D

Yarbay
04 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
6 yıl
O Formayı Haketmiyorsun Meireles
Herşey açık, ruhsuz bir oyuncu..

Takımın bel kemiğine ruhsuz bir oyuncu alırsan forvetinde defansında ancak kendini yorar..

Çok bariz ortasaha sorunu var takımın çok bariz acilen meireles krasiç holmen vs gönderilerek hem kontenjan açılmalı hemde yeni çift yönlü ısıran bir oyuncuya ödenek oluşturulmalı..
D
9 yıl
Twitter Mesaj Gönderme Hatası?
İkimizde birbirimizi takip ediyoruz ama direk mesaj göndermiyor bir türlü, ipadi kaç kere resetledim onlada alakalı değil galiba..

(Hata:yasak) diyor sanki günah işliyoruz tövbe estağfirullah..
D
9 yıl
Altaylı Kanırtmış Beyler
"25 vatan evladı tam bir dangalaklık sonrası yaşamını yitirdi"

Gece 25 askerimiz şehit oldu, sabah İzmir'de 58 mülteci öldü. Bir uğursuzluk var başımızda. Bir bakan takdir-i ilahidir dedi. Üstüne ekledi "bir kişi namaza çıkmıştı, kurtuldu" dedi. Diğerleri de namaza çıksaydı ölmezdi anlamına gelecek şekilde. Ne diyelim densizlik demek lazım. Dün gece telefonla bağlanıyoruz, belediye başkanı yaralı 4 yaralı diyor. 22 askerin kesin şehit olduğuna dair bilgi elimizde vardı ama belediye başkanı 4 yaralı var diyor, vali 9 yaralı var diyor. Sanki parmağını kesmiş bu askerler. Olayı bir küçük gösterme çabası. 25 vatan evladı tam bir dangalaklık sonrası yaşamını yitirdi. Karanlıkta bu askerlere mühimmat taşıtıyorlar olacak iş mi? Bu olayın gerçek manada soruşturulacağı ya da sonrası için önlem alınacağına dair bir şey duymuyoruz. Bu olay gerçek anlamda soruşturulacak mı?

"Bu millet seçilmişleri tarafından eşek yerine konmak zorunda mı?"

Bu mühimmatı tabi erler taşıyacak albay veya generaller taşıyacak değil ama 15 günlük acemi askerler mi taşımalı? Bu millet eşek mi? Bu millet seçilmişleri tarafından eşek yerine konmak zorunda mı? Çok asabım bozuk kusura bakmayın. Ben Türkiye'de artık hiçbir şeye şaşırmıyorum. ÖSYM Başkanı da aynı. Adamın göreve geldiğinden beri yaptığı 10 sınav varsa yüzde 90'ı hatalı. Ben bu işi yapamıyorum deyip bırakma gibi bir düşüncesi yok. Hırsızlıkla soru çalarak hakim olmuş kişiler senden benden şerefimiz üzerine yemin ederek ifade vermemizi isteyecek.

Video linki,http://video.haberturk.com/haber/video/fatih-altaylidan-cok-sert-aciklamalar/66317
D
9 yıl
"Türkiye 1 hafta içerisinde Suriye'ye girecek"
"Türkiye en fazla bir hafta içerisinde Suriye'ye girecektir, bu seçenek falan değil. Bunu Hasan Celal Güzel dedi, diyeceksiniz"

Sabah Gazetesi Yazarı Hasan Celal Güzel, Kanal 24 televizyonunda 'Günün Manşeti' programında Remziye Demirkol'a konuştu. Deneyimli yazar, Türkiye'nin 1 hafta içinde Suriye'ye gireceğini iddia etti. Güzel'in söyledikleri bununla da sınırlı değildi.

