D

Teğmen
10 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
9 yıl
Ekran Kartı Hatası, Lütfen Yardım Edin
İmzamdaki sisteme ek olarak MSI R6850 cyclone edition (oc) ekran kartı var sistemde. Windows 7 sistemde ekran kartı sürücülerini yüklediğimde aşağıdaki şekilde bir hata veriyor. Ve oyun oynayamıyorum bu durumda. YArdımcı olabilecek varsa minnet duyarım..

< Resime gitmek için tıklayın >
D
13 yıl
Cooler Master HAF 932
Bu kasayı 400 TL'ye bulmak mümkün arkadaşlar. 15 yıla yakın zamandır bilgisayar kullanıyorum, masaüstü olarak 5-6 tane sistem değiştirdim ve bıktım artık dandik dundk kasalardan ama bir kasaya bu kadar çok para verip vermeme noktasında da kararsızım. Aşağıda incelemesine yer vermiş bir site, birkaç tane de resim ekliyorum, yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

http://www.techpowerup.com/reviews/CoolerMaster/HAF_932/1.html

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
D
15 yıl
LCD Tavsiyesi
Arkadaşlar LCD almayı düşünüyorum ve geçenlerde bir elektronik mağazasında gördüğüm Sony Crea Wide Screen 22" LCD beni kendisine hasta etti. Bu LCD ve diğer tavsiyeleriniz ve düşünceleriniz neler? 19" de ihtimal dahilinde yardımcı olursanı ve LCD alırken nelere dikkat etmeliyim belirtirseniz memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler...
D
17 yıl
Ekran Kartı Tavsiyeniz?
Sistemim;
AMD Athhlon 2500+
MSI KT4V anakart ***(AGP)***
512 MB DDR 400 ram

Bu sisteme hangi ekran kartını tavsiye edersiniz? (fiyat aralığı250-250$)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.