I

Teğmen
23 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
10 yıl
seçili harfleri değiştirme çok acil
bi ödevde bi simgeyi tamamen yanlış yapmışım ve ödevi bugün teslim etmem gerekiyor elle değiştirmek için çok geç acaba tümünü replace edebileceğim bi yol var mı lütfen yardım edn!
I
10 yıl
torrent engeli
okulun sistem odasında çalışıyorum tüm portlar benim elimde torrentleri sadece kendi bilgisayarıma nasıl açabilirim
I
10 yıl
galaxy r usb bellek sorunu
telefon hafızası 8gb diye gösteriyor ama telefona baktığım zaman 3 farklı hafıza var 7.4sd kart+3,75 usb bellek+1,58 cihaz belleği var usb bellek ve cihaz belleği farkı nedir??
I
10 yıl
htc evo 3d vs galaxy R vs sensation
üçünün de fiyatı aynı hangisini önerirsiniz? neden?
I
10 yıl
1200tl telefon çok kafam karıştı
çok fazla konu var tam olarak bişey anlayamadım normalde açmayacaktım ama mecbur kaldım
blackberry 9780 bold
SE arc
SE arc s
gibi telefonların arasında kaldım bunlar ve bunlar gibi hangi telefonları önerirsiniz?
I
10 yıl
amerikadan sipariş
amerikaya gidecek bi akrabama sipariş vereceğim tam olarak bilmem gerekenler nelerdir acil yardımcı olabilir misiniz?(iphone 4s)
I
10 yıl
alınık 9780 beyaz
başlık malum acil alıcıyım.
I
10 yıl
1000TL telefon doğum günü hediyesi
kendime bi telefon aldırmayı düşünüyorum :) ki yaparım. şu aralar telefon piyasasından uzak kaldım bb,htc tarzı birşey düşünüyorum hangi modelleri önerirsiniz (bütçe esnektir)
nokia söylemeyin lütfen katiyen bulaşmam.


ayrıca söyle bi düşüncem var şu anda elimde nokia N79 modeli var 4 yaşına girdi hala taş gibi telefon çok memnunum yeni telefon almak yerine yanına ipodtouch4 alsam mı diye düşünüyorum sizin fikirleriniz nedir???
I
10 yıl
50 tl civarı mouse
takribi 50 tl civarı bi mouse arıyorum 5 seneliik x7 atık sorun çıkartmaya başladı.bana harika hizmet etti emekli olmak istiyor galiba g9-310 modeli için ne düşünüyorsunuz merak ediyorum kullanan varsa sölesin lütfen. camda çalışabilen bi mouse arıyorum zor ama. 2000 dpi istiyorum min.
I
10 yıl
win7 açılış sorunu
win7 h-p kullaıyorum
şifreden sonra hoşgeldiniz yazısı yaklaşık 20-30 sn sürüyor ardından siyah ekran fare geliyor ctrl+alt+del çalışıyor bi takılma yok ama exporer exe açılsın diye çok bekliyorum 30sn sonra da masaüstü geliyor lütfen yardım edin
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.