A

Yarbay
29 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
92 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
5 yıl
Arçelik K3400 Kahve Makinesi - 369 TL!
Merhaba Arkadaşlar,

Kahve makinası almayı düşünenler için;

Arçelik K3400 Kahve Makinesi - 369 TL. Bayide liste fiyatı 479TL, nakit olarak 450 bırakıyorlar. Online alışveriş sitelerinde en uygun 400 TL gibi rakamlara bulunuyor. Ben aşağıdaki yerden aldım. 2 günde sorunsuz şekilde elimde oldu. (Site sahibi Diyarbakır'da yetkili bir Arçelik bayisi.)
https://www.beyazesyabayim.com/arcelik-k-3400-midi-beyaz-telve-turk-kahve-makinesi?keyword=TELVE
A
6 yıl
Vestel FLORA INVERTER 12 A++ incelemesi
Herkese Merhabalar,

Yeni almış olduğum Vestel FLORA INVERTER 12 A++ klimanın ön inceleme diyebileceğim son kullanıcı yorumlarını konu açıp paylaşmak istedim. Umarım almayı düşünen arkadaşlar için bir faydası olur. Öncelikle Klima konusunda çok fazla bilgi ve merakım olmadığı için diğer marka&modeller ile kıyaslama yapamayacağım.

Evime yada kendi kişisel kullanımım için bir ürün almadan önce uzun uzun araştırma yapar, forumları karıştırır ondan sonra en beğendiğim fiyat&perfomans ürününü tercih eden birisiyimdir. Ancak inceleme başında özellikle belirteyim Vestel FLORA INVERTER 12 A++ tercihim için bu süreci işletmedim. Bunun sebebi Garanti MTV kampanyası ile fiyatın uygun olması ve 7 yıllık garanti opsiyonu idi. Bakalım süreç işletmediğim için ileride kendimi klimaya kafa atarken bulmam inşallah :)

Sipariş ve teslim

Vestel E-Mağaza sipariş 04.8.2017
Manisa Kargo çıkış : 07.08.2017
Servis Kargo teslim : 09.08.2017
Kurulum : 10.08.2017

Maliyet:
Klima: 1855
Elektrik tesisat bağlantısı: 80
7 Yıl garanti uzatma: 130
Ek montaj işlemi (Duvar+mantoloma nedeniyle ekstra montaj parça kullanımı yapıldı.): 75
Toplam: 2140

Ayın 5 ve 6. günlerinin Hafta sonu tatili olduğu göz önüne alındığında sipariş sonrası teslimat ve kurulum süresi hızlı. Ayrıca bu süreç içerisinde mesaj&mail yolu ile güncel durum hakkında bilgilendirilme yapılıyor.

Kurulum

Klima kargo ile kurulum yapılacak servise teslim edildikten sonra servis telefonla arayarak randevu verdi. Saat 10:00 gibi gelerek montaja başladılar. Montaj sırasında dış ünitenin monte edileceği yerde mantaloma için kullanılan strafor çok kalın olduğu için ilk başta dış ünite balkon zeminine konuldu. Ancak içime sinmediği için daha sonra servisi tekrar çağırarak (ekstra bağlantı aparatları) duvara montajını yaptırdım. (Bu işlem ekstra bir işlem olduğu için ücretli olarak yapıldı.) Kurulum öncesinde, sırasında ve sonrasında servis yetkilileri çok yardımcı oldular. Açıkcası teknik olarak yaptıkları iş konusunda değerlendirme yapamam ancak iyi niyetli oldukları ve yaklaşımları hoşuma gitti. (Her konuda incik, boncuk soru soran bir müşteriyim.)

Ayrıca Vestel web sitesinde bulunan Canlı Destek olayı oldukça başarılı, sorularınıza hızlı bir şekilde cevap veriyorlar. Eğer veremezlerse ilgili departmanın size dönmesini sağlıyorlar.

İç Ünite:

Açıkcası iç ünite beklediğimden küçük ve kompakt bir yapıya sahip. Dış aksamın plastik kalitesi bana biraz düşük geldi, özellikle hava yönlendirme kanatçığı çok ince ve esniyor. Hatta benim gibi takıntılı birisi için hafif esnemiş yapısı gözüme çarpıyor. (Eklediğim Fotoda belli.) Yönlendirme kanatçığının daha sert plastik olmasını tercih ederdim. Sade tasarımını sevdim, gizli led gösterge cihazın çalışması dışında yanmıyor. İlk çalıştırmada kasa biraz titreşim sesi yaptı ancak filtreleri çıkartıp takıp, ön kapağı açıp kapatınca geçti. Umarım tekrarlamaz.

