E

Teğmen
14 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
E
4 ay
4 yaşındaki çocuk için yatırım tavsiyesi
Çocuğum 4 yaşında. 20 yaşına kadar birikim yapmak istiyorum. Aşağıdaki paketleri gördüm. Hangisini tavsiye edersiniz? Yada farklı bir tavsiyeniz var mı?

https://www.anadoluhayat.com.tr/urunlerimiz/cocugum-icin-yatirim-sigortasi

https://www.anadoluhayat.com.tr/bireysel-emeklilik/urunlerimiz/cocugum-icin-bes
E
9 ay
Turkcell hat kapanmaması için bakiye yükleme hk.
Değerli dostlar daha 1 buçuk yıl kadar yurtdışında görevliyim. Türkiye turkcell hattımın kapanmaması için bakiye yükleme konusunda mesaj geldi. Hat kapanmaması için. Minimum yükleme tutarı 35 TL diye biliyorum. Yok mu farklı ucuz bir yöntem acaba?
E
geçen yıl
N11 Kıbrıs - İstanbul da yaşayan dostlar
Malum n11 kktc ye kargo yollamıyor. Bu ürünü bana (kktc) ptt kargo ile gönderebilecek arkadaşa 20 TL komisyon verebilirim.

https://urun.n11.com/kapi-aksesuarlari/kablosuz-isikli-kapi-esigi-pilli-kapi-esigi-P458344447
E
2 yıl
Faturalı Hattan Faturasız Hatta Geçmem Lazım
Arkadaşlar, yurtdışında çalışıyorum. Hattımın kapanmaması lazım. Fakat cüzi miktarda ödeme yapmak istiyorum. En uygun şekilde hangi faturasız tarifeye geçebilirim?

Not: taahhütüm 24 nisanda bitiyor
E
2 yıl
Nedir bu ses? Bıktım
Arkadaşlar, araç 2001 model w203 mercedes c200. Hani yollarda yatay çizgiler Olur ya (sarı) yavaş hızda gitmemiz için. (hafif kalın) üzerinden geçerken lok lok lok ses. Asfalt yamalarında, Hafif çukurlarda lok lok ses.

Ama kasisden geçerken, düz yolda giderken, viraj dönerken o ses yok. Sorun sizce nedir? Kktc deyim. Burda servis ve yedek parça pahalı.

Türkiye de komple Ön düzen tamiri ne kadar tutar acaba?
E
2 yıl
Mercedes c200 sis farı nereden açılıyor?
Değerli dostlar, 2001 model c200 mercedes sis far nasıl açılıyor, kurcaladım bulamadım.

< Resime gitmek için tıklayın >
E
2 yıl
Yazlık lastik tavsiyesi istiyorum
Arkadaşlar, mercedes c200 dizel için 205/55/16 ebatlarında yazlık lastik tavsiyesi istiyorum. Lakin sipariş vereceğim site epttavm. Çünkü kktc ye yalnızca epttavm gönderim sağlıyor. Teşekkür ederim.

https://m.epttavm.com/itemlist?t=205+lastik
E
2 yıl
Mercedes C220 CDI Sol Önden Gelen Ses
Arkadaşlar merhaba, Mercedes C220 CDI aracım ile çukurdan geçerken sol önden "tak tak" diye ses geliyor. Tümsek, kasis den geçerken o ses yok. Aracım kktc de. Burda mercedes ustası yok gibi bişey (aslında ustalık komple kötü burda)

Ses amortisör den mi? Z zortardan mı acaba? Türkiye ye ne zaman gelirim bilmiyorum. O sebeple parça tamir ücreti nedir diye merak ediyorum.


< Resime gitmek için tıklayın >
E
2 yıl
Yol bilgisayarı görüntü yok
Arkadaşlar yol bilgisayarında fotoğrafta görüldüğü üzere yazılar çıkmıyor. Sabah soğukta en sağdaki tuşa basınca silik silik yazılar çıkıyor biraz. Fakat, sonra yine görüntü yok. Bunun tamiri yapılır mı? Sorun nedir tam olarak?

Not: KKTC deyim. Araç suzuki swift (2005)
< Resime gitmek için tıklayın >
E
2 yıl
Tarihi klima hk (general marka)
Değerli arkadaşlar merhaba. Lojmanda (Kıbrıs) bu klima dan var. Soğutması muazzam. Bozulur diye kurcalamıyorum. Bu klima ısıtır mı?

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.