B

Çavuş
24 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
14 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
B
11 yıl
İpad nereden bulurum
Baktığım bir kaç yerde ipad bulamadım. Bilkom kendi mağazasında bile. 16gb 3g 'li ipad nereden alınabilir durumda bilgisi olan varmıdır?
B
12 yıl
Airties modem Mtu sorunu XBOX live çalışmıyor
Xbox live e bağlanırken MTU hatası alıyorum. Modem üzerinden MTU için izin verilen boyuta baktım 1492 olarak gözüküyor. 1500 ile değiştirdim yien de bana mısın demedi. Benzer problemi yaşayan varmıdır?
B
12 yıl
Yeni Xbox'ım geldi ama çok gürültülü.
Bende Xbox fan kulübüne katıldım. Ama çalıştırdığımda çok gürültü çıkartıyor. Adaptörü orjinal değil bir tek, neden olabilir,sizinde bu şekilde mi. Belki zamanla alışırım ama herkesteki ses böyleyse ne gibi çözümlşer buldunuz bu sesi azaltmak için.
B
14 yıl
Masumiyet Muzesi-Orhan Pamuk
Masumiyet muzesi 28 ağustosta çıkıyor, ilk bölümü yayınlandı. http://masumiyetmuzesi.blogspot.com adresinden kitala ilgili bilgiler bulabilirsiniz.
B
15 yıl
Getz-Clio hangisi
Getz 2005

Clio 2004

bu iki arabadan hangisi daha uygun sizce , veya tavsiye edeceğiniz başka bir araç varmı bu fiyat civarlarında 2004 üsütü olması mecburidir :d
B
15 yıl
ilk blog denemem
B
15 yıl
arkadaş şov yapmış
B
16 yıl
Modem reboot için batch dosyası yapılabilirmi?
Adsl modemin ayarlarına girmeden herhangi bir batch dosyasıyla modem reboot edilebilirmi arkadaşlar , tavsiyenizi bekliyorum?
B
16 yıl
Arkadaşlar sonunda aldım bir LCD
Oh be SAMSUNG 960BF aldım şimdilik çok güzel görünüyor ilerde bi incelemesini yayınlarım.
B
16 yıl
Bu iki lcd'den hangisi?
Benq FP93V
Samsung 960BF

yorumlarınızı bekliyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.