Telefonda öncelik olarak fotoğraf kalitesi ve şarj süresi bu ikisine önem veren birisi olarak hangisini tercih etmesem bilemedim ve konuyu açtım.4 yıldır g2 kullanıyorum bu arada ve ekranı çatladığı için değiştirmek istiyorum.G2'de en çok muzdarip olduğum konulardan birisi gece fotoğraf çekimlerinin aşırı patates olmasıydı bu yüzden gündüz çekimi olduğu kadar gece çekimi de iyi bir telefon almak istiyorum bu sefer ve desteğinizi bekliyorum. |