Güzel, "Türkiye diplomatik olarak elinden gelen her şeyi yapmıştır. Bu işin dplomatik tarafı elbet devam eder ama bu sadece diplomasiyle çözülecek bir iş değildi. Halep bir Türkmen şehridir. Çok fazla bizim gerekçemiz var. PKK-PYD'nin kurulması, Ayrı bir Nusayri devletinin kurulmasının istenmesi, İç savaş - mezhep çatışmasının çıkması, Halep'in tarihi Türk şehrini şu anda harap etmeye çalışmaları, 3.5 milyon Türkmen yaşaması, bunların hangisi müdahale etmemizin sebebi değil? Türkiye yüzde yüz haklı olacak müdahalede ve müdahalenin zamanı da gelmiştir. Ben bunu bir savaş olarak görmüyorum, kimsenin burnu dahi kanamaz." dedi. Güzel sözlerini şöyle sürdürdü:

"Türkiye en fazla bir hafta içerisinde Suriye'ye girecektir. Bu seçenek değildir tek yoldur. Türkiye girecektir orada barışı sağlayacaktır. Dikta yönetimini devirecektir ve daha sonra Suriye'nin öz evlatlarına Suriye'yi devredip vazifesini yapacaktır ve sonra gelen iktidarla da iyi ilişkiler kuracaktır."

Gazamız mübarek olsun ne diyeyim..
D
10 yıl
Bu Vites Farkı Çok Uçuk Değil mi Sizcede?
Passat Variant 1.4 TSI 122 PS BlueMotion Technology Comfortline 58.600
Passat Variant 1.4 TSI 122 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Comfortline 72.100
Böyle distribütörün ben

D
10 yıl
İçim O Kadar Rahat Ki
Evet renkdaşlarım üzülmedim diyen yalan söyler, üzüldüm ama bu üzüntüyle beraber bir rahatlık vardı anlamsız bir şekilde maç sonunda..

Şimdi daha iyi anlamlandırabiliyorum o rahatlığı, şöyle ki;

Fenerbahçe camiası olarak belkide tarihimizin en sıkıntılı, burhanlı dönemlerini geçirdik teker teker saymanın anlamı yok biliyoruz hepimiz ve

bunlara rağmen iki kupada finale çıkıyoruz, Türkiye kupası daha oynanmadı ama lig kupasını ucu ucuna kaçırıyoruz,

adı gibi büyük başkanımız içeriden çıkacak, hocamız abimiz ülkenin en karakterli en kocaman Fenerlilerinden birisi takımın başında ve git gide tecrübesini artırmakta,

her halimize hadsiz hesapsız şükür belki bunca kaos ortamında buraya kadarda işi kovalamayabilirdik, bize bu heyecanı yaşattıkları için tüm gerçek Fenerbahçelilere ve gönüldaşlarına teşekkür ederim..

Herşey daha güzel olacak Allah'ın izniyle, içimdeki rahatlık bu rahatlık..

Kupa olsada olmasada,

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk
büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte,
adı konamaz... "


Bunun rahatındayım işte..
D
10 yıl
Bugün Gördüğüm Rüya
Hafızam iyi değildir ama hayal mayal hatırlıyorum, kamera çekimine göre sag taraftaki kaleye migros oluyor galiba gol atıyorduk, cok büyük sevinç vardı doğal olarak

Not:Emin olmamakla beraber Selçuk gibi geldi
D
10 yıl
Bu Araç Fırsat Aracı mı Sizce?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-bu-fiyata-yokkk-80202886/detay

Sizce bir bit yeniği var mı yoksa cidden fırsat aracı mı..2012 liste fiyatı 66 bin küsür..
D
10 yıl
Mart Fırsatları Devam Eder Mi?
Piyasadaki belirgin durgunluk sebebiyle mart ayında şişirilmiş fiyatlarından sözde ve göz boyamalı kampanyalar başlatan firmaların, bu ve önümüzdeki aylardaki tutumları ne olur sizce?
D
10 yıl
GTA IV Çalışmayı Durdurdu Hatası Veriyo
GTA 4 ü geçen gün yükledim ilk başlarda patch crack filan diye internette gördüm ne yapcağımı bilemedim sonradan anladım ve oyunu silip tekrar yükledim daha sonra patch 1.0.7.0 yükleyip ona uygun crack yaptım fakat şimdi oyuna girmeye çalıştığımda Grand Theft Auto IV Çalışmayı Durdurdu hatası veriyor.
GTA 4 ve launcherı uyumluluk olarak XP Servis Pack 3 yaptım ve yönetici olarak çalıştır'ı işaretledim yine bu hatayı veriyo.
Bilgisi olan yardım edebilcek birileri varsa çok sevinirim.< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.