M

Yüzbaşı
15 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
221 (Bu ay: 17)
Gönderiler Hakkında
M
2 ay
Samsung Galaxy S20 FE 8/256 Sepette 5.799,00 TL N11/SamsungTürkiye
11.11 indirimlerinde dip fiyat olarak 5500 lirayı görmüştü. İhtiyacı olanlar değerlendirebilir.

https://www.n11.com/urun/samsung-galaxy-s20-fe-256-gb-snapdragon-samsung-turkiye-garantili-2118991?magaza=samsungturkiye
M
8 yıl
90 Kuşağı Gelsin Anilarimizi Yad Edelim
Gün geçtikçe gecmise duyduğum özlem daha da artıyor. Günümüzde her türlü pisliği her an bize gösterebilecek potansiyelde bir dünyada yasiyoruz.
Akşam vakitlerinde arabanın biri evin onunden gecerken çalan sarkiya aşina oldugumu farkettim fakat işe güce dalinca aklımdan çıkmış gitmiş. Bi kaç saat sonra durduk yere şarkıyı mirildanmaya başladım sonra isin farkina vardım ve yaklaşık yarim saattir bi hoşum sanki eskileri kısa da olsa yaşama fırsatı buldum.
Çook eskiden ben daha cocukken 6 yaslarinda olmam lazım amcam bize bi kaset getirmişti o zamanlar teyipler ve kasetcalarlar cok modaydı. O yaslardayken memleketim olan Bolu'da yaşıyordum. O günleri unutamam her günüm bir ayri güzeldi, biz oyun oynarken bize bakarak yoldan gecen insanlarin gözündeki sevgiyi hatırlıyorum ben. Çok eski zamanlar değil yaklaşık on on beş sene önce insanlar daha bi insanmış. Her neyse o vakitlerde dedemlerle birlikte yaşıyorduk ve durumumuz çok iyi değildi fakat babam ne olursa olsun ayda bir kere de olsa bizi havalar iyiyse piknige kötüyse de dağ evine götürmeyi ihmal etmezdi. Bolu'da yaşamış olanlar bilir yesilligi doğası, mis gibi çam ve kekik kokan yaylalari, dar patika yollariyla buram toprak kokan ormanları vardır. İşte biz ne zaman ailecek böyle biyere gitsek hep amcamin bize verdiği kaseti calardik. Sozde icinde birsürü sarki olmasi gerekirken hepsi bozuk anlasilmaz ses veriyordu biri hariç biz de geriye sarıp sarıp onu dinliyorduk ve hala sozleri aklımda o anilari yaşattı bana ve para herşey değilmiş bunu farkettim. O zamanlar bi bisiklet icin aylarca beklemistim ama hep umudum vardi içimde babam bi gün eve gelince elinde bisiklet olacaktı inanıyordum oyle de oldu cocukluk güzeldi hele de sevgiyi hissedebiliyorken :)
Şarkı:http://m.youtube.com/watch?v=P0QOcNiqIjQ
Bi şarkı daha :)
http://m.youtube.com/watch?v=q5rA4c0epVk&feature=kp
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.