D

Yüzbaşı
28 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
82 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
D
6 yıl
Kiev Maçı Daha Önemli!
Hafta boyu bundan bahsedip, gerçekleri görmeyerek, Fenerbahçe maçında takımının gerçekten böyle istediği için oynadığına kendini inandırıp, Kiev "defans" hazırlığı diyerek dalga geçtiğiniz, umursamadığınız maç böyle elinizde patladı. Aylardır size söylenen şeyleri kulak arkası edip, takımınıza ve kadroyu bozan Fikret Orman'a laf edeceğinize ego yarıştırıp diğer takımların taraftarlarını aklınızca "küçük" gördünüz.


Uykudan uyanmışsınızdır umarım. Dahada boş konuşarak bizi yormayın arkadaşlar.
D
7 yıl
Takım Analizi
Valla bu saatte başlık bulamadım konuya uygun. Neyse mühim değil yazmak istedim.

Volkan: Kaleye top gelmiyor. Adama iş düşmedi bugün. Yediği golde elini kaldırıp ofsayt beklemese en azından müdahale edebilirdi gibime geliyor. Hele o ikinci yarıdaki saçma çıkışı olsada Volkan aynı.

Kjaer: Çok üzüldü kart gördüğüne. Defansın bel kemiği. Hatasıza yakın oynadı yine. Partneri ile harika anlaşıyorlar.

Skrtel: Defansa sertlik getirdi. Kart görmeden tamamlaması çok iyi oldu. Kjaer ile çok iyi ikili oldular. Premier Lig gören her oyuncu bu lige kalite getiriyor.

Şener: Golde uyudu. Maçın başında çok zorlandı ama öne geçince rahatladık. Bu adama kıvrak oyuncular ters geliyor. Bruma'da çok zorladıydı. Genel olarak pek iş düşmedi. İyi oynadı.

Hasan Ali: İstikrar. Hiç extrası yok dümdüz topçu ama bu düzlüğü sayesinde görev adamı oldu. Sırıttığı zaman ofansif oyundan kaçıyor. Dinlenip tekrar çıkıyor. Akıllı adam .

Josef: Makina. Takımın bu oyunu oynamasının yegane sebebi. Pereira çok büyük hata yaptı bu adam üstünde. Topal ile ikili oynayınca ikisi de negatif etki yapıyor birbirine. İkisi de aynı oyuncular. Fenerbahçe bu alanda büyük lüks sahibi. Rakip ataktayken top kesip, markaj uyguluyor. Rakip kontra ataktayken geride bekleyip defansın arasına atılacak topları alıyor. 8 milyonun acısı çıkıyor .

Topal: Josef2. Üstüne bu sene daha ileride oynuyor. Saçma şutlarını azalttı ve yerine pas veriyor. Hoca iyi analiz etmiş hatalarını. Onun harici bildiğimiz gibi mükemmel.

Alper: İyi oynuyor ama oyundan düşüyor sık sık. Parlamayı seven birisi. Ozan'da geliyor. Çok değişik bir rekabet olacak o bölgede. Kanat oynarken fazla şansı yoktu ama şimdi var.

Aatif: Takımı ileriye taşıdı. Pozitif oynuyor. Volkan Şen'den daha faydalı işler yapıyor. Daha fazla süre alması lazım ama Sow varken zor.

Sow: Ne denebilir ki. Takımı sahiplendi zaten. Harika oynadı.

RvP: Pozitif oynuyor sürekli. Takımı ileride tutuyor. Hücumda pas kalitesini yükseltiyor. Bu adam 5 kişi çalımlayıp gol atamaz bunu bekliyorlar. Vuruş imkanı sağlaması gerekir takımın. Bunu yapacak orta saha yok bizde. Devre arası ara pas atmayı bilen bir orta saha şart. Ölüsü 15 attı dirisi kaç atar bilemeyiz.

--------

Neustadter: İyi bir defans ama bugün iş düşmedi zaten ona. Kweuke'nin pozisyonunda topu çıkardı çizgiden ama asıl müdahaleyi İsmail yaptı orada.

Volkan Şen: RvP'ye verdiği pas harici pek etkili olamadı. 4-1 olan skorun da etkisi var tabi.

İsmail: 10 dakikada çok iş yaptı. Attığı frikikteki vuruş stili elit futbolcularda mevcut. Üstüne birde çizgide kritik müdahalesi var. Değişik bir adam . 5-10 maç ilk 11 oynarsa şekillenir düşünceler.
D
7 yıl
Ne Denir ki...
D
7 yıl
Hazırlanın...
O geliyor...

1 Ocak'tan itibaren hazır olun .
D
7 yıl
Diego Bir Daha Kadroya Alınmamalı!
Şu adamı devre arasında satmak farz oldu. Bu kadar yararsız bir adam daha yoktur şu takımda. Üstelik zarar veriyor.

Yahu tek kale maç oynanıyor, üstelik 1-0 öndesin, takım havasını bulmuş daha fazla atmak için bastırıyor, sen gidip dünyada yapılacak en gereksiz hareketlerden birisini yapıp takımına ihanet ediyorsun.

Pereira bu herifi bir daha kadroya alırsa ilk maçta Kadıköy'de tepki verilmeli. Böyle saçmalık olmaz arkadaş!
D
9 yıl
Az Bir Süre Kaldı...
Evet arkadaşlar, maçın başlamasına çok az bir süre kaldı. İyice heyecan yaptım . Galatasaray ile hangi platformda karşılaşırsak karşılaşalım her zaman aynı duyguyu yaşıyorum. Umarım akşam olaysız bir maç olur ve futbol izleriz.

Fenerbahçe kazansın, tek istediğim bu . Galatasaraya'da başarılar.
D
9 yıl
Bilgilendirme.
Az evel Fenerbahçe'li taraftarların, Galatasaray kaşkolü olan araca saldırmasının nedeni sürücünün durduk yere yoldan karşıya geçen taraftarların üzerine arabasını sürüp, üstünede küfür etmesi sonucu olmuştur. Aracın sadece camları indirilmiş, içindekilere kesinlikle zarar verilmemiştir. Camın indirilmesinin sebebi ise duyduğuma göre sürücüye "aç" işareti yapılıp, açmaması üzerine olmuştur. Yanında kız var diye artistlik yapan sürücüdür. Tekrar ediyorum, sadece araca zarar verilmiştir. İki tarafta eşit şekilde hatalıdır.

Olayın aslını bilmeden bir daha sakın insanlara atıfta bulunmayın. Yargısız infaz yapmayın.

Okuyan okusun, sonrada yöneticiler silebilir.
D
9 yıl
Arkadaşlar Hazırlanın
D
10 yıl
Ertuğrul Taşkıran
Seneye kaledesin evlat.
D
10 yıl
Gol Tamamen Nizami
Azıcık futboldan anlayan adam Emenike'nin pasif durumda olduğunu anlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.