Kumandası hoşuma gitti, kullanması basit ve tuşların Türkçe olmasını sevdim. Ayrıca çift renk aydınlatma olması da cabası. Ancak neden siyah renk tercih etmişler? Klima beyaz, kumanda siyah. Hoş Beşiktaşlı olduğum için çokta önemsemedim. Malzeme kalitesi iyi, tuşların basma hissi güzel. Fonksiyonel tuşlar bir çok markada olduğu gibi alt tarafta kayar kapak altında. "Soğut", "Isıt", "Açma-Kapama" ve "Derece artırma-düşürme" tuşu ise üst açık tarafta.

Gelelim asıl olaya; Sessiz ve Ultra Sessiz modunda hava üfleme sesi gerçekten az. Normal ve Turbo üfleme modlarında bile rahatsız edici bir fan sesi yok. Bununla birlikte cihazın içindeki elektrik motor çalışma sesini yakın mesafeden duyuluyor. Tabi burada sesi duymakta kastım cihaza yakın mesafede olmaktan bahsediyorum. (<1m) Servise kurulum sırasında sordum. Normal bir durum olduğunu söyledi. Aynı marka&model kullanan arkadaşlar varsa yorum yapmasını rica ediyorum.

Brüt olarak 32m2 olan salonu soğutması başarılı. Hoşuma giden bir ayrıntı; Uyku modu (Ultra Sessiz) modunda belirli bir süre sonra led bildirim ekranın kapanması ufak ama güzel bir ayrıntı.


Dış Ünite


Sanırım yine maliyet kaygıları ile dış ünite kasası sert plastik olarak tercih edilmiş. (Diğer markaları bilemiyorum tabi.) Çalışma sesi az sayılmaz ama rahatsız edici değil. Balkona konumlandırdığım için çalışırken yanında pek oturmaya uygun değil. Sıcak havalarda çalışırken balkonda oturmayacağım için pek sorun değil.

Sonuç olarak bilindik marka olması, yerli üretim ve fiyatı ile tercih edilebilir.

Sorular varsa cevaplamaya çalışırım.

Saygılar.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
A
6 yıl
Yeni web sitem - SMA Akıllı bileklik çekilişi
Herkese Merhaba, amatör ruhla hazırlamış olduğumwww.ankaytech.com web sitem sonunda yayında... Açılış şerefine çekiliş ile SMA Akıllı bileklik hediye edeceğim. Şansınızı deneyin :)
http://ankaytech.com/index.php/kampanyalar/cekilis/28-sma-hediye-cekilis

Saygılar...
A
6 yıl
İnceleme websitem yayında (Açılış nedeniyle hediye SMA bileklik çekilişi)
Herkese Merhaba, amatör ruhla hazırlamış olduğumwww.ankaytech.com web sitem sonunda yayında... Açılış şerefine çekiliş ile SMA Akıllı bileklik hediye edeceğim. Şansınızı deneyin :)

Saygılar...
A
6 yıl
Matego XP1 Fiyat perfomans Araç içi kamerası (49$)
Merhabalar,

İnceleme konuğumuz Matego XP1 harici lens, kapasitörlü hafif ve küçük ana ünite ile dikkatleri üzerine çekecek bir model. Wifi desteği ile güncel modeller arasından kendine yer bulacak araç içi kamerasını detaylı olarak incelemeye başlayalım.

Öncelikle ürünü temin edebileceğiniz güvenilir alışveriş sitesi linki:

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_488895.html?lkid=10353662 (Referanslı linktir. Fiyat aynı olmakla birlikte daha fazla inceleme yapabilmem adına destek için paylaşılmıştır.)
http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_488895.html (Normal link)

MGXPGB indirim kodu ile $49.20 (SKT 28.02.2017)

Kutunun dış tasarımda sadelik tercih edilmiş. Cihaza ait teknik özellikler kutu üzerinde bulunmuyor, sadece Wifi desteği olduğu logo ile belirtilmiş. Harici lens şeffaf ön yüzden 3 taraflı olarak gözüküyor. İnternette baktığınızda büyük gözükmesi sizi yanıltmasın, harici lens oldukça ufak ve tamamen siyah olması avantajı ile ön camınızda dikkat çekmesi tek kelime ile imkansız.

