edildiğini kaydetti.

http://www.dipnot.tv/kizli-erkekli-ilk-denetim-afyondaki-kafelerde-yapildi/
.
8 yıl
Sapık Telefoncu - [SS'li]


http://www.hafif.org/imaj/taha3045/35474507cn9.jpg

Bir kız arkadaşımın telefonunu ve hattını aldığı yerden bir eleman bugün mesaj atıp ve arayıp 'konuşalım mı, görüşelim mi' tarzında bir şeyler söylemiş. Eleman benim veya babasının eline geçerse işi zor. Ben bu adamın dükkanını nasıl kapattırırım, nereye şikayet edebilirim?


.
8 yıl
İstanbul Şirinevler Buluşması


Şirinevler konumdan sonra gördüm ki burda sağlam bi potansiyel var

Hem ortamı öğrenme hem de etrafta kim var kim yok tanışalım maksadıyla bir buluşalım diyorum. Tercihen gece 8-9 gibi çıkabilen arkadaşlar olursa seyyar satıcılardan bir şeyler yiyip bir yere oturup muhabbet edebiliriz diye düşündüm.

Şirinevlerle ilgili konum:

http://forum.donanimhaber.com/m_81438229/f_//tm.htm#81495915
.
8 yıl
Bu Şirinevler Nası Bi Yer?(Olaylar olaylar)


Daha 3. günüm karşıdaki kahvenin üst katında camı çerçeveyi indirdi herifin teki. Genellikle doğu bölgelerimizde konuşulan bir şiveyle 'gelicem, sizin .........' gibi laflar ederek söve söve gitti. Sanırım çatışma çıkacak. 18 senelik hayatımın rahat 2-3 senesini dışarıda geçirmişimdir ama ilk defa böyle bir şey görüyorum. Sanırım pek hayırlı şeyler olmayacak bu sene...
.
8 yıl
Kulaklık plastiği zımbırtısı


Bir tanesi kayboldu artık elimdekiler de bitti. O kadar para veriyorsun bi plastik kaybolunca iptal oluyor.

Satılan bi yer varsa biri bir link atıversin, bi çay ısmarlarım eğer bulursanız

< Resime gitmek için tıklayın >
.
8 yıl
Askerlik Hikayeleri
ekşisözlükte syby'nin yazdıklarıyla başlayan merak inci sözlükteki hikayeyle devam etti. umarım görmeyenler de görür. buna benzer diğer hikayeleri de toplayalım buraya

@syby'nin hikayesi

roadrunner.......'ın hikayesi


yukardakileri okurken hep bu şarkıyı dinledim yazarlar başka bir şarkının linkini vermedikçe

Videoyu izlemek için tıklayınız

ı was followin' the pack all swallowed in their coats
with scarves of red ties round their throats
to keep their little heads
from fallin' in the snow
and ı'd turn round and there you go
and michael you would fall
and turn the white snow red as strawberries
in summertime...

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.