M

Yüzbaşı
29 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
4k TV tavsiyesi yarın alacağım yardım istiyorum
Arkadaşlar herkese merhaba, görüyorum ki burada mağaza çalışanlarından daha bilgili arkadaşlarımız var:) O yüzden sizlerden bir ricam olacak. Özet geçeyim; birinci hedefim 4k 60FPS oyun oynayabilmek (xbox series x) smart özelliğini çok önemsemiyorum netflix açsın yeter. Digiturk kullandığım için kanal geçişi de önemli değil.

50inc modellere bakıyorum bana en uygun olanlar onlar ve kendi çabamla fiyat aralığımı düşünerek 3-4 modele kadar düştüm ama bunlarda da seçim yapamıyorum.

  • Philips 50PUS8505
  • Philips 50PUS7805
  • Samsung 50TU8500
  • SONY 49X7055
  • LG 49SM8200PLA


Ortalama hemen hemen aynı fiyatlara bulabileceğimi belirterek başka tavsiyeniz de varsa dinlemek isterim.

not: LG NANO866NA 100Hz ve 2.1 HDMI sahip ancak bütçemin üzerinde kalan fiyatından ötürü listeye alamadım.
M
9 yıl
Amerikan Hesap iTunes ALIŞVERİŞ yardım...
Arkadaşlar satın almak istediğim bir uygulama sadece AMERİKAN hesapta var. Belki İNGİLİZ hesapta da vardır bakmadım ama özetle şöyle söyleyim;

Normalde Türkiye Store'dan alışveriş yapıyorum kredi kartımla. Hali hazırda USA hesabım da var... Ama ordaki bir uygulama için ödeme yapamıyorum. Hazır kodlardan nasıl satın alabilirim? Bilen varsa yardım ederse çok mutlu olurum.
M
9 yıl
iPhone 4 - G Shock bluetooth saat sorunu SOS!
Arkadaşlar bugün Casio'nun yeni ürettiği GB-6900AB modeli G-Shock saaten aldım. Saatin kabaca özelliği, bluetooth vasıtasıyla telefona gelen bildirimleri saat üzerinden gösterebiliyor. Bunun için yapamam gereken AppStore üzerinden gerekli uygulamayı indirip ayarlarını yapmak. İnternette yüzlerce anlatımı var çok basit bir olay fakat malesef uygulamayı indirip eşleştirme durumuna getirdiğime uygulamada PLEASE TURN ON BLUETOOTH hatası alıyorum.
Saatle ilgisi yok çünkü saatin değil telefonun bluetooth'unu açmamı istiyor. Ayarlardan bunu yaptığım halde hala aynu hatayı alıyorum. Saat elime gelmeden önce denediğimdede bu hatayı veriyordu. Ama logitech'in bluetooth ses sistemlerine bağlanırken bir problem yaşamıyorum.

Uygulmayı silip yükleyip, telefonu açıp kapatıp vs. aklınıza gelen tüm kısa yol çözümleri yaptım. Aynı hatayı almaya devam ediyorum. Yardımcı olacak biri varsa çok sevinirim.
M
10 yıl
fazladan iphone ve ipod kulaklıkları?
Arkadaşlar elimde sıfır olarak açılmamış ve kutu içeriği olarak elimde bulunan iphone (mikrofonlu) ve ipod kulaklıkları var. Bunları nasıl değerlendirebilirim? Para ederler mi? Zaten elimde bir sürü apple ürünü olduğu için bunları kullanmama gerek kalmıyor.
M
10 yıl
JAPON PSN ve RIVAL SCHOOLS
Arkadaşlar Rival Schools oyunu 25 şubattan veri JAP PSN de mevcut. Fakata hala Avrupa'ya ve USA'ya gelmedi. Geleceğini de sanmıyorum...
Bende o yüzden JAP PSN hesabı alıp ordan oyunu almak istiyorum. Hesabı açtım herşey hazır falkat kod olayını nasıl yapacağım? Yani daha USA code bile alamadığım türkiyede güvenilir birinden nasıl Japon kodu kimden alabilirim? Bilgisi olan ve paylaşacak olan varsa çok sevinirim. Hatta diyorumki, Oyunun bütün ücretini ben öderim bana yardımcı olacak arkadaş veya arkadaşlarda benden indirebilirler oyunu...
M
10 yıl
Anında PSN-USA code alabileceğim yer?
Arkadaşlar mesela ben şuan hemen 20 dolarlık USA PSN card istiyorum nasıl elde edebilirim?
M
11 yıl
Orjinal PS1 oyunlarını nereden alabilirim? Acil...
Arkadaşlar orjinal ps1 oyunlarını sahibinden ve gg dışından nerede bulabilirim? Bilgisi olan varsa lütfen cevap yazsın...
M
11 yıl
Adidas Power Soccer PSX - PS3te çalışır mı?
Bugün ulusta dolaşırken tesadüfen görüp orjinal cdsini aldığım oyun... İlk playstationumda yıllarca demosunu oynamıştım:) Bana eski günleri tekrar hatırlattı:) Şimdi merak ettiğim şey bu oyunu ps3te çalıştırabilir miyim? Yasal olarak jail break falan kullanmıyorum.
M
11 yıl
iPhone 3GS TCELL kampanyası HİÇBİR YERDE YOK!
Arkadaşlar GOLD PLUS PAKET ile verilen 3GS kampanyasından yararlanmak istiyorum AMA ankara'da 1 tane bile TİM merkezinde ürün kalmamış. kimsede yok bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.
M
11 yıl
PSN KARDEŞLİK CRYSIS 1
Arkadaşlar bugun almak istiyorum. BAnkamatikten havale kabul edenlere hemen havale edebilirim. Alalım şu oyunu ya
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.