Kutu içeriği oldukça güzel şekilde yerleştirilmiş. Kutu içerisinde boşluk olmadığı için ana ünite ve harici lensin yolculuk esnasında zarar görmesi mümkün değil. İçerik demişken kutu içeriği standart, açıkçası yedek 3M bant (Harici lens için) bile çıkmıyor. Harici lens, ana ünite, iki tarafı mikro usb olan kalın ve kaliteli ara kablo, Çakmak şarj cihazı. Şarj cihazının kablosu ince ve ucu maalesef standart dışı klasik tip yuvarlak şarj uçlarından.
Ana ünite oldukça hafif ve küçük tasarlanmış. Üzerinde mikro sd kart yuvası, reset ve açma kapama tuşu bulunuyor. Üst kısımda ise kayıt, wifi bildirim ledleri mevcut. Havalandırma ızgarası olmaması ilk başta kafamda soru işaretleri bırakmakla birlikte test çekimlerinde ana ünite hiç ısınmadı. Harici lens olmasının avantajı ile güneş görmeyen bir yere monte edilmesi, kapasitörlü bir model olması nedeniyle uzun yıllar sorunsuz şekilde hizmet verebileceğini düşünüyorum.

Cihaz üzerinde ekran olmadığı için tüm kontrol ve ayar işlemlerini akıllı telefona kurabileceğiniz uygulaması ile yapabilirsiniz. Bu güne kadar test ettiğim wifi destekli cihazlar arasında en hızlı ve stabil bağlantı sağlayan uygulama diyebilirim. Zengin bir menüsü olmamakla birlikte gerekli olan ayarları rahatça yapabiliyorsunuz.

Google play linkihttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.axtech.freecam&hl=tr

Harici lensten bahsetmek gerekirse kendi etrafında 360 derece dönebiliyor. Yukarı, aşağı yönlendirmesi olmamakla birlikte dikey çekim açısının yeterli olması nedeniyle bu eksikliği hissetmiyorsunuz.
Yaptığım ilk test çekimlerinde KT8016 işlemci oldukça iyi iş çıkardı, 1080P temiz bir görüntüyü ortalama 12 mbps bitrate ve 512 kbps ile kayıt ediyor. Gündüz çekimlerine nazaran Gece çekim kalitesine ortalama diyebilirim.

İyi yanları
• Harici lens ve ufak lens
• Kapasitörlü hafif ve ısınma sorunu olmayan ünite
• Başarılı telefon uygulaması
• Wifi desteği
• Uygun fiyat

Kötü yanları

• GPS desteği yok.
• Kayıt başlama, sonlanma v.s. gibi sesli bildirim yok.

Kutu içeriği
Harici lens, Ana ünite, Ara kablo, Şarj cihazı, Kullanma kılavuzu (İngilizce)

Teknik Özellikler:

• İşlemci: KT8016
• Harici Lens: 150 derece geniş açılı 31mm
• Hafıza: 64GB kadar mikro sd kart desteği
• Video formatı: 1080P, 720P – 30FPS
• Foto çözünürlük: 12M
• Dahili mikrofon/hoparlör
• Wifi
•Cihaz boyutları 7.00 x 5.50 x 1.20 cm & 0.061 kg

Videoyu izlemek için tıklayınız
A
7 yıl
Tam otomatik (Klasik) şanzımana sahip C segmenti
Herkese Merhabalar,

Klasik tam otomatik şanzımana sahip C segmenti hangi marka/model kaldı? Yada kaldı mı:)
A
7 yıl
Ordro Q605 Araç içi kamerası (Örnek çekimler eklendi!)
Herkese Merhaba,
En son inceleme tercihim ve konuğum Ordro marka Q605 modeli. Ürünü Gearbest.com sitesinden aldım. Yaklaşık olarak 20 gün gibi bir sürede elimde oldu. Yolculuğu esnasında UKİM’e uğradığı için Gümrük memuru arkadaşların biz kontrol ettik bedeli olarak 60 Kuruş ödedim.

