M

Onbaşı
04 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
362585 Gün Cezalı
357371 gün 16 s. 41 dk.
Gönderiler Hakkında
M
14 yıl
YUMATU IQ SERİSİ HBO POLSAT HATASI
selamlar

Yumatu IQ da 12265 v 27500 hotbirdde hbo2 kanlı hariç 2 hbo kanlındada görüntü bozulması var sbebei şahanesi nedir acep?Bunlar dışında cihaz gayet güzel.Yani fiyat/performans oranı iyi..Bu sorunada çare bulunursa gayet memnun edici kalitede bir cihaz ustalara sesleniyorum.Aynı sıkıntıyı yaşayanlarda yazarsa firmaya ilettelim bu sorunu.
M
14 yıl
PERSONAL WEB SERVER YARDIM
Arkadaşlar kendi pcmi personal web server olarak çalıştırmak istiyorum birçok döküman buldum tarif edilen şekilde hatta apache web server bile kurdum php arkadaşlık scripti denemek istiyorum ancak şöyle olacak dışarıdan başka pcden benim makinama nasıl ulaşılacak domain name nasıl halledicem.?

mesela muratksk.net olarak kendi pcmi naısl web server olarak çalıştırabilirim.?
M
14 yıl
Acil Yardım Ramler hakkında
kullandığım ram corsair ddr2 667 mhz cpuz de 301 gösteriyor bir ara amd tweak diye bir programla birşeyler karıştırmıştım normalde cpu-z de 333 göstermesi lazım ama 301 in üstüne çıkmıyor.Acaba ramlerden çok iyi anlayan bir yardımcı olsun biosda ram frekansını auto bıraktım bakmak isteyenler için AMDtweaker isimli program ram ayarları zamanlama gibi şeyler var üstünde.Birde cpuz-de memory kısmında cpu/7 çıkıyor onu anlamadım bilenler bir bakıversinler.Yardım edenlere DUA bilipde yardım etmeyenlerede BEDDUA vardır.
M
14 yıl
RAM eksikmi gösteriyor anlamadım
Aşağıda resmini koydum corsair ram 667 mhz cpuz programında 301 mhz görünüyor yani301*2 602mhz yapar double data rate yalnız bide bu cpu/7 kısmını anlayamadım orda reismde ram tablosuda var 333*2=667 için ram değerleride var hiç bir şey anlamadım.Bilen bir yardım etsin.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
M
15 yıl
USR9110 modem sorunu
benim bir usr9110 sorunum var bir modeme kafadan attım şifre girdim basit şifre kullanmış modem arabiriminden mac filtreleme ve ip pool kıusmında oynama yaptım şimdi modem arabirimine erişemyiorum nasıl modeme uzaktan yazılımla reset atarım.?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.