R

Yarbay
23 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
349 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
2 yıl
5~6 yaşındaki çocuğa bisiklet tavsiyesi
Merhabalar,
5~6 yaşındaki çocuk için destek tekerlekleri olan fiyat/performansı iyi olan bisiklet tavsiye eder misiniz?
@TatanQa
R
2 yıl
PROFILO CGA252X0TR Çamaşır Makinesi Hk.
PROFILO CGA252X0TR Çamaşır Makinesi almayı düşünüyorum. Kullanan var mı? Çamaşırı iyi yıkıyor mu? Program süreleri nasıl? Bazı yorumlarda hep 5 saat ve üzeri sürede yıkama programları olduğu yazılmış. Yıkama programlarının süreleri nasıldır?
R
2 yıl
Eba canlı ders laptoptan giriş hk.
Merhabalar, eba canlı derse laptoptan giriş yapmak istiyorum. Zoom yüklü win 10 kullanıyorum. Canlı derse katıl butonuna tıklayınca hiçbir şey olmuyor. Nasıl canlı derse giriş yapacağım laptoptan?
R
2 yıl
Yeniden Kredi Kampanyası Yapılır mı?
Krediler çok yükseldi. ne ev ne araba alınabilir bu kredilerle. sizce de tekrarda kredilerin düşürülmesi gerek miyor mu?
R
2 yıl
Reuters: Karadeniz'de bulunan doğalgaz 20 yıl boyunca Türkiye’nin ihtiyacını karşılayabilir
Reuters'a konuşan bir Türk yetkili, "Karadeniz'de Tuna 1 kuyusunda 800 milyar metreküp doğalgaz bulundu, bu rezerv Türkiye'nin 20 yıllık doğalgaz ihtiyacını karşılayacak büyüklükte" açıklamasında bulundu.
R
2 yıl
Toz, suya, darbeye dayanıklı telefon tavsiyesi
Merhabalar,
Toz, suya, darbeye dayanıklı telefon tavsiyesi lütfen
R
2 yıl
40-55'' boyutları arasında 4bintl ye kadar tv tavsiyesi
Merhabalar,
Ps4 bağlanacak ve uydu tv için kullanılacak genelde. arada youtube dan video da açılabilir yani dahili wifi olması iyi olur. enerji tasarruflu. akıllı kumandası olan. görüntüsü yapay olmayan. tercihen ips panelli. 40-55'' arası 4bintl ye kadar tv tavsiyesi istiyorum. şimdiden teşekkürler.birde istanbul bilişimden havale ile ürün alınır mı? 400-500tl fiyat farkı var diğer sitelerle.
R
2 yıl
istanbul bilişimden havale ile ürün alınır mı?
Merhabalar, TV almayı düşünüyorum. En ucuz fiyat istanbul bilişimde. 500tl gibi bir fiyat farkı var. istanbul bilişimden havale ile ürün alınır mı?
R
2 yıl
Asus s46cb dvd rom yuvasına sata sürücü takma hk.
Merhabalar, Laptop un dvd rom yerine SSD bağlamak için 9.5inç lik dvd to sata adaptör aldım. Ancak bu adaptörü Laptop a vidalamak için bağlandı parçası çıkmadı. Bu parçayı nerede bulurum?
< Resime gitmek için tıklayın >
R
2 yıl
Ps4 bluetooth kulaklık sorunu
Merhabalar,
P4 e bluetooth kulaklık bağlayamıyor muyuz? Cihazı görüyor ama aygıt desteklemiyor uyarısı alıyorum. Sorunu nasıl çözerim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.