Kamerayı almak isterseniz:http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_330811.html

Gearbestte satılan Diğer Kameraları incelemek için:http://www.gearbest.com/car-dvr-c_11249/

Örnek videolar ve diğer incelemelerim için aşağıdaki linklerden kanallarıma ulaşabilirsiniz. Destek için abone olabilirsiniz
https://www.facebook.com/ankaytech/
https://www.youtube.com/c/ankaytech

Kutu tasarım ve içeriği:
Kutuda renk olarak beyaz tercih edilmiş, marka dışında tüm yazılar çince. Ayrıca bir çinli abimizin fotosu kutunun üst tarafında mevcut. İmza attığına göre sanırım ünlü bir abi. Neyse bunların bizim için önemi yok diyerek kutuyu açtığımızda bizi aşağıdaki ürünler karşılıyor.
• Kamera
• Klasik tip çakmak adaptörü
• USB – MicroUSB ara kablo
• Cama montaj vantuzu
• Kullanma Kılavuz ve garanti belgesi.

Kamera ayrı bir ince karton ile kutunun üstünde bulunuyor. Yan aparatlar ise bu bölümün altında poşetlenmiş şekilde. Kutu içi koruma önlemleri olarak pek iyi sayılmaz. Ancak o kadar uzun yoldan sorunsuz şekilde elimde olduğuna göre yeterli diyebiliriz 
Araç içi çakmaklık şarj cihazının klasik tip olması günümüz için bir dejavantaj, artık bir çok model 2 USB çıkışlı şarj cihazları gönderiyor.

Kamera:
Kamerayı elinize aldığınızda kaliteli olduğunu hissediyorsunuz. Dış yüzey malzemesi olarak metal tercih edilmiş. Boyut olarak gözünüzde canlanması açısında arka yüzey genişliği kredi kartı boyutlarında, Lens gövdeden çıkıntı şeklinde öne doğru uzanıyor.
Kameranın üst tarafında mini USB, mini HDMI, AV Out çıkışları ile reset butonu bulunuyor. Reset butonu demişken yanlışlıkla basılmasın diye toplu iğne gibi ince uçlu birşeyle basılabileceğini belirteyim.

Ekran dokunmatik gibi gözükse de (olsa fena olmazdı ama fiyat ne olurdu bilemiyorum.) sağ ve sol tarafta bulunan butonlar ile menülere erişebiliyorsunuz. Ekran demişken bugüne kadar sahip olduğum, test amaçlı kullandığım kameralar arasında en güzel, net ve parlak gösteren bir ekranı var. Ekran 3 inç ve 960 x 480 çözünürlüğe sahip. Eski model cep telefonları ekranları kadar güzel görüntüsü var.

Ekrana göre sağ tarafta açma/kapama, kayıt başla/sonlandır butonları ve micro SD kart yuvası. Diğer tarafta ise Menü erişim butonları bulunuyor. Ekranın büyüklüğü sayesinde menülerin ayarlanması sorunsuz ve kolay bir şekilde yapılıyor. (Menüler için inceleme videosunu izleyebilirsiniz.)

Kameranın ön tarafında ise cihaz markası ve FullHD logoları siyah zemin üzerine beyaz olacak şekilde yazılmış. Ayrıca havalandırma, hoparlör ve mikrofon alıcıda ön yüzde.
Kameranın açılış ve kapanış hızları oldukça iyi, cihaz açıldığı anda hemen video kaydına başlıyor. Enerji kesildiği anda da kaydı kısa sürede sonlandırıp kapanıyor. Kayıt sırasında ciddi bir ısınma sorunu yaşamadım. Çekim testlerini Class 10 Toshiba 16 GB kart ile yaptım. (Sitesinde 32GB kadar desteklediği belirtilmiş.) Video çekim (1080p ve 720p/30 FPS) kalitesi tatmin edici düzeyde, ne çok iyi ne çok kötü. Zaten bilindik bir chipset ve image sensörü tercih edilmiş. kayıt Lensin kamera açısı ise oldukça yüksek; 170 derece ile çekim yapıyor. Çekilen videolar MOV formatında kayıt ediliyor.

Kamera 12M (4032 x 3024) çözünürlüğünde ve JPG formatında foto çekebiliyor.

Değerlendirme:
Sonuç olarak kaliteli malzeme kalitesi ve bilindik chipset ile tercih edilebilir bir model. Kampanyalar takip edilerek 50$ civarı fiyatlar yakalandığı anda gönül rahatlığı ile alınır.

