S

Yüzbaşı
19 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
6 yıl
Arkadaşlar acil yardım işyerinde bir görev verildi bu parçanın ne olduğunu tanımlamama yardımcı olun
Fiber optik ile alakalı olduğunun dışında bir bilgim yok.
Bu ürünün ne olduğu ve ne işe yaradığını bilen.
Satış kanalı hakkında bilgi sunabilicek varmı teşekkürler
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
S
8 yıl
EFES-REALMADRID BASKET(CUMA BANKOSU)
2 den 2 biticek (2,25) , 3 lu kombine kuponlarınıza ekleyebilirsiniz.

madrıd acımaz😉. Bu maça çok güveniyorum
S
8 yıl
Apple store iphone randevusu isteyen varmı bugun için
ben gidemedigim icin isteyen gidebilir.arayıpta bulamadıgınız randevu ücretsiz ihtiyacı olana veriyorum.
bana pmden ulaşınrandevu saati akşam : pm den ulaşın
S
8 yıl
Apple store iphone randevusu isteyen varmı bugun için
ben gidemedigim icin isteyen gidebilir.arayıpta bulamadıgınız randevu ücretsiz ihtiyacı olana veriyorum.
baan pmden ulaşın

randevu saati akşam : pm den ulaşın
S
9 yıl
15 TL YE ALINIK LEFT 4 DEAD 2
15 TL YE ALINIK LEFT 4 DEAD 2

havale yada eft..
S
9 yıl
AppleStore yakında cihazınızı değiştirmiycek , tamir edicek.
Apple bu adımla yılda 1 milyar dolar tasarruf etmeyi planlıyor.
Apple Stores are currently equipped to replace speakers, receivers, home buttons, vibrator motors and batteries. However, come June they will reportedly be able to replace displays and in July they will repair issues with cameras, sleep/wake buttons, and logic boards. Employees will gain access to advanced diagnostic tools that can remotely assess hardware problems and send the data directly to technicians for quicker turnaround times. Bunch reportedly said Apple will save nearly $1 billion per year by performing repairs in-store.

Kaynak : http://appleinsider.com/articles/13/05/10/big-changes-coming-to-applecare-this-fall-warranty-subscriptions-in-store-ios-device-repairs-more

Konu: İngilizce.


Employees will gain access to advanced diagnostic tools that can remotely assess hardware problems ------ (bu araç gereçleri merak ediyorum işin içinde olanlar az çok tahmin ediyorlardır.)
S
9 yıl
E-devlet üzerinden Kıbrıs giriş çıkış belgesi ile Pasaport kaydı nasıl
Kıbrıs giriş çıkış belgesi e devlet üzerinden kayıt yapılabiliyor. Deneyimlemediğim için bilmiyorum.1 kayıt hakkım daha var fakat imei nin kayıt dışına düşmesini bekliyorum onu edevletten deniyecegim.)

Turkcellden kayıt yaparken ise şu şekilde

iş bankasından 115 tl vergiyi yatırdım.
Kıbrıs giriş çıkış kağıdı (bu kagıda vurulan mühürün okunaklı olması mühim degilse polisten tekrar vurmasını rica edin yoksa uğraştırıyorlar.)
kimlik
5 tl kayıt ücreti.
S
9 yıl
www.kamupanya.com.tr sitesi için Kamu Şifresi paylaşımı
Arkadaşlar merhaba

www.kamupanya.com.tr sitesinden bir ürün satın almak istedim fakat kamu şifresi için kamu abonesi olmak zorunlu imiş.

