M

Yüzbaşı
10 Mayıs 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
26 üye
Görüntülenme (?)
67 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
12 yıl
iPad2 ile 3G internet için hangi operatör?
Yurtdışından gelen bir arkadaşıma iPad2 3g+wifi siparişi verdim ;

1) Buraya geldiğinde pasaporta kayıt işlemi ardından aynen kullanıma açılır mı? Herhangi bir işlem yapılması gerekir mi başka?

2) 3G performansı açısından operatorler arasında fark var mı? 1gb ve 4gb'lık paketler var gördüğüm kadarıyla ve fiyatlar 4gb için 30-40 TL arasında değişiyor. Sadece ipad için micro simkart alıp kullanacağım, tercih sebebi sayılabilecek extra özelliği olan ya da bariz üstünlüğü olan bir firma var mıdır?

Teşekkürler cevaplar için
M
12 yıl
ABD'den simlocksuz iPhone4 almakla ilgili soru.
Arkadaşlar ABD'den gelecek olan bir akrabama Apple.com üzerinden 32Gb'lık simlock'suz iPhone4 siparişi verdim. Vergisiyle kargosuyla 810 USD 'ye gelmiş oldu, yaklaşık 1-2 haftaya elimde olacak kısmetse.

Burda girip konuştuğum bir Vodafone bayii, ABD'den simlocksuz almanın mantıksız olduğunu ve her güncellemede tekrar kayıt ettirmen gerekir gibisinden bir yorumda bulundu.


Bu tarz bi durum var mıdır? yoksa aldığım gibi pasaporta kaydettirme işleminden sonra micro simkart takıp kullanabilir miyim? yani ordan bu fiyata almam avantajı dışında bir avantajı var mıdır ya da dezavantajları nedir? tam olarak ne işlemleri yaptırmam lazım kullanmam için? ve de dikkat etmem gereken başka bir şey olur mu sonrasında?

Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için..
M
15 yıl
silinebilir.
silinebilir
M
16 yıl
R129 SL serisi..
Arkadaşlar aramızda SL serisi araç sahibi olan var mı? Özellikle R129 kasa kodlu, 89-01 arası üretilen model..
M
16 yıl
BMW 8 serisi..
Arkadaşlar aramızda hiç 8 serisi araç sahibi olan var mı?
M
17 yıl
ACİL YARDIM LTF - Silinen dosyaları kurtarmak
arkadaşlar diskten yanlışlıkla sildiğim dosyaları geri getirmek istiyorum da.. en azından gelebilenleri getirebilmek istiyorum. Bulduğum 1-2 shareware programı tüm silinenleri gösteriyor fakat sadece tek dosya geri döndürmeme izin veriyor shareware olduğu için. Program olarak ne tavsiye edersiniz?
M
18 yıl
Abit AA8XE anakart icin RAID Disketi ARIYORUM!
AA8XE-3rd Eye anakartimin tam modeli, muhtemelen fatality serisinin de anakartla beraber kutu icerisinden cikan raid driveri uyumlu olur diskette bulunan.. elinde olan arkadaslar bana ulasabilirlerse minnettar olurum.. mail ya da msnden alabilirim netten bi turlu bulamadim gereken dosyalari..

mec2326@hotmail.com

Cem
M
18 yıl
tablet
M
18 yıl
Audigy 2 NX & Z-5500 ?
Arkadaslar `Audigy 2 NX` ve `Logitech Z-5500` uyumlulugu nasildir? bu ikiliyi bu sekilde kullanan war mi aramizda? Almayi dusunuyorum da aynen bu sekilde, sadece usbden baglanan bir ses karti ve saglamindan bir ses sistemi gerekiyor olusturdugum media center icin. Varsa tavsiye ve yorumlarinizi bekliyorum..

Cem
M
18 yıl
bu hata nedir? YARDIM lutfen..
SCSI kartimi taktim bilgisayar acilirken bu hatayi gosteriyor

29160 A at slot 02,02:06:00 insufficient termination detected on the SE connectors (29160 benim kartin kodu)

biraz bekledikten sonra cdromdan boot edip windowsu kurmak istedigimde diskleri goruyor ve formatliyorum. kuruluma gecip dosyalari kopyaliyor ve restart zamani gelince kurulamiyor hata veriyor. bu hata nedir arkadaslar?

Cem
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.