Teknik özellikler:
Chipset: Novatek 96650 (OV4689 image sensor)
MicroSD kart: Max 32GB (Class 6 ve üzeri)
Lens: 170 derece geniş açı
Ekran: 3.0 inch 960 x 480 LCD
G Sensör: Var , 3 yönlü
Hareket sensörü: Var
Park modu: Var
Video çözünürlük: 1080P 30fps, 720P at 30fps
Pil: 3.7V 500mAh li-ion
Menü Dili: English,French,Japanese,Korean,Portuguese,Simplified Chinese,Traditional Chinese
Kamera Ağırlık: 0.085 kg
Kutu Ağırlık: 0.570 kg
Kamera Boyut (L x W x H): 7.90 x 4.50 x 2.90 cm / 3.11 x 1.77 x 1.14 inch
Pakete Boyut (L x W x H): 17.00 x 17.00 x 12.00 cm / 6.69 x 6.69 x 4.72 inch

Kutu açılış ve ilk izlenimler...
Videoyu izlemek için tıklayınız

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
A
7 yıl
A118C araç içi kamerası (43$)
Herkese merhaba,

Araç içi kameraları ile ilgili birisi olarak bknz. imzam Fiyat/perfomans olarak önerebileceğim bir kamera var. Bence fiyatı ile sıcak fırsat olmayı hak ediyor.

A118CGB kuponu ile 43$

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_375217.html

Öne çıkan özellikler;

- Kapasitör (Pil aktı, bozuldu derdi yok.)
- Novatek 96650 chipset with AR0330 CMOS sensor (Kendini ispatlamış chipset)
- 170 derece çekim açısı

< Resime gitmek için tıklayın >
A
7 yıl
En küçük mini serisi - 0903 Nano (Kutu açılış videosu eklendi)
Herkese Merhaba,

En sonunda Novatek chipsete sahip 0903 Gearbest stoklarına girmiş.
GBC0903 kodu ile fiyat: $73.99

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_366780.html

Özellikleri arasında diğer mini modellerinden farklı olanları koyu ile işaretledim.

Kutu Açılış ve ilk izlenimler.
Videoyu izlemek için tıklayınız

Herkese Merhaba,

Mini serisi seven birisi olarak son çıkan modellerden 0903 almazsam içimde kalırdı. E bende içimden gelen sese kulak vererek Mini 0903 aldım. Kamerayı alışverişlerde sorun yaşamadığım Gearbest.com sitesinden aldım. Yaklaşık olarak 20 gün gibi bir sürede elimde oldu. Gümrük kontrolüne girmeden direkt olarak geldi.
Kamerayı almak isterseniz:

Örnek videolar ve diğer incelemelerim için aşağıdaki linklerden kanallarıma ulaşabilirsiniz. Destek için abone olabilirsiniz
https://www.facebook.com/ankaytech/
https://www.youtube.com/c/ankaytech

Kutu tasarım ve içeriği:

Kutu daha önce aldığım ve uzunca bir sürece aracımda kullandığım 0806 kutusu ile birebir aynı. Aynı olması da doğal, çünkü üretici firma aynı. Üretici firma demişken mini serisi kameraları tek bir firma üretmiyor. Örneğin 0806, 0903 modellerini MegTech üretirken 0805, 0826 modellerini ise Skyhigh Electronics üretiyor. Kutuda kamera gibi ufak ve kaliteli. Peki kutudan neler çıkıyor;
• Kamera
• Klasik tip çakmak adaptörü (Ekstra 1 USB çıkışlı)
• USB – MicroUSB ara kablo
• Dahili GPS olan mount aparatı
• Yedek 3M yapışkan bantlar
• Lens temizleme bezi
• Ek bağlantı aparatı. (Gopro aksesuarları uyumlu?)
• Kullanma Kılavuz ve garanti belgesi.
Her zaman diyorum, Mini serisi kameraların kutu içerikleri zengin. Ancak en azından CPL filtresi kutudan çıksaymış iyi olurdu.

Kamera:
Kamera şu ana kadar üretilmiş en ufak Mini serisi. Boyutları ufak ama özellikleri iyi. Ayrıca ilk defa Wifi desteği bulunan mini serisi modeli olan 0903’de wifi özelliği olan birçok modelin aksine 1.5 inçlik karakteristik ekran kameramızda yine var.

Kutudan çıkardığımızda bir sürpriz bizi karşılıyor. Kameranın lens ve arka ekranı özel olarak tasarlanmış plastik kapaklar ile korunuyor. Bu kapakları çıkardığımızda kameramız göreve hazır hale geliyor. Kameranın boyutları ise 6,5cm x 3cm x 3cm… yani kibrit kutusunda hallice

Kamerada Novatek 96655 chipset tercih edilmiş, IMX322 2.0MP CMOS image sensörü ile birlikte maksimum olarak 1080P 30 FPS kayıt yapabiliyor. Görüntü kalitesi için youtube kanalımda bulunan örnek videoları izleyebilirsiniz.