mesaj bölümüne sifre yazıp 1414 e gonderip gelen şifreyi paylaşma şansı olan olursa çok minnettar olurum.
S
10 yıl
auris 1.4 dizel otomatik bir depo ile şehiriçi kaç km yapıyoruz?
1 depo ile 780 km görebiliyorum.
S
15 yıl
Önemli !!! 1.1.2 4.6 cihazlar kırılamıyor!! Lütfen başka konu açmayın.
OTB 1.1.2 4.6 bootloaderlı cihazların sim kilit yapılması hakkında lütfen okuyun.
*** Şimdilik 4.6 bootloader olan cihazların sim kilitleri kırılamıyor.Çoğunuzun bildiği gibi sim kilit gerçekleşebilmesi için Baseband firmware'in yamalanması gerekiyor.Firmware'in yamalanması için eskisini silip yamalanan yamayı üzerine yazmamız gerekiyor.Bu ieraser ,anySIM ve diğer unlock yolları ile uygulanmıştı. Baseband firmware'i silebilmek için yazılımın Secpack'ına ihtiyaç var ve eminimki çoğunuzun bundan haberi yok.
Flashın silinibilemesi için Eski bootloader 3.9'da mevcut yazılımın Secpack'ına veya bir üst yazılımın Secpack'ına ihtiyacımız vardı.Yeni bootloaderda problem şuki mevcut Secpack'ı kabul etmiyor,sadece yeni birini! Bu nedenle yeni firmware güncellemesi çıkana kadar,baseband firmware'ı silemiyoruz.
Ama tamamen olumsuz değil ve şuanda bu aslında bu bir sonuçta değil.Birisinin secpack'ı silmek için bir yol bulması veya başka bir yol bulmasıda imkansız değil ama şimdilik bu bizim geldiğimiz nokta.
Şimdilik kötü haberler bu kadar,birazda iyi haberlerim var!!İlk olarak yeni bootloaderde anySIM'i çalıştırabilmemiz için bize izin verecek olan exploit bulundu.Bu mükemmel bir haber çoğu kişi yeni bootloaderde exploit olacakmı diye endişe ediyordu. Temelde şöyleki,sonraki firmware güncelleştirmesi çıksın,secpack, geri alındığı andan itibaren, bootloader-4.6'lı 1.1.2'yi problemsiz kırabileceğiz. Ne olursa olsun bundan sonraki firmware çıktıktan sonrada,sıradakini kırabilmek bir sonra çıkacak secpack'a ihtiyacımız olucak.

OTB 1.1.2 Hardware Unlock hakkında:

TA_Mobile,geohot ve ben 1.1.2 OTB iPhone'ları harware unlock yapmanın bir yolunu bulduk,problem ise bunu yapabilecek beceriye ve malzemeye sahip dünyada çok çok az insan olduğu.Temelde bootloaderı hardwareden downgrade işlemi Comm borddan Intel IC'yi çıkararak flashı tekrar yazmak.Bu metod,insanların çoğuna faydalı olmayacak,ama biz sonuca ulaştığımız andan itibaren ve ilk telefonu tamamladığımız zaman aşırı derecede teknik olan yol sunacağız!
Takip edilen başka bir alanda Test Point bootloader downgrade.Teoride,mümkün ama lakin bizim şuanki yazılım hakkında hiçbir bilgimiz yok.Ve Sonuç olarak Test Point unlock hakkında "Peki ya Test Point?"diye soracak olanlara cevap:hala mevcut firmwareyi yamalamaya veya silmeye ihtiyacımız var şimdilik hiçbir yol yok.Bu yolda Yazılımın kırılmasıyla aynı botun içinde yüzüyor.

Bu yazıyı Hackint0sh sitesinden Türkçeye çevirdim.Şuanda OTB 1.1.2 olan cihazlar hakkında gelinen aşamanın özeti.Lütfen yeni konu açmayalım forumu çöplüğe çevirmeyelim.
Yetkili arkadaşlardan ricam yeni yazılım çıkana kadar tahminim bu 15 gün kadar sürecektir.bunu sticky yaparlarsa forum kirlenmeyecektir.
Yazının orjinalini okumak isteyenlerhttp://hackint0sh.org/forum/showthread.php?t=17490

Selamlar
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.