D

Yarbay
09 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
86 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
D
6 yıl
fifa 16 ultimate team bağlantı sorunu
''we are sorry but there has been an error connecting to fifa 16 ultimate team''
bugün saat 1 den beri bu hatayı alıyorum arkadaşlar maça giriyorum single veya online farketmiyor maçı yarıda kapasamda yenilsemde yensemde bana bu hatayı verip ana menuye atıyor çözümü nedir ?
D
6 yıl
ST FN M4A1 guardian
fiyatı gayet uygun tutucam 75 lira tekliflerinizi bırakabilirsiniz konu altına enpara garanti kullanıyorum middleman kabulumdür.
D
6 yıl
[SATILIK] 5x 2015 Köln cobblestone hatıra paketi
arkadaşlar elimde 5 adet cobblestone hatıra paketi var suan market fiyatı 85. tl 5 tanesine 250 tl istiyorum, ödeme enpara/garanti havale olarak kabul edebilirim middleman kullanılır
D
6 yıl
[SATILIK] 5x 2015 Köln cobblestone hatıra paketi
arkadaşlar elimde 5 adet cobblestone hatıra paketi var suan market fiyatı 85. tl 5 tanesine 300 tl istiyorum, ödeme enpara/garanti havale olarak kabul edebilirim middleman kullanılır
D
6 yıl
Satılık Envanter
http://steamcommunity.com/profiles/76561198106842477/inventory/
envanterim komple tek seferde satmayı düşünüyorum zaman sıkıntısı oldugu için tek tek uğraşmak istemiyorum, ödeme kabul havale yöntemiyle olucaktır. aklımda bir rakam yok teklifleri değerlendiricem.
D
6 yıl
cod mw3 unlocker
kullansam sıkıntı oluyomu sıfırdan kasmak istemiyorum
D
6 yıl
m4a4 çöl saldırısı tradeup contract
bu silahtan 10 adet trade up contract a verdiğimizde bize aynı rare başka bi silahmı vericek ?
D
6 yıl
creative sound blaster z ses patlaması, cızırtı ve distortion
evet arkadaşlar genelde oyun oynarken (csgo) birden sesler cok azalıyor ve yerine cızırtılar yırtılmalar ( yüksek sesle ) gelmeye başlıyor herhangi bi şekilde düzelmiyor ancak restartla kendine geliyor, bu sorun nede olabilir slot ve driver değişikliği yaptım ancan sorun devam ediyor, yoksa garantilik bi durummudur ?
D
6 yıl
bu bıçak % kaç fade ve değeri nedir ?
D
6 yıl
full fade huntsman fn değeri nedir ?
steam pazar değerini öğrenmek istiyorum ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.