D

Çavuş
26 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
11 yıl
Polomu Golfmü yardım !!
merhaba benim bi maruzatım varda , yeni araba almak istiyorum ama babam benden önce gidip bakmış polo dar gelicekmiş bana haliyle kilolu birisiyim , golfu sorduğumda ise oda aynı dedi acaba doğrumudur , ikiside dar mı ?
D
12 yıl
Izmir bornovada araba sürüş alanı
Merhaba ben izmir bornovada ikamet etmekteyim , ehliyetim yok aralıkta sınava gireceğim arabayi babamin öğrettiği kadarıyla boş tarla tarzi biryerde kullanabiliyorum , direksiyon , dur kalk problemim yok ama vites değiştirmede problem yaşıyorum araba biraz eski olduğu için ufak bi tümsek olsa bile arabayla birlikte bende sallanıyorum onun için asfalt bir mekan bulmam lazim bornovaya yakın bildiğiniz biryer varmi ??
D
12 yıl
Küpeyi çikardim takamiyorum
ben 11 gün önce deldirdiğim kulağimdan 1 küpemi çikardim 5 dakkaliğina sonra yeniden takmayi denedim olmadi arka deliktemi problem var dedim ordan soktum 2 kere oldu sonra bidaha olmadi arkadaş kulak memesindeki yağdandir diyor sizce neden ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.