Kameranın üst tarafında MicroUSB, AV Out ve GPS aparatına bağlantı noktası bulunuyor. Bu giriş/çıkışların etrafında ise soğutma delikleri var. Alt tarafa geçtiğimizde ise MicroSD kart yuvası ve mini HDMI görmekteyiz. Bunlara komşu olarak yine soğutma delikleri var. MicroSD kart maksimum desteği olarak 64GB kadar olduğu belirtiliyor.
Kameranın arka tarafında diğer mini serisi kameralardan aşina olduğumuz 1.5 bir TFT LCD ekran var. Ekranın sol tarafında Güç, Mode ve Gösterge tuşları diğer tarafta ise Yukarı, Ok ve Aşağı tuşları bulunuyor.

Bu tuşların basma şekline göre farklı görev atamaları mevcut;
Güç tuşu: Kısa=Kamera açma, ekran koruyucu aç/kapa, Uzun: Kamera kapama
Mode: Kısa=Video çözünürlük değiştirme Uzun: Park modu aç/kapa
Gösterge: Kısa=LED aç/kapa Uzun: Wifi aç/kapa
Yukarı: Kısa=menüde yukarı, zoom yaklaştır Uzun: Menü giriş, mikrofon aç/kapa
Ok: Kısa= Kayıt başla/sonladır, menü seçim Uzun: Foto çek
Aşağı: Kısa= menüde aşağı, zoom uzaklaştır Uzun: Kayıtlı video, resimlere erişim

Araca montaj kolay, ufak yapısı ile dışarıdan dikkat çekme ihtimali çok az. Kapasitör sayesinde kamerayı sök/tak derdiniz olmadan aracınızda bırakabilmek oldukça güzel bir avantaj. Forumlardan takip ettiğim kadarı ile alırken düşündürecek bir sorun bulunmuyor.
Zaten firmware desteği konusunda sorun yaşatacak bir firma değil. Yaşanacak olası sorunlarda gelen geri bildirimlere göre güncellemeler yayınlanıyor.

Değerlendirme:
Ufak boyutları ve Wifi desteği ile öne çıkan modelin rakipleri ile karşılaştırıldığında fiyatı iyi ve rekabetçi. Pil yerine kapasitör kullanılmış olması kameranın sıcaklara karşı daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.
Keşke video çözünürlük seçenekleri arasında en azından 1296P olsa ve CPL filtresi standart olarak kutu içeriğinde bulunsaydı. Bana göre 2016 yılının en iyi kamerası olmaya aday.

Teknik özellikler:

Chipset: Novatek 96655 chipset (IMX322 2.0MP CMOS image sensor)
Lens: 7 katmanlı 135 derece geniş açı / F1.7lens, 1.5 inch TFT screen
Ekran: 1.5 TFT ort WiFi connection (5m APP operation distance)
Wifi (5metre yayın)
Şerit takip uyarı sistemi (LDWS)
Çarpışma uyarı sistemi
GPS
X4 digital zoom
Hareket ve G sensörü
Park modu (Ek alınacak aksesuar ile)
Mıknatıslı CPL (Opsiyon)
5V 5F super capacitor (Pil yerine)
64GB Mikrosd kart desteği
Video format: MOV
Video Çözünürlük: 1080P (1920 x 1080),720P (1080 x 720),VGA (640 x 480)
Foto çözünürlük: 3M (2048 x 1536)
Menü Dil: İngilizce
Kamera Ağırlık: 0.056 kg
Paket Ağırlık: 0.384 kg
Kamera boyutu (L x W x H): 6.50 x 3.50 x 3.50 cm
Paket boyutu (L x W x H): 15.50 x 10.00 x 10.00 cm

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
A
7 yıl
Gearbest yaz kampanyası - Çekiliş bileti kazanma şansı
Gearbestten bir arkadaşım için Mini0826 siparişi verdim. E vermişken kampanya varmış bilet aldık. Ya çıkarsa :) Denk geldi bakalım.

Çekilişe katılmak için siteden 40 dolar üzeri alışveriş yapmanız yada ‪#‎GBSummerDiscount‬ hastag ile 3-4 platformda paylaşmanız durumunda bilet kazanıyorsunuz.

Merak eden varsa link;

http://www.gearbest.com/m-promotion-active-229.html
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.