M

Binbaşı
29 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
8 yıl
İngilizce Özel Ders
Liseden mezun oldum, üniversite başlayana kadar boş durmamak için özel ders vermek istiyorum. İleri seviyede ingilizcem var, daha önce birkaç kez de özel ders verdim (9-10 yaşındaki çocuklara), çocukları için özel ders arayanlara nasıl ulaşabilirim bilginiz var mı? Önereceğiniz herhangi başka bir şey de olabilir.
M
9 yıl
18 yaş altı için banka hesabı?
Arkadaşlar 18 yaşın altındayım. Bana akrabalarımın havale ile para gönderebilmesi için banka hesabı açmak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü? Mümkünse neler gerekiyor?


not: Tercihen Garanti veya Yapı Kredi olsa iyi olur.
M
10 yıl
Bu laptop almaya değer mi?
Arkadaşlarhttp://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/notebook/63/125032288/asus_x53usx242o_notebook bu linkteki laptop fiyat performans açısından nasıldır? Benzer fiyattaki laptoplar arasında almaya değer mi? Öneriniz var mı başka?
M
10 yıl
Yeni Garen
Arkadaşlar sizce skilleri değişen yeni Garen'a yeni skill order ne olmalı? Bu değişiklikler oyunu nasıl etkiler? Bence lategame'i artık daha güçlü ancak early game'ini feci nerflemişler gibi duruyor.
M
10 yıl
Hitler'in Türkçe LOL'e tepkisi... Toplanın beyler.
http://meemsy.com/v/2924

Nasıl olmuş beyler, az önce yaptım paylaşayım dedim.
M
10 yıl
Samsung S2 Portable YARDIM
Arkadaşlar Samsung S2 Portable HDD'min usb kablosu kırıldı, aynı kablodan başka taktım ancak kabul etmiyor. Ne yapabilirim ?

< Resime gitmek için tıklayın >

Resimdeki sağdaki kablodan bahsediyorum.
M
10 yıl
Sakıp Sabancı Müzesi'ne nasıl gidilir ?
Kadıköy'den en kısa zamanda nasıl gidebilirim ?
M
10 yıl
Rumble, Jarvan, Trundle
Bu 4800lük kardeşlerimizden hangisi daha çok iş yapar ?
M
10 yıl
Chauster Stream
Chauster'ın streamde arada oynadığı ok tuşlarıyla oynanan parmak geliştirme oyununun adı nedir ?
M
10 yıl
Solowick Build /ww ile her oyunu taşımak
Merhaba arkadaşlar, bu yaptığım ilk build, umarım yardımcı olabilirim. WW'yi 10'lu levellardan beri oynuyorum ve şu sıralar tekrar sardım, son 50 oyunumun 20'si ww ile oldu, ve wwde müthiş bir oyun taşıma potansiyeli olduğunu farkettim. Neyse, builde geçelim.

Summoner Spell olarak < Resime gitmek için tıklayın > ve < Resime gitmek için tıklayın > tercih ediyorum. İsteğe bağlı olarak < Resime gitmek için tıklayın > da tercih edebilirsiniz.

Skill order olarak ilk önce < Resime gitmek için tıklayın > , ardından < Resime gitmek için tıklayın >, son olarak da < Resime gitmek için tıklayın > maxlemeyi tercih ediyorum. Bu konuda sıkça eleştirilebilirim. Bunların sebebini sonra söyleyeceğim.

Masteryler ise 9/21/0 şeklinde ap off-tank masterylerimi alıyorum.

Rune tercihlerim: Kırmızılar flat mpen, maviler flat ap, sarılar flat armor/cdr quintler ise flat ap.

Build tercihim:

Başlangıçta < Resime gitmek için tıklayın > + 3 pot veya < Resime gitmek için tıklayın > ile başlıyoruz. İlk base gittiğimizde < Resime gitmek için tıklayın > ve almadıysak botumuzu almaya özen gösteriyoruz. Eğer beklemediğiniz kadar bir damage yiyip erkenden base dönmek zorunda kalırsanız doran stacklemenizi öneririm. Bundan sonra (tabii ki karşıya göre değişecek defansif itemlar) < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın > alıyorum ve böylece max tankyness + ultiyle max damage elde ediyoruz.

