E

Binbaşı
23 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
7 yıl
Acil Windows 7 Format Atamama ( ÇÖZÜLDÜ )
Bilgisayarı açtığımda windows başlatılıyor ekranına gelip takılıyor. Format atmak için windows 7 cd'sini koyduğumda dosyaları yüklemek için bir tuşa basın ekranı çıkıyor, bir tuşa basıyorum yeni windows yükleniyor ekranı çıkıp yine donuyor. Böyle bir durumda nasıl format atabilirim.
E
7 yıl
Buzdolabı teknik servis
Daha önceki başlıklardan anladığım kadarıyla Samsung'un teknik servisi kötüymüş, Bosch-Siemens'in budolabından açıkçası çok memnun kalınmadığını gördüm - servisini bilmiyorum, Sharp'ın yedek parçasının zor bulunup pahalı olduğu yazılmış,

asıl merak ettiğim Maytag ( Amana ) teknik servisi nasıl ? 4 kapaklı amerikan tipi buzdolabı bu markalar dışında fiyat/performans dışında tavsiye edilebilir hangi markaların var?
E
10 yıl
Lys cografya - 1 konulari
Ygs cografya konulari lys cografya-1 konularina dahil mi?

Bazi kitaplarda lys konulari farkli bazi kitaplarda ygs konularini lysye de dahil gostermis. Ornegin harita bilgisi lys'de de var gosteriyor.

Hangisi dogru?
E
10 yıl
YGS Tarih YGS&LYS Cografya En İyi/Zor Soru Bankalari
Ygs tarih ve ygs ve lys cografyalari icin en iyi ve zor soru bankalari onerileri?
E
10 yıl
YGS Cografya Muftredat
2012 Ygs cografya'dan cikarilan tek konu Turkiyenin cografi bolgeleri mi ve Lys'den de cografya-1 olan lys, cikarildi mi?
E
10 yıl
YGS Konu Anlatim Tarih Kitap Onerileri
Elimde Fem simetrinin kitabi mevcut, soru cozerken yetersiz kaliyor, daha derinlemesine inen ama ayrintilara bogmayan yani puf noktalari veren duzgun anlatimli kitap onerileriniz nelerdir?
E
11 yıl
Fen bilimleri cizgiustu
Fen bil. Cizgi ustu normalde birey b gibi normal fen bil. Soru bankasindan zor olmasi gerekiyor gibi ama sanki sorular ayni gibi alip inceleyemedim ama hem normali hem cizgi ustunu cozen var mi?
E
11 yıl
LYS Edebiyat Soru Bankasi
Onerileriniz nelerdir? Kolay, zor, cok zor her tur oneri.
E
11 yıl
Okul puani ile ilgili
Okul puani mezun icin, eski sistemde hesaplanmis puan yeni sisteme nasil cevriliyor? Ya da yuvarlak bir hesap nasil yapilir?
E
11 yıl
YGS Mat
Ygs mat icin iyi soru bankalarini kolaydan zora siralayacak olan olur mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.