K

Teğmen
15 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
66 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
8 yıl
hafif.donanimhaber Favoriler sorunu...
hafif.donanimhaber de Favorilere tıklayınca gelen linkler mobil.donanimhabere yönlendiriyor...

Citizen e pm attım ama geri dönmedi.
K
10 yıl
Philips221T TV Monitör'de ekran karardı daha görüntü yok.
İki gün önce forumdan ikinci el olarak almış olduğum Philips 221T TV Monitör'ü dün açtım ve laptop VGA dan bağlanarak film izledim, monitor olarak kullandım vs vs.

Bu akşamda açtım, 2 dk içinde bir film açayım dedim film açıldı sonra ekran solmaya başladı ve sonra ekran karardı! VGA kablosunu çıkardım. Monitoru diger modlara geçirmeye çalıştım ama monitörde herhangi bir yazı, görüntü yok. önceden monitör boşta kalınca SİNYAL YOK yazıyordu şimdi onu da yazmıyor.

Elektrik voltajında da herhangi bir sorun olmadı. Normal izlerken kenarlardan kararmaya başladı ve sonra hiçbir kablo bağlı değilmiş gibi ses notebooktan gelmeye başladı.

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

SS:


< Resime gitmek için tıklayın >
K
13 yıl
Kamera lensinin önündeki tozlar? Raks667
selamun aleykum.

arkadaşlar, Raks'ımdan memnundum ve memnunum.

Ancak cep telefonumu kılıfta değilde cebimde taşıdığım için olsa gerek, kamera lensinin önüne toz kaçmış:S ve görüntüdeki netliği engelliyor. Canım manzaralar yakalamıştım ancak o tozlanmadan dolayı berbat görünüyor fotoğraflar.. :( oysa tozlanmadan önce süperdi.

Şimdi sorum!
Lens ile cam arasındaki tozları nasıl yok edebiliriz? Kapak kısmını zorlasam açabilirmiyim yoksa kırarmıyım Yoksa elektrikli süpürge ile mi çekiyim ben daha değişik fikirler düşünmeden önce mantıklı bi fikir söyleyecek vardır eminim :)))??
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.