M

Yüzbaşı
25 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
98 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
M
2 ay
Adresi Çubuğunda Adresin Sonuna ''.tr '' Yazmıyor!!
Arkadaşlar kablo.net e geçtiğimizden beri, google girmek istediğim sitenin adını yazıyorum ve o sitenin adresinin sonuna .tr koymuyor. Durum bu olunca da hiç bir siteye giremiyorum ta ki ben sonuna .tr ekleyene kadar.

Örneğin; google a donanım haber yazıncawww.donanımhaber.com adresini açıyor direk. Ben sonuna .tr yazmam gerekiyor girebilmem için.

Bunu nasıl çözebilirim?
M
3 ay
Windows Kendi Kendine Oyun ve Fotoları Sildi !!!
Geri dönüşüm kutusundan bir dosyayı sildikten sonra yeni yüklediğim oyun ve bir sürü fotoğrafım durduk yere silindi. Bunları nasıl kurtarırım ve bidaha nasıl tekrarlanmasını engellerim
M
3 ay
Windows Ses Sorunu !!!
Bir programı yönetici olarak açtığımızda gelen ses oluyor ya, bir süredir o ses çıkmıyor arkadaşlar. Nedeni nedir acaba?
M
geçen yıl
16gb Ram 7,93 gb görünüyor !!!
Arkadaşlar win 10 64 bit sistemimde 16 gb ram takılı ama kullanılabilir 7,93 görünüyor. Ramların yerlerini de değiştirdim ama 16 gb görünmesine rağmen ,kullanılabilir değişmedi. Düzelmesi için ne yapmalıyım?
M
geçen yıl
GTA 5 EN İYİ GRAFİK VE ARABA MODU
Arkadaşlar GTA 5 için en iyi grafik ve araba modu hangisidir. Araba modu toplu paket olarak olsun lütfen.
M
2 yıl
XBOX UYGULAMASI HK.
Arkadaşlar, PC de Xbox uygulamasına girmeye çalışıyorum, uygulamaya giriyor ama oturum açamıyorum. Oturum aç diyince bi kaç saniye siyah ekran oluyor sonra ana sayfaya sönüyor.. Deli olcam forza oynucam oynayamıyorum günlerdir yardım edin lütfen.
M
2 yıl
Forza Horizon 4 Hatası
Arkadaşlar oyuna girmeye çalıştığımda giriş gerekiyor yazısı çıkıyor. Microsofttan ve xbox dan giriş yapmama rağmen kabul etmiyor. Ne yapmalıyım?
M
2 yıl
ORİGİN HK.
Arkadaşlar origini açıp oyuna girince her 3-4 dk'da bir arka plana atıyor ve masaüstüne dönüyor ama oyunu kapatmıyor. Oyunun ikonuna tıklayınca kaldığım yerden devam ediyor. Ne yaptıysam çözemedim. Önceden sorun yoktu sorun sadece 2 gündür var. Yardım edin lütfen.
M
2 yıl
Sony XG70 Hakkında !!!
Arkadaşlar dün bu tvyi aldım. İlk izlenimlerim gayet iyi ancak bilgisayarda oyun oynarken özellikle Fifa da, çözünürlüğü ben neye alırsam alayım o kendisini 3840x2160 a alıyor. Bunu nasıl değiştirebilirim? Tvnin kendi menüsünden değiştirmem gerekiyor, böyle bir menü var mıdır?
M
2 yıl
FİFA 20 HAKKINDA !!!
Arkadaşlar bugün yeni tv aldım, bugüne kadar fifayı sorunsuz oynuyorken yeni tvde sadece oyuna girince çok hafif takılmalar oluyor, menüde vs. kesinlikle takılmalar olmuyor. Sadece maça girince oluyor. Nedeni nedir sizce?
Ekran kartım RTX 2060.

Yardımlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.