K

Yüzbaşı
06 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
8 yıl
BAJAJ ve HERO 2014 te ülkemizde...
beyler bajaj kuralkan ile hero da asya motor ile ülkemize geliyor nihayet.2014 başı kuralkanın bajajla üretime geçeceği kesin gibi.ileriki aylarda ise hero ile buna benzer bir ortaklık yapacakmış asya motor.hero honda ile olan ortaklıklarını bitirdi dolayısıyla güç kaybetti ama sonuçta hindistanın bir numaralı üreticisi.bajaj ise daha teknolojik ve ilgi çekici.bu haberleri duyduğumdan beri özeliikle bajajların videolarını izliyorum youtube dan.yaklaşık 60-70 video izledim.makinalar gerçekten dengeleri değiştirecek makinalar.pulsar 200 ns enjeksiyonlu versiyonu ve discover 125st kesin gelecek diye duydum.4 subab,monoşok nitrox arka süspansiyon ,3 buji ateşleme ,6 vites ,23 beygir pulsr 200 ns in özellikleri.hemen hemen tüm bunlar discover 125st için de geçerli(13 bg,5 vites).videolarda nerdeyse olumsuz bir özellik yok gibi ama özellikle tüketim değerleri inanılmaz.pulsar 200 ns için 45 km ve discover için 60-65 km gibi değerler zikrediliyo ki videolarda yakın değerler elde etmiş kullananlar.bence motosiklet alacaklar 2-3 ay beklesin derim.

http://www.bajajauto.com/

http://www.youtube.com/watch?v=zxykmDPoawA


http://www.youtube.com/watch?v=zxykmDPoawA
K
11 yıl
bindiğim en sessiz,en rahat otobüs safir diyorum kimse inanmıyo!
var mı fikri olup da söyleyecek arkadaşlar.bunu arkadaşlara söylüyorum benimle dalga geçiyolar.bu arkadaşların 3-4 tanesiyle okuldayken yolculuk ettik safirle izmir -manisa arası,ondan sonra hak verdiler bana.
K
11 yıl
SAMSUNG 40D550 1399 TEKNOSA
az önce bu makinayı aldım.fiyat yarından itibaren 1600 olacakmış arkadaş mailini gösterdi hatta.c530 a bakarken yeni diye bunu aldık.yorumları bekliyorum...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.