N

Binbaşı
28 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme (?)
304 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
N
geçen yıl
Düşük Bütçeli Dubai : İstanbul Başakşehir
Arkadaş bu nedir yahu? Burası resmen arabistan olmuş. Yüksek yüksek binalar, lüks otomobiller dolu. Nüfusun çok büyük bir kısmı arap. Her yerde arapça yazılar var. Üretime dair bir şey yok. Hep tüketime yönelik markaların şubeleri dolmuş buraya. Kafeler, restorantlar dolu. Alkol yok ama bol şerbet var. Lübnan tatlıcıları, falafelciler, vatandaşlık veren emlak ofisleri dolu. Tabelaların büyük kısmı arapça. Burada yaşamaya çalışan arkadaşları sabırlarından dolayı tebrik ediyorum.
N
geçen yıl
Türkiye Uzay Ajansı
Türk değil Türkiye. Bayağı bir şey anlatıyor aslında.
N
geçen yıl
Herkesin İzlemesi Gereken Video (Kozmik Oda Olayı)
Kozmik oda olayını en büyük tanığı anlatıyor. İlk 30 dakika. Açın arkada oynasın, dinleyin arkadaşlar.

Videoyu izlemek için tıklayınız
N
geçen yıl
Vime Video İndirme
Arkadaşlar vimeo kaynaklı bir oynatma listesi var. Chroma için vs. çeşitli eklentiler yükledim ama hep listedeki 1. video iniyor. Asla 2. videoyu indirmiyor bu programlar. Daha önce böyle bir problemle karşılaşıp çözebilen varsa, yorumunu bekliyorum.
N
2 yıl
ZAFER | Ermenistan - Azerbaycan Savaşı | ZAFER
Ermeniler geniş çaplı saldırı başlatmış. Azerbaycan ordusu ilerliyor.

https://twitter.com/TvIctimai/status/1310192950568259584
N
2 yıl
Soğukken Araçta Titreme
Merhabalar arkadaşlar. 2010 honda civic lpgli aracım var. Aracı benzinle ya da lpg ile çalıştırdığım zaman özellikle boşta ve geri viteste daha belirgin olmak üzere titreme oluyor. İleri viteste çok hafif oluyor. Motor ısındığı zaman 10 15 dakikalık sürüşten sonra neredeyse tamamen kesiliyor bu olay.

Ustalara sordum hepsi başka bir şey söyledi. Bujilerden dediler, motor takozundan dediler, şanzuman yağından dediler. Hepsi farklı konuştu. Ben araçtan anlayan bir insan değilim. Hava filtresi değiştirdim. Benzin için katkı maddesi aldım, onunla dolaştım biraz. Azalma olmadı. İnternetten buji ve lokma seti sipariş ettim, bujiyi değiştirmeyi deneyeceğim. Araç 118bin km'de. Arıza bujiden olmasa bile nasıl olsa değişmesi gerekir diye pek de düşünmedim açıkçası.

Bu arada araç 1 senedir bende. Daha önce böyle bir problem yoktu. Son 1 haftadır var. Ayrıca araca LPG'yi kendim taktırdım.

Açıkçası en merak ettiğim konu ısınınca geçtiği için sorun bujiden olabilir mi? Takozdan olsa sorun ısınınca geçer mi?

Öneriniz var mıdır?
N
2 yıl
Ölüdeniz lokanta fiyatları
Tatil yerleri pahalı olur da genelde ucuz yerler de oluyordu bu şekilde. Ölüdenizde böyle bir yer yok arkadaşlar. Adana kebap 80 tlden başlıyor. Yabancı turist sayısı parmakla sayılabilecek kadar az. Türkler de oturup yiyemiyor. Lokantalar tamamen boş. Yine de indirim yapmıyorlar. Bir kaç tane çöp ingiliz 6 7 pounda oturup karnını doyuruyor biz de izliyoruz. Buradaki ingilizler de tamamen leş insanlar. Hayvan gibi bağırarak konuşuyorlar, çevreye tamamen zararlar.
N
2 yıl
Rte youtube kanalına reklam koymuş
N
2 yıl
İlker başbuğun sabrı
Gerçekten takdir edilmesi gerek. Sen adamı kumpasla hapse at, sonra sorumlulara laf edince tekrar ifade vermeye çağır. İnanılacak gibi değil. Yine de kalkıp da tek kötü laf etmiyor. Onurlu ve şerefli insan böyle olur.
N
2 yıl
Chp ayasofya hakkında kanun teklifi vermeli
Camii olarak açılsın diye teklif versin. Zaten akp reddedecektir. Reddetmezse de hem kahraman olmuş olur, hem de bu iş unutulur gider. Yoksa sakız gibi uzatacaklar bu konuyu.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.