C

Çavuş
18 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
16 yıl
Türk Guildi olan Server
Slm arkadaşlar şuan Vek'nilash serverında oynuyorum son serverlardan biri dendiği için orda başlamıştım, ama bildiğim kadarıyla orda Türk guildi yok ve ancak birkaç Türk arkadaşa rastlayabildim. Türk guildi olan yada beni Türk guildine alabilecek arkadaşların olduğu bir serverda yeniden başlamak istiyorum. Bu konuda yardım edecek yada bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
C
16 yıl
Şimdide C9 hatası
2 gündür lag dı check di derkende şimdide C9 hatası, bu gidişle baya bir hata koleksiyonumuz olacak gibi :)
C
16 yıl
Guild Level
Selam, arkadaşlar guild lvl ne işe yarıyor, artırmanın yararı nedir? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim. Teşekkürler.
C
17 yıl
Blassed Upgrade Scroll
Blassed upgrade scroll hangi yaratıklardan düşüyor bilen varmı arkadaşlar?
C
17 yıl
Nikon Coolpix 8800 Kullananlar Buraya
Selam,

Nikon Coolpix 8800 kullanan arkadaşlar burada makina hakkındaki bilgilerimizi, sorunlarımızı, makinanın püf noktalarını ve çektiğimiz resimleri paylaşabiliriz. Ustalarımızın bilgi birikimi ve deneyimlerini paylaşmaları benim gibi amatör arkadaşlar için çok yararlı olacaktır. Filtre, lens ve harici flash gibi aparatlar kullanıyormuyuz? bunların makineye kattıkları nelerdir? nerelerden temin edebiliriz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.