1

Yüzbaşı
19 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
76 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
1
2 yıl
Opet Market Görevlisiyim. Sorularınızı alabilirim.
Arkadaşlar Opet Market görevlisiyim.Merak ettiğiniz tüm soruları cevaplamaya çalışırım.
1
3 yıl
XBOX Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar,XBOX almak istiyorum.Fakat ne alacağımı bilmiyorum oyun konsollarına pek ilgim olmadı bu zamana kadar 2000 liraya kadar bütçem var.Evde hanımla zaman geçirmek , kinect ile tenis oynama falan.Ne almamı önerirsiniz?
1
6 yıl
Cevap: OTO DERİ DÖŞEME
Merhaba Mitsbushi Carisma 99 model aracıma alman suni deri yaptırmak istiyorum kapı içleri dahil.Fiyat alabilir miyim.Kredi kartına taksit yapıyor musunuz?
1
7 yıl
22.500 Alfa Romeo 156 2.0 exe 2002 Model
Arkadaşlar merhaba araba alma niyetindeyiz.MAX.limit 22.500 bu aracı çok beğendim.Verilir mi bu para bu arabaya.Parça konusunda sıkıntıya düşer miyim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-t.r-de-son-boyasiz-gercek-sahibinden-2002-model-156-2.0-exe-148898859/detay
1
7 yıl
Uçak koltuklarının daraltılması hakkında
Arkadaşlar merhaba yılda 4-5 defa uçağa binen biriyim. Son uçuşum 3-4 ay önceydi ama konu açmak şimdi aklıma geldi. Benim kilom 135.Koltuklar o kadar daraltılmış ki yemin ederim 10 kilo fazlalığım olsa koltuğa oturamayacağım hem de rezil olacağım. Benim durumuma düşen biri oldu mu aranızda. Sizin görüşleriniz nedir.
1
8 yıl
Amerikalı Sierra'nın katil zanlısı Ziya T., Hatay'da yakalandı....
1
8 yıl
AÖF MALİYE BÖLÜMÜ DERS GEÇME HAKKINDA
Merhaba,ben 2 yıllık yüksekokulu bitirdikten sonra Maliye lisans bölümüne kayıt yaptırdım.5.dönem 3.sınıftan başladım.Fakat işlerimin yoğunluğundan dolayı derslerime hiç çalışamadım.1.sınavlara girdim kötüydü.2.sınavlara hiç girmedim.Ama bu bahar döneminde iyi hazırlanacağım.Şimdi benim güz döneminde ki derslerimden hepsinden kaldım.Bahar döneminde yani 6.dönemde ne yapacağım hangi dersleri alacağım.5.dönemden kalan derslerimi ne zaman vereceğim.6.dönem sadece bahar döneminin derslerini mi yoksa 5.ve 6.dönemin derslerini komple mi alacağım.Bu konular hakkında bir bilgim yok yardımcı olabilirseniz memnun olurum.İyi günler
1
10 yıl
Evleniyorum.Balayı için öneri
Arkadaşlar merhaba,kısmetse 7 mayıs da evleniyorum.3-4 gecelik balayı planım var ama henüz nereye gideceğimi bilmiyorum.Sizlerin balayı yaptığınız bir yer var mı?Önerebileceğiniz rahat bir yerler istiyorum.Ege bölgesi ilk tercih
1
10 yıl
Çorlu'da Özel güvenlik elemanı aranıyor...
Çorlu'da bulunan Özel Güvenlik şirketimize eleman alınacaktır.
1
10 yıl
Web sitesi yaptık ama...
Arkadaşlar dediğim gibi Özel güvenlik şirketimiz var.Web sitesini yapıyoruz ama amblemin altına güzel bir söz yazmak istiyoruz.Güvenlik ile ilgili etkileyici ve anlamlı bir söz bulabilir miyiz acaba.Teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.