T

Yüzbaşı
08 Mayıs 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
78 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
T
12 yıl
fiber internet modemi port sayısı
superonline fiberinternet almak istiyorum. 1-PC 2-ip kamera 3-uydu alıcı -4-televizyona modemin sürekli bağlı olması gerekiyor.verilen modemlerde bu konuda bilgi bulamadım.ücretsiz verilen modemlerin arkasında wlan çıkış portu varmıdır.tşk.
T
15 yıl
supronline babycam axis kamera alarm hatası
superonline üzerinden babycam axis 207w ip kamera kullanmaktayım.bir haftadır alarm ve haereket algılama çalışmıyor.kameranın ayarlarında sorun yok.serverdan kaynaklandığını düşünüyorum ama superonline yardımcı olmuyor her nedense.babycami kullanana arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi acaba.
T
15 yıl
2007 de bomba beklentisi olan "hattat" ilk günde bomba olmuş
nethaberden alıntı


Ankara 6'ncı Ticaret Mahkemesi, bankalara olan borçlarından dolayı Emin Hattat'ın sahibi olduğu Hema Dişli Fabrikası hakkında iflas kararı verdi.

Devlet Eski Bakanı Cavit Çağlar'ın dünürü Emin Hattat'ın sahibi olduğu Hema Dişli Fabrikası'nın iflas kararı nedeniyle fabrikanın 950 çalışanı bayrama işsiz olarak girdi. Mahkeme Hema'nın iflasını 28 Aralık'ta temyiz yolu açık olmak kaydıyla verdi. Ancak bu tarihten iki gün önce, fabrika Aca Otomotiv'e yıllık 12 milyon dolara kiralandı. Böylece fabrikanın faaliyetlerine devam edebileceği belirtilirken, Emin Hattat, "işçiler paniğe kapılmasın, alacakları ödenecek" dedi.si
T
16 yıl
gigiabyte radeon 9600 dvi out problemi
gigiabyte radeon 9600 dvi out çıkışından lcd tv nin hdmi grişinden dönüştürücü kablo ile kusursuz görüntü alırken görüntü alamaz oldum.ekran kartı ayarlarındamı sorun anlayamadım.
T
16 yıl
hdmi, çıkışlı ekran kartı
hdmi çıkışlı ekran kartı almak istiyorum ancak anakartım uyumlu değil. AGP8X uyumlu anakarta - PCI-EX 16X uyumlu ekran kartını uyumlu hale getiren aparat varmıdır.yoksa anakart değicekmi.bu konulara yabancıyım.
T
16 yıl
diboss lcd alan varmı
arkadaşlar


diboss 32'' lcd tv almayı düşünüyorum.alan varsa görüşlerini paylaşabilirse sevinirim.


toful
T
17 yıl
Pocket PC için CF TV tuner
Pocket PC için CF TV tuner arıyorum.türkiyede nerede satılır.bilgisi olan varmı acaba


teşekkürlerToful-Antalya
T
17 yıl
Canon A80 Webcam olurmu
merhaba


Canon A80 Dijital fotoğraf makinesini yazılımla falan veya başka bir yolla webcam olarak kulanabilmein bir yolu varmıdır.yardımcı olursanız sevinirim.todul-antalya
T
17 yıl
mypal 716 bluetooth yardım
arkadaşlar mypal 716 bluetooth yazılımı artık çalışmıyor.yazılımını bulamadım yeniden yüklemek için.yardımcı olabiliseniz sevinirim.toful
T
17 yıl
billionton CF gsm/gprs cihazı turkcell gprs ayarları
billionton CF gsm/gprs cihazı turkcell gprs ayarlarını yapamadım.turkcell den ve turanlı.com dan yeterli desteği alamadım.bilen arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim


saygılar
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.