F

Yüzbaşı
13 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
12 yıl
dreambox icin canak alimi
arkadaslar merhaba,

dreambox 500s alacagim. canak ve uydu ayarlari konusunda en ufak bir fikrim yok. bir kac fikir gordum, 2 canak 3'lu lnb, 1 canak 3'lu lnb gibi. tahminen kaca patlar bu opsiyonlar ? bunlari yaptigimda birden cok tv'de izleyebilir miyim dreambox'tan cikan goruntuyu ?
F
13 yıl
Digiturk'te kanalların üstüste çıkması
Arkadaşlar merhaba,

Dün digiturk baglattım. Fakat evde olmadıgımdan ancak deneyebildim, bir sorun gözüme çarptı. Sanki antenle izledigimiz devirde tam ayarlanmadığında olduğu gibi, lig tv izlerken arkada CNN türk'ün logosu geçiyor, yayınının aktığını görüyorum. Bu benden kaynaklı bir sorun mudur, digiturk merkez midir, yoksa apartmanın anteni midir, ne olabilir ?

Teknik servisi arasam da pazartesiye kadar fayda gelmeyecek, o yüzden bir sorayım fikir aliyim dedim.
F
15 yıl
network - oyun sorunu
çok garip bir hata oluşuyor evdeki sistemimde. iki bilgisayar var evde. benim bilgisayarıma ethernetle bağlı kablonetten intenet giriyor. benim ethernetten yine evdeki diğer bilgisayara kabloyla uçup giden bir de network var internet oraya dağılıyor.

az biraz oyun oynuyorum. fakat bazı oyunları açıtğımda (eskiden sadece pes 2008 sanıyordum), evdeki deiğer makinanın interneti gidiyor. daha doğrusu interneti şu hale geliyo; messenger açıksa açık kalıyo, ama ie de falan gezinmek mümkün değil.

pes 2008 dışında bugün keşfettiğim üzere crysis de aynı olayı yaptırmakta.

en son ekran kartı sürümünü dahi çektim (169.24 mü ne), fayda etmedi.

bi çözüm falan bilen var mdır ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.