Geçelim açıklamalara:

Solowick'in kapasitesi ve neden Solowick oynuyoruz?

Solowick müthiş bir sustaine sahiptir, çoğu skill spamleyen champe karşı gittiği laneyi zorlanmadan tutar. Lanede damage ve sustain kaynağımız q skilli olacak. Siz 6 level olduktan sonra junglerın attığı her gankten sonuç alabilirsiniz. Peki neden jungle değil de solowick yapıyoruz ? Junglewick ile 6 leveldan önce cc sahibi olmadığımız için gank atamayacağız ve çoğu junglera kıyasla yavaş kalacağız. Lanede bu kadar güçlü olan bir champ ile jungle yapmak çok anlamsız.

Hangi lane bizim için iyidir?

Ben mid laneini tercih ederim genellikle, ancak takımınız size midi bırakmıyorsa solo topa gidebilirsiniz. Midde 6 leveldan sonra bot ve top laneyi ultiyle sürekli gankleyerek her ultinin cooldownu bittiğinde takımınıza kill aldırarak oyunu taşıyabilir ve sonsuz sustain ile rakibin ap carrysini saf dışı bırakabilirsiniz. Ganklere gittiğinizde last hitleri q ile atmaya, eğer atamazsanız ve takımınız kill alırsa bu o kadar da önemli olmaz. Ancak asla ultiyi tanka vb. atıp harcamayın. Squishylere odaklanıp killi garantileyebilirsiniz. Middeyseniz skillshot dodgelamak için bot pot başlamanızı öneririm.

Solotopta ise ww sustain ile ön plana çıkıyor. Rakibiniz büyük olasılıkla melee olacağı için dorans ring ile başlayıp rakibinize sürekli q spamleyebilirsiniz. Mananız çok önemli, o kadar da müsrif olmayın. 6 leveldan sonra jungler sizin laneinizi her ganklediğinde % 95 kill alırsınız. Ayrıca ww çok güçlü bir 2v1 solotop championudur. Sustain oyundaki en önemli şeylerden biri ve sizde fazlasıyla var.

Summoner speller

< Resime gitmek için tıklayın > tam anlamıyla OP. Gap closer olarak kullanabilirsiniz, sürpriz atak olarak kullanabilirsiniz, ultinizle kombo yapabilirsiniz ve tabii ki kaçmak için kullanabilirsiniz.

< Resime gitmek için tıklayın > bu spelli herkes gibi finisher olarak kullanıyorum. Karşının ad carrysi kendi takımından 2 kişinin yanında 500hp ile geziyor.< Resime gitmek için tıklayın > ile üstüne koşup, < Resime gitmek için tıklayın > + < Resime gitmek için tıklayın > ile işini bitirebilirsiniz. Speed buff ile bu sandığınızdan kolay olur.

Skill order

< Resime gitmek için tıklayın > bizim damage ve sustain kaynağımız. Ap ww'nin olmazsa olmazı. Kesinlikle ilk fullüyoruz.
< Resime gitmek için tıklayın > bizim sürekli ghost basmış gibi dolaşmamıza yarayan skill. Warwickten korkma sebebi.

< Resime gitmek için tıklayın > bunu en son maxliyorum çünkü işimize yaramıyor pek. 3 levelda alırım lane pushlamak vs. için. Bırakın bunu dpswickler ve junglewickler alsın. Siz ap tank solowicksiniz. Ona göre oynayın. /Biliyorum bu karar çok radikal ama cidden işe yaramıyor pek. Ulti hariç savaşa girmeyi pek düşünmeyin. Sadece tanklayın damage işini ultinize ve takım arkadaşlarınıza bırakın.

< Resime gitmek için tıklayın > pek açıklamaya gerek yok aslında. Bu buildi first time warwickler için yapmıyorum.

Pasifi de aynı şekilde açıklamıyorum.


Umarım işinize yarar. Eleştirilere açığım ama ben bunu kendi oyun tarzıma göre yaptım. Dediğim gibi bu ap tankwickler için geçerli. Siz dps veya jungler oynamayı seviyorsunuz diye en iyisi o değil. Sevgiler muck.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.