K

Yüzbaşı
07 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
59 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
11 ay
Öğeleri geri yükle
< Resime gitmek için tıklayın >
Selam arkadaşlar. Telefonu sıfırlamadığım halde ara ara bu uyarı çıkıyor. Nedeni ve çözümü nedir bilen var mı?
K
2 yıl
Web sitesi sayfa ismi gizleme
Selam arkadaşlar. Web sitesinde ana sayfa haricinde başka bir sayfaya girildiği zaman adres çubuğunda sayfa ismi çıksın istemiyorum. Örneğin: deneme.com/iletisim.html adresine gittiğinde iletisim sayfası açılacak ama adres çubuğunda deneme.com yazacak. htaccess ile yapılabilir sanırım ama komutu bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
K
2 yıl
RGB Ledlerle Refleks Oyunu
Bu oyunu nasıl yapabilirim ?

Videoyu izlemek için tıklayınız
K
3 yıl
Bir Garip Sorun
Selam arkadaşlar. ikinci el bir ipad 1 aldım. İos 5.1.1 yüklü. Bu alet normal şartlarda Youtube açmıyor. Ama Jailbreak ve Tubefixer for Ios yükleyerek bu sorunu aştım. Şimdi sorun şu: bu alet, paylaşım yaptığım mobil internet üzerinden youtube sorunsuz açıyor. Fakat evdeki internetten bağlandığım zaman youtube açmıyor. Oysa ev internetimizden bu ipad haricindeki tüm aygıtlardan youtube 'a izleyebiliyoruz. Bu ipad denen alet, mobil internet üzerinden youtube açarken, evdeki internet üzerinden neden youtube açmaz ? Kurcalamam gereken bir ayar var mı ? İpad 'i sıfırladım, modem'i sıfırladım ama olmadı, sorun halen devam ediyor.
K
3 yıl
İpad 1 - ios 5.1.1 "Youtube'a Bağlanamıyor" sorunsalı
Arkadaşlar, ucuz diye ikinci el bir tane ipad 1 tablet aldım. Sonradan gördümki, aletin youtube'a girememe ve marketten bir çok uygulamayı versiyon sorunu nedeni ile yükleyememe sorunu varmış. Şuan alette ios 5.1.1 sürümü var. Belki işe yarar diye Jailbreak yaptım. Cydia 'dan tube fix'leri indirdim ve netten bulup daha bir çok şey denedim ama çalışan işe yarar bir çözüm bulamadım. Eskiden çalışan şeyler, artık çalışmıyor. Sizin bildiğiniz işe yarar bir çözüm öneriniz var mı ?
K
5 yıl
Spin 3 Student's Book ve Work Book lazım
Selamlar,

Spin 3 Student's Book ve Work Book'u lazım bana. Kıyısında köşesinde bulunan, kullanmayan bana iletebilir mi ? PDF 'sini aradım ama bulamadım, o da işimi görür.
K
5 yıl
Telefon görüntüsünü televizyona yansıtma
Telefon görüntümü tv'ye aktarmak istiyorum.
1) Televizyonum akıllı değil ve internet bağlantısı yok
2) Bu işi MHL kablosu ile yapabileceğimi düşünüp, uygun fiyatlılardan bir tane aldım. Ürün açıklamasında benim telefonu desteklediği yazmasına karşın, tv telefonu görmedi.

Uygun fiyata bu işi başka nasıl yapabilirim ?
K
5 yıl
Acildir !!! Web Servisi konusunda yardımına ihtiyacım var
Selam arkadaşlar,

internette bir WSDL web servisi sayfası var. Benim bu sayfaya veri gönderip, cevabını çekmem lazım. Ama benim öncelikle nasıl bir hazırlık ve hangi ayarları yapmam gerektiğini, nasıl gönderim ve çekim yapacağımı bilmiyorum. Bu konuda bana yardımcı olup, yol gösterecek birileri var mı ?
K
5 yıl
POST adresi
Selam arkadaşlar,http://www.turkiyegenclikodulleri.com adresinde oy vermek istediğim kişinin direk post adresini bulmak istiyorum. Yani şöyle, ben sitede oy ver butonuna basmak yerine, adres çubuğuna adresini yazarak oy vermek istiyorum. Sitenin kodlarında gördüğüm kadarıyla her adayın bir id 'si var. Bu id ile nasıl adres çubuğundan postalama yapabilirim ?
K
6 yıl
ACİLDİR. Avrupa yakası motor ustası arıyorum
Arkadaşlar bende Uno araç var. Motor yağ yakıyor. Dahası son 2 gündür araç yolda bırakmaya başladı. Acil olarak bir ustaya göstermem lazım ama hem güvenilir, hem de bu işi uyguna yapacak bir usta arıyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.